PanzerNews - 1.14: nadchodzi pierwszy test publiczny!

1.14: nadchodzi pierwszy test publiczny!

Dowódcy! Lato przynosi coraz upalniejsze dni, a my - świeżości w grze!

Czas na pierwszy test publiczny aktualizacji 1.14 , a w nim długo oczekiwane czechosłowackie czołgi ciężkie z ich charakterystycznym stylem rozgrywki i automatami ładującymi. Poprawiliśmy skuteczność popularnych pojazdów premium, i wprowadziliśmy do przetestowania nową mapę dla bitew losowych - Bezpieczna przystań. Do tego możecie wypróbować nasz specjalny tryb treningowy, Topografię. W końcu, zmienimy warunki misji osobistych dla artylerii i damy Wam przedsmak Linii frontu 2021. Dołączcie i podzielcie się swoimi opiniami!

Nadchodzą czechosłowackie czołgi ciężkie!

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów czołgów ciężkich! Aktualizacja 1.14 wprowadzi całą gałąź czechosłowackich czołgów ciężkich do gry. Składać się ona będzie z możliwych do zbadania brawlerów z poziomów VII-X. Badanie nowej gałęzi czechosłowackich ciężarków rozpocznie się na VII poziomie, po Škoda T-25. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Nową gałąź rozpoczyna Vz. 44-1, czołg ciężki VII poziomu. Ten pojazd bez problemu spełni się w roli brawlera, ale rozgrywka nim może bardziej przypominać tą z czołgów średnich. Szczycie się on dobrą zwrotnością, wygodnym prowadzeniem działa i przyzwoitym pancerzem przednim. Vz. 44-1 to pojazd przejściowy pomiędzy średnimi a ciężkimi czołgami i dobra jednostka do trenowania czechosłowackich załóg.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...