PanzerNews - 1.7: serwer testowy, cz.II

1.7: serwer testowy, cz.II

Dzisiaj po południu powinien pojawić się serwer testowy patcha 1.7, największą nowością I iteracji będą "dyrektywy dla załogi za kredyty" i wiele więcej w nadchodzących iteracjach.

Dyrektywy Oprócz ulepszonego wyposażenia za obligacje można kupić specjalne rezerwy osobiste zwane dyrektywami: sześć dla wyposażenia i dziewięć dla załogi. Po aktywowaniu wystarczają na jedną bitwę. W zależności od rodzaju poprawiają właściwości bojowe pojazdu, polepszają wyszkolone umiejętności i atuty załogi lub uruchamiają te, które nie zostały wyszkolone. Dyrektywy wyposażenia zwiększają premię otrzymywaną za aktualnie zamontowane wyposażenie. Powiedzmy, że macie na wyposażeniu Mechanizm dosyłający, Stabilizator i Powłokę antyrefleksyjną. Kolejnym krokiem będzie aktywowanie jednej z trzech dyrektyw współdziałających z tymi typami wyposażenia.


WoT EnCore GIF 5

Czego można się spodziewać w patchu 1.7.0? Tradycyjnie nowych błędów i awarii ;)

A trochę bardziej poważnie:

Ray Tracing? - nowa technologia wyglądała na gotową • Object 703 II - być może WG postanowi wprowadzić nową premkę już teraz? • zmiany na mapie Mińsk - być może w końcu prace zostaną ukończone? • M18 (90) - być może WG doda tę maszynę do gry?

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...