PanzerNews - akt IV: zestawy specjalne są już dostępne!

akt IV: zestawy specjalne są już dostępne!

Świętowanie naszej 10. rocznicy trwa nadal za sprawą Aktu IV: Przegląd, który rozpoczyna się 10 lipca.

Wraz ze świeżymi misjami jubileuszowymi są już dostępne trzy wysoko skuteczne pojazdy premium wraz ze spektakularnymi stylami 2D!

Tym razem macie możliwość dostać w swoje ręce  VIIIObject 252UVIIIRheinmetall Skorpion  oraz  VIStrv m/42-57 Alt A.2. Ich zachwycające zindywidualizowane style odnoszą się do unikalnych historii, cech lub silnych stron każdego z pojazdów. Zobaczcie sami!

252u
Skor
Strv

Poza spersonalizowanymi stylami dla każdego czołgu, zestawy te będą zawierać dodatkowy, wielosezonowy wyglądZmysł orientacji Mk. IV— stworzony z fragmentów minimap World of Tanks. Ta wersja tego stylu składa się z łatwo rozpoznawalnych elementów pochodzących z następujących map bitew losowych:

  • Miasto duchów (fragment pustynny)
  • Paryż (fragment letni)
  • Klondike (fragment zimowy)

Do tego, Zmysł orientacji Mk. IV jest oparty o różne lokacje oraz emblematy i posiada unikalną ikonkę.

Wszystkie trzy zestawy, wraz z unikalnymi stylami i dodatkowym, spersonalizowanym wyglądem, w Akcie V zostaną zastąpione trzema nowymi zestawami oferującymi inne czołgi. Zmysł orientacji Mk. IV będzie dostępny w Sklepie jubileuszowym na czas trwania obchodów 10-lecia gry.

Hulajcie z Object 252, imprezujcie z Rheinmetall Skorpion i zdominujcie pola bitewne z Strv m/42-57 Alt A.2 w niezapomnianym stylu!

ZDOBĄDŹ LEGENDARNE CZOŁGI

Nie zapominajcie też o rocznicowych zestawach, zawierających złoto i sporą garść jubileuszowych monet. Wymieniajcie monety na cenną zawartość i ekskluzywne elementy personalizacji w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze.

Elementy personalizacji z poprzednich aktów nadal będą dostępne w Sklepie, na czas trwania tego wydarzenia. Wszystkie jubileuszowe monety zarobione w poprzednich aktach pozostaną na Waszych kontach przez cały okres trwania obchodów jubileuszowych, a unikalne przedmioty, które kupiliście, pozostaną z Wami na stałe.

Wybierzcie z trzech poniższych zestawów:

  • 5000 szt. złota i 100 jubileuszowych monet
  • 8750 szt. złota i 200 jubileuszowych monet
  • 12 500 szt. złota i 300 jubileuszowych monet

KUP ROCZNICOWE ZESTAWY

Raz jeszcze  Sklep Wargaming przygotował dla Was coś wyjątkowego, by uczcić Akt IV! Kupcie 2 sztuki odzieży rocznicowej pomiędzy 10 a 22 lipca, a otrzymacie trzecią za darmo! Oferta obowiązuje dla t-shirtów, nowej bluzy w kamuflażu z kapturem i pamiątkowej przypinki. W ramach specjalnego bonusu rocznicowego odliczania do wszystkich zakupów dołączony zostanie 10% voucher, do zrealizowania wraz z kolejnym zakupem w Wargaming Store.

A to jeszcze nie wszystko! Z radością ogłaszamy, że nowe rocznicowe gamingowe krzesło premium jest już w przedsprzedaży! Sprawdźcie je w Sklepie Wargaming i przy okazji zapoznajcie się z grafikami Aktu IV, które ponownie są dostępne w sprzedaży na pamiątkowej poduszce oraz kubku!

ZAMÓW TERAZ 

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...