PanzerNews - 1.8: trzeci test publiczny, cz.II

1.8: trzeci test publiczny, cz.II

Niebawem, bo do godziny lub półtorej, będziecie mogli zaktualizować serwer testowy.

Główną nowością jest dodanie tzw. Battle pass,. czyli zapowiedzianego na 2020 rok Pancernego przemarszu:

Na przyszłą wiosnę, będziecie mogli uczestniczyć w długoterminowym i bazującym na postępach działaniu z nową mechaniką – Pancernym przemarszu. By wziąć udział w Pancernym przemarszu, będziecie musieli po prostu rozgrywać bitwy losowe, wykazać się w walce i zdobyć punkty rozwoju, które automatycznie podniosą poziom Waszego Pancernego Przemarszu. Liczba zdobytych punktów zależy od Waszej pozycji w pobitewnych rankingach zdobytych PD. Osiągnięcie każdego kolejnego poziomu nagrodzi Was cennymi przedmiotami w grze. Pancerny przemarsz będzie wieloetapowy, a każdy z tych etapów dostarczy Wam miłą nagrodę.

Pośród innych cennych nagród, będziecie mogli zdobyć Wyposażenie ze Zdobyczy, nowy, specjalny rodzaj wyposażenia standardowego. Charakterystyki wyposażenia ze Zdobyczy mogą zostać ulepszone i możecie zdemontować je z pojazdu używając złota (nie obligacji), jak wyposażenie standardowe.

Przy okazji, postępy Pancernego przemarszu nie kończą się po osiągnięciu ostatecznego celu. Po ukończeniu głównych postępów, rozpocznie się podróż post-postępowa z dodatkowymi nagrodami. Również po dotarciu do ostatniego etapu postępu głównego, otrzymacie odznakę, która pokazywać będzie Wasz obecny poziom Pancernego przemarszu — znak odwagi, który będzie sygnałem dla innych graczy, że z siłą taką jak Wy należy się liczyć.

Pancerny przemarsz doda różnorodności Waszym codziennym zmaganiom w bitwach losowych i nagrodzi Was cennymi nagrodami. Oczekujcie dalszych informacji o tej aktywności w nadchodzących dniach!

CRxfYaZ15I4
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...