PanzerNews - 1.10: przegląd aktualizacji

1.10: przegląd aktualizacji

Dowódcy, nadeszła aktualizacja 1.10 do World of Tanks! 

Poznajcie bitwy z przerobionym systemem Wyposażenie 2.0, szturmujcie pole bitwy nowymi polskimi czołgami średnimi, odkryjcie na nowo egzotyczną mapę „Rzeka Perłowa” w bitwach losowych i wypróbujcie inne nowe możliwości tej dużej letniej aktualizacji!

Wyposażenie 2.0

Nadeszła pora, by przemyśleć naszą wizję wyposażenia, zaktualizować je i sprawić, by było bardziej interesujące, ale też prostsze i bardziej atrakcyjne. Zmiany i poprawki są rzeczywiście fundamentalne – wprowadzamy nowe rodzaje wyposażenia i kategorie miejsc dla niego, zmieniamy liczbę dostępnych miejsc oraz ujednolicamy istniejące wyposażenie i nie tylko. Wypróbujcie naszą nową, odświeżoną koncepcję na wyposażenie i podzielcie się wrażeniami!

Polskie czołgi średnie

Siedem groźnych polskich „średniaków”, sześć czołgów dostępnych do zbadania i jeden pojazd premium VIII poziomu są gotowe, by wejść do gry! Ci wszechstronni uskrzydleni husarzy są przeznaczeni do walki na średnim oraz krótkim dystansie i mają dobre kąty opuszczenia lufy i dużą mobilność. Klejnotem w koronie nowej linii czołgów średnich jest CS-63, pojazd X poziomu wyposażony w silnik z turbiną gazową. Dzięki swojej unikalnej mechanice, ten polski drapieżnik najwyższego poziomu ma dwa różne tryby prędkości – standardowy i szybki.

RZEKA PERŁOWA POWRACA

Rzeka Perłowa, mapa, która zniknęła z gry w 2015 roku, powraca do bitew losowych. Ta malownicza letnia lokalizacja o wymiarach 1000 na 1000 metrów przeszła znaczną przebudowę, której inspiracją były kanton Yangshuo w południowych Chinach i inne miejsca. Przerobiona Rzeka Perłowa oferuje różnorodność unikalnego krajobrazu oraz barwną, wciągającą rozgrywkę dla różnych klas pojazdów.

REBALANS POJAZDÓW

Nadszedł czas na całościowy przegląd niektórych popularnych pojazdów!

Po pierwsze, poprawiliśmy charakterystyki pojazdów kołowych, by zmniejszyć ich wpływ na rozgrywkę i dać wolniejszym czołgom lepsze szanse w walce z nimi.

Poprawiliśmy też parametry bojowe kilku popularnych czołgów średnich w gałęziach włoskiej i radzieckiej: Progetto M40 mod. 65 i Object 430U oraz ich poprzedników z IX poziomu. Zmiany te poprawią ich efektywność, jednocześnie zachowując kluczowe cechy ich rozgrywki.

Na koniec przerobiliśmy charakterystyki IS-4, T110E5 oraz E 100, jak również parametry niektórych pozostałych pojazdów ciężkich, by były bardziej wyraziste. Będą teraz lepsze w walce na bliskim dystansie.

PRZEROBIONA KOMUNIKACJA W BITWACH

Przygotujcie się, by przenieść komunikację w bitwach na wyższy poziom! Przez dłuższy czas ulepszaliśmy istniejący system komunikacji w bitwie, by ją uprościć i sprawić, by przekazywała więcej informacji. Będziecie mogli przypuszczać skuteczniejsze ataki i bardziej zgrać się z sojusznikami.

Zdobywanie obligacji w bitwach losowych

Poczynając od aktualizacji 1.10 będziecie mieli lepsze rozeznanie w tym, ile obligacji możecie zdobyć, grając w bitwach losowych w czołgu X poziomu. Przerobiony system obligacji stanie się bardziej bezpośredni i przewidywalny, pozwalając na lepsze rozplanowanie przychodów i wydatków.

Najważniejsze fakty o 10. rocznicy

Obchody 10. jubileuszu World of Tanks zbliżają się do końca! Przygotowaliśmy mnóstwo miłych niespodzianek na końcowy akt V naszej imprezy, więc koniecznie bawcie się z nami! Uchylając rąbek tajemnicy: końcowy akt 10. jubileuszu będzie obejmował niespodziewane promocje. Więcej szczegółów ujawnimy w późniejszym terminie, więc bądźcie czujni!

Już wkrótce: Stalowy łowca

Stalowy łowca, jeden z najbardziej wyczekiwanych trybów w World of Tanks powraca do gry! Powróci w sierpniu 2020 roku i będzie współdzielił postępy z Linią frontu 2020, co nazwaliśmy „Ekspedycją”. Czekają Was przestrzenna nowa mapa, nowe pojazdy specjalne i mnóstwo innych rzeczy! Przygotujcie się na przetrwanie za każdą cenę, ale też zbieranie pojawiających się łupów i walkę z innymi stalowymi łowcami!
update 1.10

Konto premium

Gracze premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać jakichś zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

update 1.10

Wyłączenia

Serwery gry będą wyłączone 4 sierpień w godzinach 2:30–10:30 CEST (UTC +2), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Dowódcy, do boju!
Wypróbujcie przerobione wyposażenie, weźcie na przejażdżkę groźne polskie czołgi średnie i zdobywajcie więcej obligacji w bitwach losowych X poziomu!
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...