Witajcie na PanzerNews!

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy tworzyli treści na blogu Dom1n.com. Po zamknięciu serwera, postanowiliśmy podjąć nowe wyzwanie i stworzyć dla Was ten blog, aby nadal dzielić się naszą pasją i wiedzą ze społecznością.

Kim jesteśmy

Jesteśmy ekipą kreatywnych umysłów z różnych dziedzin, łączących swoje siły, aby tworzyć wartościowe treści na tematy, które nas fascynują.

Nasza misja

Na PanzerNews przyświeca nam jeden cel - dostarczanie najważniejszych informacji na temat gier Wargamingu. Chcemy być Twoim niezawodnym źródłem wiedzy o najnowszych aktualizacjach, wydarzeniach, poradach oraz analizach dotyczących tych popularnych tytułów. Naszym celem jest zapewnienie Ci kompleksowego i rzetelnego spojrzenia na świat Wargamingu, który Cię absorbuje, abyś mógł/mogła czerpać jeszcze większą przyjemność z gry i rozwijać się jako gracz.

Dziękujemy

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami w tej nowej przygodzie. Bez Waszego wsparcia nie byłoby nas tutaj, gotowych do tworzenia nowych treści i dzielenia się nimi z całą społecznością. Cieszymy się na dalszą współpracę i zapewniamy, że będziecie mieli wiele okazji do czerpania informacji i wiedzy z PanzerNews!

Ekipa PanzerNews