PanzerNews - 1.10.1: powrót nieśmiertelników

1.10.1: powrót nieśmiertelników

W aktualizacji 1.10.1 powrócą na stałe ulepszone nieśmiertelniki, które po raz pierwszy pojawiły się podczas Festiwalu czołgów latem 2019 roku.

Dodano wiele nowych elementów, ale zachowały się też poprzednie.

Nieśmiertelnik to sposób na wyrażenie swojej osobowości, dzięki czemu zapadasz w pamięć na polu bitwy. Składa się z dwóch elementów: tła i grawerunków.

• Tło Dodaj charakter do wyglądu swojego nieśmiertelnika, wybierając tło, które lubisz. Możesz zdobyć nowe wraz z medalami lub biorąc udział w różnych wydarzeniach i trybach.

• Grawerunki Odblokuj nowe grawerunki swoimi osiągnięciami w grze, grając swoimi ulubionymi czołgami. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i spraw, aby Twój nieśmiertelnik był wyjątkowy.

• Statystyki Grawerunki pokazują Twoje statystyki, które Cię wyróżniają.

Poziomy

Graj dalej i poprawiaj swoje statystyki, aby odblokować nowe poziomy grawerunków. Ulepszenia ich wyglądu należą do Ciebie, a przeciwnicy szybko zauważą na jakim poziomie grasz. Te elementy można zdobyć tylko w bitwach losowych.

Nieśmiertelniki w bitwie

• Osobisty nieśmiertelnik Nieśmiertelnik jest pokazywany zniszczonym przeciwnikom. Możesz wyłączyć animację w ustawieniach.

• Nieśmiertelnik zniszczonego przeciwnika Kiedy zniszczysz czołg, zbierasz nieśmiertelnik zniszczonego gracza jako trofeum. Na liście pod TAB możesz zobaczyć szczegółowo jego osobisty nieśmiertelnik. Możesz wyłączyć zbieranie nieśmiertelników w ustawieniach.

Rodzaje elementów nieśmiertelnika

• Pracowitość Osiągnij swoje długoterminowe cele w World of Tanks, aby odblokować elementy pracowitości. Zostań weteranem, ulepszając elementy do poziomu 10. Po spełnieniu minimalnego warunku odblokowania go, element zacznie wyświetlać statystyki. Elementy pracowitości mają 10 poziomów.

• Zwycięstwa Niektóre niezapomniane chwile zasługują na pamiątkę, aby pochwalić się przed innymi: Osiągnij wspaniałe wyniki w jednej bitwie, aby odblokować elementy zwycięstwa. Ulepsz je do maksymalnie 4 poziomu i pochwal się przed innymi.

• Sezonowe Udowodnij, że osiągasz wyniki znacznie powyżej średniej, aby zdobyć te cenne elementy i awansować na 10. poziom, stając się jednym z najlepszych czołgistów. Elementy sezonowe zawierają statystyki Sali Chwały - najlepszy wynik na koniec miesiąca, w ciągu ostatniego trzymiesięcznego sezonu. Statystyki nie są wyświetlane za bieżący miesiąc i zostaną zaktualizowane tylko pierwszego dnia następnego miesiąca. Elementy sezonowe mają 10 poziomów.

8IPepAtHY5E MtrgKUQ4USE G C6ypj6eGI Rh6De6f4fkY JiTyvxXEACQ Q8q3MpPXmWs 3lZTgC0VPIY DMsGqxaE4Lo OJsPC9Drg7A MHOpbL1uH8Y ź: WoT Express
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...