PanzerNews - akt III: personalizacje

akt III: personalizacje

Dowódcy! Obchody 10. rocznicy World of Tanks są wspaniałą okazją, aby dodać trochę charakteru Waszym ulubionym czołgom!

Nasza jubileuszowa impreza trwa w najlepsze – 17 czerwca o 06:00 (UTC) rozpoczynamy Akt III: Rubikon. Wtedy dodamy też nowe elementy personalizacji do Sklepu jubileuszowego. Będą one nawiązywały do dziedzictwa World of Tanks i ciekawych faktów z historii naszej gry. Spójrzmy na nowe przedmioty, które będziecie mogli zgarnąć po rozpoczęciu Aktu III.

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Wszystkie jubileuszowe monety zarobione w poprzednich aktach pozostaną na Waszych kontach przez cały okres trwania obchodów jubileuszowych, a unikalne przedmioty, które kupiliście, pozostaną z Wami na stałe.
Ekskluzywne naklejki

Użyjcie wyjątkowych naklejek ze Sklepu jubileuszowego, aby wyrazić się na polu bitwy!

Poniższe naklejki nie są historyczne i są dostępne tylko dla pojazdów premium VIII poziomu oraz jednostek X poziomu. Można je nabyć w Sklepie jubileuszowym za 10 jubileuszowych monet.

SU-76I

Poddanie się nie wchodzi w grę. Albo go zniszczysz, albo on zniszczy Ciebie. Wszystko w Twoich rękach.

DOG-II*

Zdaje się, że ta psia furka jeździ z dowódcą Lloydem i strzelcem Harrym.

To Karl, Karl!

126 ton, 11 metrów, 4 pociski... 8 bitów ideału!

Piłka

Innym sposobem na rozładowanie energii jest kopanie piłki. Zdarza się to często w trakcie wydarzeń futbolowych WoT.

Dowódca

Od dowódcy zazwyczaj oczekuje się dwóch rzeczy: wymyślania dobrych planów i niedawania po sobie niczego poznać.

Mapa globalna

Mój plan na wieczór: mapy, inwazje, dwie prowincje.

Specjalna dostawa

Pamiętasz tę tajną broń testowaną jeszcze w 2015 roku? Cóż, ona dalej działa.

Unikalne emblematy

Emblematy stwarzają wspaniałą możliwość personalizacji tym, którzy chcą zastąpić definiujące elementy wyglądu na swoich pojazdach czymś bardziej charakterystycznym. Wybierzcie coś dla siebie z rozległego zbioru emblematów!

Poniższe emblematy nie są historyczne i mogą zostać zastosowane na pojazdach każdego poziomu. Można je nabyć w Sklepie jubileuszowym za 10 jubileuszowych monet.

Pierwsza bitwa historyczna

Panowie, szacunek!

Dziewczyny górą

Moja przytulna twierdza

Głos żeński

Obrazkowa zagadka

Fajne napisy

Chcielibyście przekazać żartobliwą wiadomość swoim sojusznikom lub przeciwnikom? Ruszajcie do sklepu jubileuszowego i wybierajcie pośród wielu zabawnych napisów! Każdy z nich nawiązuje do wybranych specjalnych momentów w grze, które na pewno wywołają uśmiech na Waszych twarzach.

Poniższe napisy nie są historyczne i mogą zostać zastosowane na pojazdach każdego poziomu. Można je nabyć w Sklepie jubileuszowym za 10 jubileuszowych monet.

Całkowicie historyczny

Przywrócić KV-1S!

Football 2015

Pancerny rajd 2014

Zwiad

Zniszczenie

Zajęcie

Powalające style 2D: Wisienka na torcie

Największe wrażenie robią jednak pożądane przez wielu dowódców, specjalne spersonalizowane style 2D dla trzech owianych sławą pojazdów. Ten akt oferuje unikalne personalizacje dla VIIIM4A1 Revalorisé , VIIIPanzer 58 i VIŠkoda T 40 . Które podobają Wam się najbardziej, Dowódcy?

Wszystkie te style są dostępne dla wybranych czołgów i nie są historyczne. Każdy styl kosztuje 100 jubileuszowych monet.

Do tego będziecie mogli dostać w swoje ręce dodatkowy wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. III— złożony z fragmentów minimap World of Tanks ze wszystkich 5 tematycznych aktów. Podobnie jak style z poprzedniego aktu, ten także oferuje spersonalizowany wygląd, który jest oparty o nowe lokacje oraz emblematy.

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Co więcej, podczas Aktu III, Sklep premium będzie oferował specjalne zestawy rocznicowe zawierające złoto, jubileuszowe monety, a także trzy legendarne pojazdy: M4A1 Revalorisé, Panzer 58 oraz Škoda T 40, z przypisanymi unikalnymi stylami.

Zarabiajcie jubileuszowe monety, wymieniajcie je na ekskluzywne personalizacje i zabłyśnijcie na polu bitwy!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...