PanzerNews - 1.6: przegląd aktualizacji

1.6: przegląd aktualizacji

Przygotujcie się do objęcia dowództwa nad nowymi brytyjskimi czołgami lekkimi wysokich poziomów, przeżyjcie przeprojektowane misje osobiste i bitwy z wyłączonym ogniem sojuszniczym i sprawdźcie nowe możliwości wprowadzone w sporej aktualizacji personalizacji!

Brytyjskie czołgi lekkie Czterej groźni brytyjscy zwiadowcy, na poziomach VII do X, są gotowi do szturmu na pola bitew World of Tanks jako część tej aktualizacji. Plasują się wśród najmniejszych pojazdów w grze i dysponują wysokimi możliwościami maskowania, dobrym zasięgiem widzenia i robiącą wrażenie jak na ich klasę alfą. Dowódcy, czas wziąć te pojazdy na przejażdżkę!

Misje osobiste Kontynuujemy nasze konsekwentne prace nad zbilansowaniem misji osobistych. Tym razem uprościliśmy warunki ok. 40 misji trzeciej operacji w drugiej kampanii, w których nagrodą był Object 279 early. Zmieniliśmy również warunki misji dla artylerii tak, by bardziej nawiązywały do nowej mechaniki ogłuszenia dział samobieżnych.

Aktualizacja personalizacji Począwszy od aktualizacji 1.6, interfejs gry dla operacji z naklejkami będzie bardziej intuicyjny i przyjazny graczowi. Co więcej, wprowadzamy nowe, prostokątne (wielowymiarowe) naklejki, nowy zestaw „klasycznych”, kwadratowych naklejek i nowe czcionki dla numerów osobistych. Będziecie też mogli zobaczyć szczegółowe informacje o niektórych dostępnych stylach w grze.

Wyłączenie ognia od sojuszników W tej aktualizacji wyłączamy w bitwach losowych zadawanie uszkodzeń i zniszczenia w drużynie spowodowane sojuszniczym ogniem i taranowaniem. Niemniej jednak działa samobieżne i inne pojazdy można będzie nazwać „zabójcami sojuszników”. Gracz, który otrzyma ten status, utraci osłonę od ognia sojuszniczego i będzie odnosił uszkodzenia zarówno od strzałów przeciwnika, jak i sojuszników.


Konto premium Gracze premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wyłączenia. Jeśli chcielibyście dokonać jakichś zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

Wyłączenia Serwery gry będą wyłączone 7 sierpnia w godzinach 2:30–08:30 CEST (UTC +2), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...