PanzerNews - Akt V: zestawy rocznicowe są już dostępne!

Akt V: zestawy rocznicowe są już dostępne!

Dowódcy! Jesteście gotowi na ostatni akt obchodów 10-lecia naszej gry?

Akt V: Nowe Horyzonty, który rozpoczyna się 17 sierpnia, wyznacza wielki finał naszej imprezy urodzinowej. Czas wykorzystać tę okazję i dostać w swoje ręce dwa olśniewające pojazdy premium: VIIILorraine 40 t  i  VIT78 , a każdy z własnym wyjątkowym stylem 2D. Każdemu z tych przerażających łowców towarzyszy unikalny, usuwalny styl, który odnosi się, z przymrużeniem oka, do historii danego czołgu.

Lorraine 40 t

 

T78

Zmysł orientacji Mk. V

Spersonalizowany wygląd Zmysł orientacji Mk. V, a także elementy personalizacji ze wszystkich pięciu aktów, będą dostępne w Sklepie jubileuszowym w czasie trwania jubileuszowego wydarzenia. Zostaną one usunięte ze sklepu, a jubileuszowe monety znikną z Waszych kont 12 października, więc nie zapomnijcie wykorzystać swoich nagród przed tą datą! Wszystkie jubileuszowe przedmioty, które zakupiliście pozostaną z Wami na stałe.

Sprawcie sobie wybrany przez Was zestaw i dodajcie tych legendarnych stalowych wojowników do garażu!

ZDOBĄDŹ TE SŁAWNE POJAZDY

Jeśli zabrakło Wam monet, aby zdobyć upragnione nagrody, możecie nabyć zestawy rocznicowe, zawierające złoto oraz jubileuszowe monety. Możecie wymieniać złoto i monety na cenne przedmioty w grze oraz zachwycające personalizacje w specjalnym Sklepie jubileuszowym w grze. Wybierzcie z trzech poniższych zestawów:

  • 5000 szt. złota i 100 jubileuszowych monet
  • 8750 szt. złota i 200 jubileuszowych monet
  • 12 500 szt. złota i 300 jubileuszowych monet

KUP ROCZNICOWE ZESTAWY

Finałowy akt odblokował też wspaniałą ofertę w Sklepie Wargaming. Odwiedźcie go, aby załapać się na jedną z niesamowitych jubileuszowych paczek. Są one wypełnione po brzegi odzieżą i sprzętem World of Tanks, które wypełnią serce każdego dowódcy radością! Do tego paczka dostarczana jest za darmo i znajdziecie w niej dodatkowy prezent-niespodziankę!

Nie zwlekajcie; prezent-niespodzianka dostępny jest jedynie z zamówieniami złożonymi przed 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Rzućcie okiem także na dodatkowe oferty jubileuszowe, takie jak robiący wrażenie pamiątkowy fotel gamingowy. Oczywiście, nowa edycja jubileuszowych kubków i poduszek z grafikami jest dostępna już teraz!

ZAMÓW TERAZ

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...