PanzerNews - 1.9: przegląd aktualizacji

1.9: przegląd aktualizacji

Zobaczcie, co nowego w aktualizacji 1.9!

Wypróbujcie przerobione drzewo technologiczne, zabierzcie na przejażdżkę pojazdy niskich poziomów z powiększonymi pulami PW i przygotujcie się na obchody 10. urodzin World of Tanks!

Zmiany w drzewie technologicznym

Po latach dodawania nowych pojazdów i gałęzi drzewa niektórych krajów stały się naprawdę duże z nadmierną liczbą skomplikowanych przejść. Nadszedł więc czas na ich aktualizację! Nowy interfejs drzewa technologicznego jest bardziej przyjazny i łatwiejszy w nawigacji zarówno dla nowych graczy, jak i dla doświadczonych dowódców. Wynajdywanie optymalnej ścieżki badań nigdy nie było łatwiejsze!

Wprowadzenie pojazdów kolekcjonerskich

Pojazdy kolekcjonerskie wszystkich poziomów będą dostępne w oddzielnej zakładce i nadal będzie można je w dowolnym momencie kupić za kredyty. Nie będą się różniły od ich poprzednich wersji z tym wyjątkiem, że będą mogły łatwiej zdobyć status elitarny!

Więcej PW dla pojazdów niskich poziomów

Poprawki w puli PW w aktualizacji 1.9 sprawią, że pojazdy poziomów I-VI będą w stanie dłużej wytrwać w bitwie, czyniąc jednocześnie wygodniejszym przejście na pojazdy najwyższych poziomów. Przyrost wytrzymałości między jednym poziomem a drugim będzie też bardziej spójny. Dodatkowo proporcjonalnie powiększyliśmy w tych pojazdach pojemności magazynów amunicji, by skompensować ich ogólny zysk PW.

10. urodziny World of Tanks

Rok 2020 przyniesie 10. urodziny Waszej ulubionej gry i mamy zamiar uczcić ten kamień milowy z należytą pompą! Festiwal specjalnych prezentów i wciągających wydarzeń już czeka, więc koniecznie weźcie udział w obchodach. Główna impreza rozpocznie się w kwietniu 2020 i potrwa do końca roku.
update 1.9

Konto premium

Gracze z premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wyłączenia. Jeśli chciałbyś dokonać jakichś zakupów w grze, poczekaj, aż serwery na nowo wystartują.

update 1.9

Wyłączenia

Serwery gry będą wyłączone 22 kwietnia w godzinach 2:30–10:30 CEST (UTC +2), abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Odkryjcie przerobione drzewo technologiczne, cieszcie się z fajniejszych bitew w pojazdach niższych poziomów i przygotujcie się do świętowania naszych 10. urodzin ze świetnymi wydarzeniami i plejadą nagród!
 

PODYSKUTUJ NA FORUM

LISTA ZMIAN

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...