PanzerNews - 11. rocznica World of Tanks: Lato z prezentami!

11. rocznica World of Tanks: Lato z prezentami!

Najgorętszy czas w roku to wspaniała okazja na otrzymanie równie gorących prezentów, Dowódcy!

Sierpniowy upał grzeje pełną mocą, a my docieramy do nowego kamienia milowego: naszej 11. rocznicy. Przez lata swojego istnienia World of Tanks przeszedł zdumiewającą drogę, więc zapraszamy Was wszystkich do przyłączenia się do zabawy i wspólnego świętowania! By wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Wasze oddanie i pasję proponujemy Lato z prezentami dla wszystkich graczy. Nie przegapcie tej okazji i koniecznie zalogujcie się do World of Tanks w dniach 12-22 sierpnia.* , by zyskać historyczny czołg premium IV poziomu i inne upominki!

*22 sierpnia będzie ostatnim pełnym dniem, by się zalogować. 23 sierpnia, 08:00 CEST to termin Waszej ostatniej szansy na otrzymanie prezentów. Więcej informacji znajdziecie w poniższej tabeli.
 

Lato z prezentami

Od 12 sierpnia, 08:00 CEST (UTC+2) do 23 sierpnia*, 08:00 CEST (UTC+2)
*Specjalna sekcja sklepu w grze, gdzie możecie wymieniać swoje kupony na prezenty, będzie dostępna jeden dzień dłużej.
 

JAK TO DZIAŁA

Odebranie prezentów będzie możliwe przez wszystkie 11 dni trwania Lata z prezentami . By tego dokonać, musicie jedynie zalogować się siedem razy do gry w dowolne dni pomiędzy 12 a 22 sierpnia. Przy każdym pierwszym logowaniu każdego dnia, otrzymacie podarunki—dzień konta premium WoT oraz Kupon na prezenty , specjalną walutę w grze, którą możecie wymieniać na wartościowe przedmioty do 24 sierpnia do godziny 08:00 CEST (UTC+2) w specjalnej sekcji sklepu w grze. Tym samym przez cały okres trwania Lata z prezentami możecie otrzymać siedem dni konta premium WoT oraz siedem Kuponów na prezenty (za pierwsze siedem logowań).

Logując się do gry po raz pierwszy dowolnego dnia trwania wydarzenia Lato z prezentami, zauważycie specjalny prezent od nas — T-34 mod. 1941, radziecki czołg średni premium IV poziomu, który ma domyślną premię do maskowania (działa ona nieustannie, tak jakby kamuflaż był już zastosowany). Otrzymacie ten czołg wraz z wyszkoloną w 100% załogą oraz miejscem w garażu.

Ten historyczny* pojazd wyposażony w działo 76 mm L-11 z około 1938–1939 roku, został opracowany w Charkowskiej Fabryce nr 183. W czołgu zastosowano optymalne połączenie głównych cech bojowych: siły ognia, ochrony i dynamiki. Miał on niesłychany wpływ na rozwój radzieckiego oraz światowego przemysłu czołgowego.

*Ponieważ czołg jest historyczny, nie będzie na nim można zastosować żadnych elementów personalizacji z wyjątkiem naklejek progresywnych.
 

Odbierzcie swoje prezenty w sklepie w grze!

Możecie wymienić otrzymane Kupony na prezenty na wartościowe przedmioty w grze w specjalnej sekcji sklepu w grze. Będzie ona dostępna przez cały czas trwania wydarzenia do 24 sierpnia, 08:00 CEST (UTC+2). Oto, gdzie możecie go znaleźć.

W sekcji Lato z prezentami w sklepie gry znajdziecie mnóstwo atrakcyjnych przedmiotów, w tym obligacje, podręcznik uniwersalny, kredyty, członka załogi z Braterstwem broni (jako atut zerowy), rezerwy osobiste za kredyty oraz dni konta premium WoT.

Robi się naprawdę gorąco i jest to najlepszy czas, by nacieszyć się czołgami i otrzymać prezenty, Dowódcy! Wejdźcie w imprezowy nastrój i świętujcie razem z nami!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...