PanzerNews - World of Tanks Blitz: tryb kosmicznej grawitacji

World of Tanks Blitz: tryb kosmicznej grawitacji

Gracze World of Tanks Blitz (mobilna wersja dostępna na iOS, Android, macOS oraz PC) powinni przygotować się na przekroczenie granic w zupełnie nowym trybie grawitacji! Między 10 a 16 kwietnia w grze zostaną zasymulowane warunki kosmiczne na wybranych mapach: Sea of Tranquility (nowa mapa specjalnie dla tego trybu!), Mirage, Winter Malinovka, Desert Sands, El Alamein, Normandy i Dead Rail. Poruszanie się czołgami, strzelanie i walka z przeciwnikami w warunkach obniżonej grawitacji to coś zupełnie nowego!

Dzięki partnerstwu z Ambasadą Księżycową (Lunar Embassy - https://lunarembassy.com/), najlepsi gracze w tym trybie będą rywalizować o certyfikaty własności działek na księżycu! Ambasada jest jedyną legalną organizacją sprzedającą działki pozaziemskie od 1980 roku.

„Jesteśmy zaszczyceni mogąc pracować z World of Tanks Blitz przy przeniesieniu potyczek czołgów na powierzchnię księżyca,” mówi Dennis Hope, prezes Ambasady Księżycowej. „Nie możemy się doczekać nowych sąsiadów poza Ziemią. To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla czołgistów!”

Andrey Ryabovol, dyrektor World of Tanks Blitz dodaje: “Cieszymy się, że dostarczymy graczom rozrywkę nie-z-tej-ziemi oraz iście kosmiczne nagrody. Przygotujcie się na ciekawą i niespotykaną dotąd mechanikę rozgrywki!”

8 kwietnia o 19:30 czasu polskiego odbędzie się dedykowany stream poświęcony premierze nowego trybu, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów oraz wygrać 1 akr działki na księżycu wraz z oficjalnym certyfikatem. Zapraszamy pod ten adres -> https://youtu.be/B9qQduYvcno

Aby wziąć udział w trybie grawitacji czołgiści muszą mieć odblokowany przynajmniej jeden czołg V poziomu w World of Tanks Blitz.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...