PanzerNews - akt II: zestawy specjalne są już dostępne!

akt II: zestawy specjalne są już dostępne!

A może by tak dodać trzy słynne pojazdy oraz niepowtarzalne style do Waszej kolekcji, Dowódcy?

Z okazji 10. rocznicy powstania naszej gry w każdym akcie będziecie mogli wybierać spośród trzech legendarnych pojazdów; każdy z unikalnym, spersonalizowanym stylem. Akt II zaoferuje VIIIIS-6 , VIIIT26E4 SuperPershing oraz VITOG II* .

Każdemu z tych pojazdów towarzyszy unikalny, usuwalny styl, który odnosi się, z przymrużeniem oka, do historii danego czołgu. Sprawdźcie sami.

IS-6 T26E4 TogII

Poza spersonalizowanymi stylami dla każdego czołgu, zestawy te będą zawierać dodatkowy, wielosezonowy wygląd – Zmysł orientacji Mk. II – stworzony z fragmentów minimap World of Tanks pochodzących ze wszystkich 5 tematycznych aktów. W odróżnieniu od poprzedniego aktu, ten oferuje spersonalizowany wygląd, który jest oparty o nowe lokacje oraz emblematy.

Wszystkie trzy zestawy (wraz z unikalnymi stylami i dodatkowym, spersonalizowanym wyglądem) w Akcie III zostaną zastąpione trzema nowymi zestawami oferującymi inne czołgi. Zmysł orientacji Mk. II będzie dostępny w Sklepie jubileuszowym na czas trwania obchodów 10-lecia gry.
Sprawcie sobie wybrany przez Was zestaw i dodajcie tych legendarnych stalowych wojowników do garażu!

ZDOBĄDŹ LEGENDARNE CZOŁGI

Nie zapominajcie też o rocznicowych zestawach, zawierających złoto i sporą garść jubileuszowych monet. Wymieniajcie monety na cenną zawartość i ekskluzywne elementy personalizacji w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze. Macie trzy opcje do wyboru:

  • 5000 szt. złota i 100 jubileuszowych monet
  • 8750 szt. złota i 200 jubileuszowych monet
  • 12 500 szt. złota i 300 jubileuszowych monet

KUP ROCZNICOWE ZESTAWY

Ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy w Akcie II. Na następnym etapie rocznicowego odliczania znajdziecie po okazyjnej cenie wspaniałe przedmioty w Sklepie Wargaming , które upamiętniają to wydarzenie. W tym np. specjalna przypinka z okazji 10-lecia World of Tanks. Zamówcie ją, lub jakikolwiek inny produkt World of Tanks ze Sklepu Wargaming między 18 maja a 14 czerwca, a otrzymacie naklejkę na 10-lecie World of Tanks za darmo (do wyczerpania zapasów).

ZAMÓW TERAZ

10. JUBILEUSZ
Dołączcie do wielkiego świętowania 10. rocznicy powstania World of Tanks z ogromną liczbą wydarzeń i nagród! Czeka na Was obfitość fantów, nowa mechanika i wciągające wydarzenia, więc szykujcie się na wspólną imprezę! Rocznicowe obchody składać się będą z pięciu aktów i zakończą się w październiku 2020 roku.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...