PanzerNews - 1.9: dotychczasowe błędy, cz. II

1.9: dotychczasowe błędy, cz. II

Informacja z serwera RU od WG. Z uwagi na większość tych samych błędów, jak i wypuszczenie aktualizacji w tym samym czasie, prawdopodobnie będzie to dotyczyło też serwera EU.

Od czasu wydania aktualizacji 1.9 i uruchomienia serwerów ściśle monitorowaliśmy stan techniczny gry, naprawiamy wszystkie, nawet pojedyncze przejawy awarii i pracujemy nad ich usunięciem.

W tej chwili najbardziej zauważalne są następujące problemy:

  • Pojawianie się czołgów pod teksturami mapy na początku bitwy. Znaleziono rozwiązanie tego problemu. Błąd zostanie naprawiony w nocy z 22 na 23 kwietnia dzięki mikro-aktualizacji gry.
  • Błąd 0xc000007b podczas uruchamiania klienta gry x64. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu i poinformujemy gdy tylko zostanie on naprawiony.

W niedalekiej przyszłości zostaną również naprawione:

  • Brak menu z członkami klanu na liście kontaktów. Rozwiązanie zostało znalezione i problem całkowicie zniknie z gry w kilka godzin po zakończeniu procesu synchronizacji. (na EU problem nie występuje)
  • Literówka w stylu 2D Transformator zostanie poprawiona podczas kolejnej mikro-aktualizacji gry w nocy z 23 na 24 kwietnia.

Istnieją inne, mniej znaczące błędy, które nie wpływają na rozgrywkę. Zostaną naprawione w najbliższej przyszłości.

Można zgłaszać problemy techniczne do Centrum Wsparcia Użytkownika.

Nadal pracujemy nad naprawieniem wszystkich błędów i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

ź: Portal WoT RU
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...