PanzerNews - 1.4.1 - nowe skórki dla załogi

1.4.1 - nowe skórki dla załogi

Wraz z aktualizacją 1.4.1  wprowadzimy do gry nowy element: skórki dla Waszych załóg! Wiecie już, jak personalizować czołgi z użyciem kamuflaży, styli, emblematów, napisów oraz kalkomanii. Jeśli chcecie dodatkowo wzbogacić indywidualny charakter swoich maszyn, wypróbujcie skórki dla Waszych załóg!

Wiele z nich oparto na prawdziwych osobach z kart historii walk pancernych, niektóre są niewinnymi dowcipami, a imiona i nazwiska znakomitej większości stanowią odniesienia do (pop) kultury. Czy rozpoznacie je wszystkie?
Ważne: Możecie zmieniać kraje, imiona, nazwiska i płeć wszystkich skórek za wyjątkiem skórek historycznych.
Postacie historyczne

Paweł Rybałko

Paweł Rybałko był dowódcą czołgów i jednostek łączonych podczas II wojny światowej i uczestniczył w wielu ważnych bitwach, w tym w Charkowie, Kursku i Berlinie. Został uhonorowany tytułem Bohatera Związku Radzieckiego. Dwa razy.

Michaił Katukow

Wierzcie lub nie, ale on również otrzymał dwa razy tytuł Bohatera Związku Radzieckiego. Jako marszałek wojsk pancernych Michaił Katukow walczył w czasie II wojny światowej w Moskwie, Kursku, Berlinie i wielu innych miejscach. Został przedstawiony w filmie „Patton”, a skoro już przy nim jesteśmy...

George S. Patton

Patton jest bez wątpienia jednym z najsłynniejszych generałów II wojny światowej. Dowodził on amerykańskimi wojskami w regionie śródziemnomorskim, gdy Alianci atakowali Sycylię. Później brał udział w kampanii w Normandii. Patton był twardym dowódcą, który zasłynął ze swojej dyscypliny.

Charles de Gaulle

Charles de Gaulle był francuskim generałem, który jako jeden z pierwszych zaczął korzystać z pojazdów pancernych. Z zasady odrzucał koncepcję oddania swojego kraju nieprzyjacielowi i organizował ruch oporu na uchodźstwie w Londynie. Ciężko walczył, by położyć kres okupacji, a po zakończeniu wojny został wybrany na prezydenta Republiki Francuskiej.

Odważni czołgiści

Wasilij Czapajew

Wasilij Czapajew walczył w I wojnie światowej jako dowódca dywizji Armii Czerwonej i zyskał popularność dzięki powieści Czapajew  napisanej przez Dmitrija Furmanowa. Wciąż często pojawia się w filmach!

Oksana Szewczenko

Urodzona w rodzinie zaprawionego w boju oficera wojskowego Oksana postanowiła iść w ślady swego ojca. Nie dajcie się zwieść jej wyglądowi – jest twardym żołnierzem i wzorowo pełni służbę.

Oliver Murdoc

Nie wiemy zbyt wiele o nim i jego przeszłości, ale na pewno chce zapomnieć o mrocznej historii. Dlatego zdecydował się dołączyć do wojsk pancernych. Od tego czasu jest niezawodnym towarzyszem broni, więc szanujmy jego prywatność!

Gabriel Lyman

Pewnego razu Gabriel stwierdził, że musi zrezygnować ze wszystkiego, by zostać czołgistą. Jak pomyślał, tak uczynił – zostawiając za sobą swoje dotychczasowe życie jako odnoszący sukcesy muzyk jazzowy i mistrz saksofonu. Teraz cierpliwie czeka, aż wojna się skończy, aby wznowić swoją karierę w showbiznesie.

Emran Shankar

Emran, nagrodzony orderem brytyjskich Indii drugiego stopnia, przebył w życiu długą drogę. Większość tego życia spędził w służbie wojskowej, a Wielka Brytania pozwoliła mu w pełni wykorzystać swój potencjał.

Chester O'Brien

Ten brytyjski inżynier został wysłany do Australii, aby pomóc lokalnym specjalistom zajmującym się produkcją słynnych czołgów Sentinel. Kiedy jednak zaprzestano produkcji tych pojazdów, O'Brien pozostał w Brisbane.

Konrad Wittmayer

Powściągliwy, ponury i przerażający Konrad zna tylko jedno: swój obowiązek. Jego towarzysze mają do niego wiele szacunku, ponieważ wolą walczyć po jego stronie, niż paść ofiarą jego podstępnych planów.

Wilhelm Berghoff

Wilhelm, ucieleśnienie niemieckiej skuteczności, został wyszkolony w starym stylu.. Nienagannie wykonuje swoje obowiązki, ale woli robić to sam, oderwany od istot ludzkich i ludzkiego mienia.

Christophe Lamber

Ten tajemniczy żołnierz dowodził czołgiem Saint-Chamond w czasie I wojny światowej. Podczas jednej z bitew jego czołg został uszkodzony przez artylerię nieprzyjaciela. Lambert rozkazał załodze opuścić czołg, ale sam pozostał na pokładzie, w kółko powtarzając „może być tylko jeden!”.

Audrey Dupont

Urodzona w Marsylii Audrey dość wcześnie dołączyła do francuskiego ruchu oporu i została przydzielona do załogi pancernej, gdy Siły Zbrojne Wolnych Francuzów przegrupowały się w Londynie. Znana jest z tego, że nosi przy sobie siekierę do walki wręcz, która zniechęca przeciwników do zbliżania się do jej czołgu!

Hideo Tanaka

Hideo zna zasady Bushido i ściśle przestrzega nauk tej drogi. Jego obsesja na punkcie doktryny wydawała się niektórym towarzyszom dość dziwna, ale wszyscy twierdzili zgodnie, że jest najuczciwszym i najbardziej niezawodnym żołnierzem, jakiego znają.

Józef Szwejk

„Nie wszyscy muszą być mądrzy. Głupi ludzie też są potrzebni, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby od tego”.

Tzinedi Tzidane

Ten typ, zanim zaciągnął się do wojska, był zawodowym piłkarzem, więc był już dobrze zdyscyplinowany i miał dużo wytrzymałości. Tzinedi to prawdziwy gracz drużynowy!

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Grzegorz ukończył Polską Szkołę Artylerii w Chrząszczyżewoszycach (powiat Łękołody) i przypadkiem rozpoczął służbę w siłach pancernych.

Björn Ragnarsson

Twardy, uparty i zaangażowany: Björn to prawdziwy wojownik Północy. Jako fan morskich przygód marzył o dołączeniu do szwedzkiej marynarki wojennej, ale ostatecznie znalazł się w siłach pancernych, a jego towarzysze doceniają jego poświęcenie.

Alessandro Lotti

Alessandro Lotti  od dzieciństwa prowadził surowe i ascetyczne życie. Armia szybko dostrzegła jego nawyki, ponieważ uczyniły z niego skutecznego, pracowitego i niezawodnego wojownika. To prawdziwy towarzysz!

Niezwykli czołgiści

Hellu Van Oob

Zna tę grę od podszewki. Wszystkie pojazdy. Wszystkie mapy. Całą mechanikę. Utalentowany strateg i mistrz sztuki taktycznej. Przynajmniej tak nam powiedział.

Kannot Gitgud

Kannot był niegdyś gwiazdą, ale nabył bogate doświadczenie w prowadzeniu pojazdów pancernych. Teraz zakończył swoją karierę i wykorzystuje całą zdobytą wiedzę w praktyce.

Toma Teu

Ten typ zawsze pierwszy rusza do walki – po prostu dlatego, że nienawidzi ganiania za pozostałymi członkami drużyny.

Uni Corn

Czy Wy też to widzicie? Na pewno? Co dzisiaj jedliście?

Arengee Penetrael

Alfa. Omega. Siła, która decyduje o losie Waszych pocisków. Traktujcie go z szacunkiem, a być może Wasze następne trafienie przebije pancerz przeciwnika.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...