PanzerNews - 1.6.1 TEST: jak pobrać i zainstalować wersję testową

1.6.1 TEST: jak pobrać i zainstalować wersję testową

_Patrol radzi, _Patrol nigdy Cię nie zdradzi.

Niebawem rusza test wersji 1.6.1. Postanowiłem podzielić się poradnikiem, a dokładnie, jak pobrać i zainstalować wersję testową. Niestety wersja testowa działać będzie tylko z game center. Lecimy z koksem.

Odpalamy game center i klikamy zakładkę wszystkie gry. Posted Image Następnie klikamy zakładkę zainstaluj grę na podstawie ID. Posted Image

W nowym okienku zwracamy uwagę na puste pole, do którego wpisujemy zawartość z poniższego paska. Możecie zrobić legendarne copy/paste czyli kopiuj/wklej.

WOT.CT.PRODUCTION@https://wgus-wotct.wargaming.net
Posted Image Po wpisaniu klikamy zainstaluj. Posted Image Następnie wybieramy język gry. Posted Image Wybieramy wersję gry SD (około 13,22 GB) lub HD (około 21,63 GB) Posted Image Posted Image W polu folder instalacyjnym klikamy ikonkę folderu i wybieramy docelowe miejsce zainstalowania WoT w wersji testowej. Posted Image Po wybraniu folderu klikamy wybierz folder. Posted Image Następnie klikamy akceptuj i zainstaluj. Posted Image Uwaga, w dniu, w którym WG da zielone światło na start testu 1.6.1 mogą pobrać się dodatkowe pliki. ps. podobno (D: potwierdzone info) WG ma poprawić zestaw stylizacyjny wyprodukowano w Polsce. Posted Image A dokładnie literkę A zamienić na Ą. Posted Image Nie wiem jak wy, ja mówię SPRĄWDZAM. Jak zwykle o czymś zapomniałem... Po zainstalowaniu skasujcie pliki z folderu updates.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...