PanzerNews - 1.6: tryb bitew drużynowych zostanie wycofany

1.6: tryb bitew drużynowych zostanie wycofany

Najbardziej zaangażowani dowódcy prawdopodobnie wiedzą, czym jest tryb bitew drużynowych. Bitwy drużynowe są rozgrywane w specjalnym formacie (7/54 graczy, 2 bazy), nieużywanym w innych trybach gry.

Bitwy drużynowe były początkowo bardzo popularne, bo dobrze odpowiadały naszemu modelowi współzawodnictwa. Ale gdy World of Tanks poszło dalej, bitwy drużynowe pozostały w miejscu, stając się swego rodzaju niszą, przestarzałym trybem bez możliwości rozwoju i celów. Co więcej, nie współgrają już z żadnym z naszych obecnych formatów.

Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiliśmy wycofać tryb bitew drużynowych wraz z aktualizacją 1.6.

Alternatywne tryby, które możecie brać pod uwagę

Wiemy, że wśród fanów World of Tanks są gracze, którzy nawet dzisiaj grają w bitwach drużynowych. Dlatego też chcielibyśmy dać Wam alternatywne sposoby na realizację Waszego potencjału pancernego, dopracowywania taktyki drużynowej i zdobywania przy okazji mnóstwa nagród.

W zależności od Waszych upodobań i umiejętności, może Wam się spodobać jeden z następujących trybów:

  1. Turnieje, gdzie możecie walczyć o bycie najlepszym i wygrywać złoto, czołgi premium i inne specjalne nagrody.
  2. Twierdza - doświadczcie innego formatu bitwy w drużynie, produkujcie rezerwy, które wspomogą w bitwie członków Waszego klanu i zdobywajcie kredyty i złoto. Jeśli jeszcze nie jesteście członkiem żadnego klanu, możecie też dołączyć do innych klanów jako najemnicy!
  3. Linia frontu - epicki tryb 30 na 30 dla pojazdów VIII poziomu na dużej mapie i o ekscytującej rozgrywce. Najlepsza droga do uzupełnienia swoich kredytów i rezerw PD.
  4. Bitwy rankingowe z przerobionym systemem rozwoju i mnóstwem nagród.

Wypróbujcie każdej opcji i spróbujcie znaleźć tryb, który przypadnie Wam do gustu! Do boju!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...