PanzerNews - 4. sezon Przepustki bitewnej już tu jest!

4. sezon Przepustki bitewnej już tu jest!

Dowódcy, przygotujcie się na rozwałkę i przyspieszenie Waszych postępów w przerobionej Przepustce bitewnej! 

Czwarty sezon tej epickiej, składającej się z trzech rozdziałów aktywności opartej na postępach będzie trwać 3 miesiące, od 1  marca o 03:00 UTC do 15 czerwca 2021 roku o 19:00 UTC. Wykażcie się umiejętnościami w intensywnych bitwach, zdominujcie pole bitwy i zgarnijcie mnóstwo słodkich nagród!

W nowym sezonie są dostępne trzy nowiuteńkie style progresywne dla trzech pojazdów podstawowych. Możecie otrzymać te unikalne skórki za darmo jako nagrody podstawowe i ulepszać je od I do IV poziomu, zbierając punkty Przepustki bitewnej i osiągając określone poziomy postępu.

Interaktywne grafiki stylów z opisami części na oficjalnej stronie WoT

1 2 3

W każdym rozdziale sezonu czekają na Was góry nagród podstawowych, a także mnóstwo nagród ulepszonych. Oprócz nawet trzech stylów progresywnych możecie zdobyć do trzech sztuk dowolnego istniejącego wyposażenia z nagród (w tym nowiuteńkie celowanie z nagród), do trzech spersonalizowanych członków załogi, sporo narodowych fragmentów schematu (z możliwością wyboru nacji) i nie tylko. Sprawdźcie sami.

Nagrody podstawowe 4 Nagrody ulepszone 5

Dodaliśmy nową walutę-nagrodę do Przepustki bitewnej – żetony. Pojawiają się one wyłącznie na określonych etapach postępu i są równo rozłożone pomiędzy nagrodami podstawowymi i ulepszonymi. Można łącznie zdobyć 18 żetonów: 9 w nagrodach podstawowych i kolejne 9 w nagrodach ulepszonych. Używajcie tych żetonów, aby odebrać cenne przedmioty i rzadkie pojazdy IX poziomu (w tym dwie nowiuteńkie gwiazdy pancerne) w nowym dziale sklepu: Przedmioty za żetony.

6

JAK ZDOBYĆ ULEPSZONĄ PRZEPUSTKĘ

Ulepszona przepustka jest dostępna za 2500 szt. złota za każdy rozdział sezonu na ekranie Przepustki bitewnej w Waszym garażu lub w sklepie w grze, albo jako element zestawu specjalnego. Ulepszoną przepustkę dla jednego z rozdziałów możecie kupić jedynie w miarę postępów w aktywności i ich stopniowego wypełniania. Nie możecie kupić ulepszonej przepustki dla dwóch lub trzech rozdziałów naraz, ani dla kolejnego rozdziału do momentu ukończenia poprzedniego.

Chcecie zaoszczędzić trochę złota i od razu zdobyć wszystkie nagrody podstawowe i ulepszone? Żaden problem! Przyjrzyjcie się dwóm zestawom specjalnym Przepustki bitewnej dostępnym za prawdziwe pieniądze. Zawierają one ulepszoną przepustkę dla wszystkich trzech rozdziałów sezonu, dzięki czemu możecie maksymalnie wykorzystać czwarty sezon. Drugi zestaw zawiera również misję specjalną, która zapewni Wam złoto.

Dowódcy, do boju!

Ruszajcie na pole bitwy, atakujcie przeciwnika, chwalcie się swoimi umiejętnościami pancernymi i zdobywajcie góry słodkich nagród w IV. sezonie Przepustki bitewnej!

PRZEWODNIK PO PRZEPUSTCE BITEWNEJ

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...