PanzerNews - 1.11.1: przegląd aktualizacji

1.11.1: przegląd aktualizacji

Włoskie czołgi ciężkie i Plutony 2.0.

Dowódcy, nadchodzi aktualizacja 1.11.1!

Zabierzcie na przejażdżkę włoskie czołgi ciężkie i poznajcie system Pluton 2.0 z nowymi funkcjonalnościami, umożliwiającymi wyszukiwanie kolegów do plutonu bezpośrednio z zacisza Waszych garaży. Poprawiliśmy też elementy interfejsu w grze i dodaliśmy kilka najlepszych funkcjonalności z popularnych modyfikacji dla World of Tanks.

Włosi otrzymują posiłki w postaci całej nowej podgałęzi wszechstronnych czołgów ciężkich! W aktualizacji 1.11.1 do gry dołączą cztery siejące grozę brawlery z poziomów od VII do X. Wszystkie włoskie czołgi ciężkie będą miały działa z dobrymi kątami opuszczenia lufy. Ale ich najbardziej charakterystyczną cechą jest zmodyfikowana mechanika automatycznego przeładowania, zaimplementowana od poziomu VIII w górę. To unikalne rozwiązanie daje premię do przeładowania i sprawia, że włoskie czołgi ciężkie są bardzo niebezpieczne w boju.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

1 2 3 4

Ruszaj po chwałę, legionisto!

Gdy aktualizacja 1.11.1 wejdzie w życie, będziecie mieli dostęp do specjalnych misji bojowych dla każdego z czterech nowych włoskich brawlerów. Szturmujcie pole bitwy, walczcie niczym rzymski legionista i zgarnijcie cztery fantastyczne zestawy personalizacji inspirowane nieustraszonymi wojownikami starożytnego Rzymu!

Każdy zestaw to unikalny emblemat, napis oraz naklejka odnoszące się do bohaterskiej przeszłości sławetnych Legionów Rzymskich, które zainspirują Was do niesamowitych akcji na polu bitwy. Oprócz tego, jeśli wypełnicie misję dla potężnego Rinoceronte, klejnotu koronnego całej podgałęzi, otrzymacie zapierający dech w piersiach styl 2D „Formacja testudo” z tarczami rzymskich legionistów.

Ale chwila, w tym miesiącu czeka na Was jeszcze jeden zestaw elementów personalizujących o tematyce rzymskiej! Oglądajcie swoich ulubionych twórców zawartości World of Tanks na Prime Gaming (dawniej Twitch Prime), by go dostać. Więcej szczegółów znajdziecie w osobnym artykule.

Legioniści, ruszajcie po chwałę i zgarniajcie nagrody!

ŁATWIEJ ODNAJDUJCIE TOWARZYSZY DO PLUTONU!

Dzięki systemowi Pluton 2.0 będziecie mogli wyszukiwać odpowiednich towarzyszy do plutonu według różnych kryteriów, takich jak poziom pojazdu oraz czy włączone ustawienie czatu głosowego. Możecie również zobaczyć pojazdy kolegów z plutonu bezpośrednio w swoich garażach. Te opcje znacząco uproszczą procedurę tworzenia plutonu, byście mogli bardziej cieszyć się z bitew.

SZCZEGÓŁY

ULEPSZENIA INTERFEJSU

Na minimapie możecie teraz włączyć i oglądać koło bezpośredniego wykrycia, w którym w promieniu 50 metrów wszystkie pojazdy zostają wykryte. W obrębie tego zasięgu automatycznie wykryjecie przeciwników i vice versa.

Uszkodzone moduły mają teraz licznik czasu naprawy, więc będziecie dokładnie wiedzieć, kiedy dany moduł zostanie automatycznie naprawiony.

Co więcej, gdy będziecie wchodzić do World of Tanks, klient gry zapamięta serwer, który wybraliście i automatycznie użyje go przy kolejnych uruchomieniach World of Tanks.

Jesteśmy przekonani, że te opcje z popularnych modyfikacji ulepszą i uproszczą korzystanie z gry.

WIĘCEJ INFORMACJI

Starcie Drużyn 2021

Starcie Drużyn, epicka bitwa pomiędzy popularnymi twórcami zawartości World of Tanks jest tuż za rogiem! W tym roku po raz pierwszy dowódcy nie tylko z Europy i WNP, ale także z Ameryki Północnej i Azji będą mogli wybrać swoje drużyny i wziąć udział w tym fascynującym wydarzeniu. Armie graczy prowadzone przez znanych twórców zawartości i współtwórców społeczności będą walczyć w specjalnym trybie 7 na 7, by udowodnić swoje mistrzostwo i zostać najlepszą drużyną wydarzenia.

STARCIE DRUŻYN – PRZEPISY

aktualizacja 1.11.1

Konto premium

Gracze posiadający konta premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wprowadzania aktualizacji. Jeśli chcielibyście dokonać jakichś zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

aktualizacja 1.11.1

Wyłączenie

Serwery gry będą wyłączone 27 stycznia w godzinach 1:30–8:30 CET (UTC +1), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Dowódcy, do boju!

Weźcie na przejażdżkę nowiutkie włoskie czołgi ciężkie, wypróbujcie system Pluton 2.0 i poznajcie nowe ulepszenia interfejsu!

PODYSKUTUJ NA FORUM

LISTA ZMIAN

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...