PanzerNews - 5 wskazówek, jak zdobywać kredyty

5 wskazówek, jak zdobywać kredyty

Prawdziwą siłą napędową Waszych ulubionych pojazdów w World of Tanks są złoto i kredyty.

To one dają Wam dostęp do niektórych najpotężniejszych i najciekawszych czołgów w grze, utrzymują załogę w topowej formie i dają Wam mnóstwo korzyści oraz niesamowitych doznań z gry!

Zgarniając obfite oferty tygodnia, zapoznajcie się też z tymi pięcioma wskazówkami pomocnymi w zdobywaniu kredytów i otrzymywaniu nagrody.

Pociski Pociski

Możecie wydawać kredyty na różnego rodzaju pociski, standardowe lub premium.

Naprawa Naprawa

Możecie wydawać kredyty, aby naprawić uszkodzone lub zniszczone pojazdy. Koszt zależy od rodzaju i poziomu pojazdu.

Pojazdy i moduły

Pojazdy i moduły Kredytów można użyć do ulepszenia pojazdów i zakupu modułów, po wydaniu punktów doświadczenia.

Wyposażenie

Wyposażenie Wyposażenie poprawia skuteczność pojazdu w bitwie. Standardowe wyposażenie można kupić za kredyty.

Szkoła pułkowa

Szkoła pułkowa Możecie wydawać kredyty, by szkolić i przeszkalać ponownie swoją załogę w Szkole pułkowej. Ceny zaczynają się od 20 000 kredytów na załoganta.

Więcej kredytów za bitwę Materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne to różnorakie przedmioty, które, na przykład, ulepszają charakterystyki pojazdów czy załogi, lub też umożliwiają naprawę w bitwie. Ceny zaczynają się od 3000 kredytów.

STYL WYPOŻYCZANY STYL WYPOŻYCZANY

Możecie wydać 75 000 kredytów na zakup stylu wypożyczanego, który zostanie z Wami przez 100 bitew. Można go automatycznie odnawiać.

Formowanie klanu Formowanie klanu

Możecie utworzyć swój własny klan i automatycznie zostać jego dowódcami. Ceny zaczynają się od 1 000 000 kredytów.

5 wskazówek, jak zdobywać kredyty

1) Zobaczcie, jakie pojazdy zarabiają najwięcej kredytów na poziom

Sumy zdobywanych w bitwie kredytów mogą bardzo się od siebie różnić. W grze istnieje mnóstwo ekscytujących pojazdów, ale niektóre generują większe dochody niż inne, w zależności, jak sprawnie nimi zagracie, oczywiście.

Pojazdy premium zawsze będą dostarczać więcej kredytów. Jednocześnie, pojazdy poziomów V, VI i VII oraz niektóre jednostki z drzewa technologicznego dadzą Wam mnóstwo kredytów, ponieważ po prostu koszt ich naprawy i pocisków jest mniejszy. Każdy poziom od III do VIII ma kilka lukratywnych okazów, takich jak:

2) Wykorzystajcie regularne zniżki na kredyty i nie tylko

Śledźcie publikacje na portalu, aby załapać się na oferty tygodnia, zniżki na kredyty lub promocyjny czas konta premium WoT, które pojawiają się dość często. Wykorzystajcie doładowania kredytów, w okresie darmowego czasu konta premium WoT i wyjeżdżajcie do bitwy w pojazdach premium, aby zarabiać kredyty.

Dostępne od 19 maja, 07:00 CEST do 26 maja, 07:00 CEST (UTC+2)

Wielka kumulacja za 399,99 PLN
 • Złoto: 15 500
 • Kredyty: 10 000 000
A ja się toczę... za 200,49 PLN
 • Złoto: 3500
 • Kredyty: 3 500 000
 • Dni konta premium WoT: 30
 • 30×Duży zestaw naprawczy
Zrzut zapasów za 79,99 PLN
 • Złoto: 3150
 • Kredyty: 1 000 000

Konto premium World of Tanks pozwala na zdobywanie 50% więcej kredytów na bitwę, a magazyn rezerw daje dodatkowo 10% kredytów na bitwę, co pod koniec tygodnia daje pokaźną sumkę (maksymalnie może to być 750 000 kredytów na tydzień).

3) Regularnie porządkujcie garaż i magazyn

Zróbcie przegląd swojego garażu i magazynu w poszukiwaniu starych lub niskopoziomowych pojazdów, którymi już jakiś czas nie graliście i nie będziecie grać. Po prostu sprzedajcie je za kredyty. Następnie udajcie się do magazynu i pozbądźcie się niepotrzebnych pocisków, modułów, wyposażenia oraz materiałów eksploatacyjnych. Potem przyjrzyjcie się wyglądowi swojego czołgu. Być może zdobyliście naklejki lub emblematy, które możecie sprzedać za kredyty.

4) Walczcie w plutonach

Grajcie w plutonach ze znajomymi, którzy posiadają konto premium. To pomoże Wam zwiększyć Wasze dochody w kredytach, jeśli sami nie posiadacie konta premium. Skrzyknijcie się, wypełniajcie specjalne misje weekendowe, które zazwyczaj ogłaszamy w piątki i zdobywajcie cenne przedmioty, a w tym kredyty, czas konta premium oraz doładowania kredytów.

Granie w plutonie daje+15% do PD. Jeśli co najmniej jeden gracz w plutonie posiada konto premium WoT, zyska on +15% kredytów za każdą bitwę, a ten, który go nie posiada, otrzyma +10% kredytów.

5) Zgarniajcie korzyści z programu rekrutacyjnego

Zaproście znajomego do gry i otrzymajcie premie w ramach programu rekrutacyjnego. Grając w plutonie jako rekrut, otrzymacie 50% więcej kredytów i PD na bitwę! Rekrut otrzyma 100% więcej kredytów i PD lub 50% więcej kredytów i PD, jeśli gra sam. Dowódca nie otrzymuje premii rekrutacyjnej za granie w pojedynkę. Pomóżcie nowym graczom i zgarniajcie cenne kredyty oraz inne nagrody.

 1. Wygenerujcie swój unikalny kod na oficjalnej stronie WoT.
 2. Wyślijcie znajomemu kod zaproszeniowy wyświetlony powyżej, aby mógł dostać jeszcze więcej nagród na start do swojego garażu!
 3. Korzystajcie z przywilejów programu rekrutacyjnego, grając razem.

Zapoznajcie się ze szczegółami w Przewodniku po programie rekrutacyjnym 2.0, gdzie znajdziecie m.in. informacje o tym, jakie czołgi przysługują za darmo rekrutom i dowódcom!

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...