PanzerNews - 1.6: wczesne pobieranie

1.6: wczesne pobieranie

Można już pobierać patch 1.6 poprzez Wargaming Games Center.

Jeśli to czytacie, to pewnie interesuje Was przyszłość World of Tanks. To dobrze się składa, ponieważ już wkrótce w grze pojawi się mnóstwo usprawnień i nowych pojazdów w aktualizacji 1.6. Jeśli chcecie być jednymi z pierwszych graczy, którzy ją wypróbują, to pobierzcie ten plik aktualizacyjny o wadze 1.17 GB (wersja HD) lub 791 MB (wersja SD).


Doskonale wiemy, że czekanie na koniec pobierania i instalacji aktualizacji w dniu jej wprowadzenia nie należy do najprzyjemniejszych. Dlatego niedawno dodaliśmy opcję wcześniejszego pobrania aktualizacji. Aktualizacja 1.0 jest dość duża, więc wcześniejsze pobranie nastąpi w kilku etapach.

Wcześniejsze pobieranie aktualizacji zmniejszy obciążenie serwerów w dniu jej oficjalnej publikacji. A ci gracze, którzy pobiorą ją wcześniej, będą mogli wejść do gry od razu po wprowadzeniu aktualizacji.

Oto jak to działa.

Upewnij się, że zaznaczona jest opcja „Włącz pobieranie nadchodzących aktualizacji”. Kliknij „zastosuj”, aby potwierdzić wybór.

Upewnij się, że zaznaczona jest opcja „Pobierz wcześniej aktualizacje”. Kliknij „Zapisz”, aby potwierdzić wybór ustawień.

Pamiętajcie, że ta nowa funkcja jest na etapie testowania. Nie gwarantujemy, że zostanie wprowadzona na stałe.

Czym jest wcześniejsze pobieranie?

Jest to wcześniejsze pobranie plików dla przyszłej aktualizacji (przybliżony rozmiar aktualizacji 1.0: 5,56 GB dla klienta SD oraz 26,29 GB dla klienta HD), które zostaną zainstalowane w dniu jej oficjalnego wprowadzenia. Gdy zostaną zakończone prace na serwerach, proces instalacji zostanie uruchomiony po wystartowaniu programu startującego.

Czy wcześniejsze pobranie aktualizacji może jakoś wpłynąć na możliwość gry w WoT?

Nie, gracze cały czas będą mogli grać w World of Tanks. Jeśli ta opcja jest włączona, pobieranie zostanie automatycznie zatrzymane na czas grania i proces zostanie wznowiony po zakończeniu gry. Pobieranie można wstrzymać w dowolnym momencie.

Co się stanie, jeśli pobiorę klienta SD w pierwszym etapie i potem przełączę się na klienta HD w następnym etapie?

W tym przypadku zostaną pobrane wersja HD obecnej aktualizacji oraz wersja HD pierwszego etapu aktualizacji 1.0. Potem pobrane zostaną wersje SD i HD kolejnego etapu aktualizacji 1.0.

Gdzie będą przechowywane pobrane pliki? Czy mogę je przenieść na dysk przenośny i przekazać znajomemu?

Tak, będzie można przekazać je znajomym, ponieważ pobrane pliki będą przechowywane w standardowym folderze na Waszych komputerach С:\Games\World_of_Tanks\Updates (lub, jeśli Wasi znajomi zainstalowali grę w innym folderze Twój dysk:\Games\World_of_Tanks\Updates).

Jeśli kliknę przycisk Pauza w programie startującym, czy pobieranie zostanie następnym razem wznowione od tego miejsca, czy muszę rozpocząć pobieranie od nowa?

Pobieranie zostanie wznowione od momentu wstrzymania.

Czy mogę wybrać opcje SD/HD przed rozpoczęciem pobierania?

Nie, zostaną pobrane wyłącznie te pliki, które odpowiadają aktualnie zainstalowanej wersji.

Gdzie powinienem zgłosić ewentualne problemy techniczne zaistniałe podczas wcześniejszego pobierania?

Na wszelkie Wasze pytania dotyczące tego tematu będziemy odpowiadali w dyskusji o nowościach na naszym forum.


WAŻNE: LINK DO FORUM Poniżej plik nadchodzącej aktualizacji dla wersji gry SD i HD 1.6 z dnia 05.08.2019 1 wot_1.6.0.19820_1.5.1.19814_client (307 MB) 2 wot_1.6.0.19820_1.5.1.19766_sdcontent(485 MB) 3 wot_1.6.0.19820_1.5.1.19766_hdcontent (413 MB) UWAGA, aktualizacja do wersji gry 1.6 zacznie się w dniu, w którym WG da zielone światło. Po pobraniu wymaganych plików, SD i HD przenosicie pliki do folderu updates, który znajdziecie w głównym folderze gry. Po przeniesieniu plików uruchomcie launcher gry jako administrator. Nie zapomnijcie o dodaniu plików WoTLauncher.exe i WorlOfTanks.exe do wyjątków zapory windows i oprogramowania antywirusowego. Pliki exe znajdziecie w głównym folderze gry. Po pomyślnej aktualizacji gry nie zapomnijcie o skasowaniu zbędnych plików z folderu updates.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...