PanzerNews - Armored Warfare: flagi

Armored Warfare: flagi

W zapowiedzi Aktualizacji 0.28 wspomnieliśmy o funkcji, która nie ukazała się w chwili wydania tejże aktualizacji. Rozchodzi się o animowane flagi, które zostaną wprowadzone już wkrótce i dlatego chcemy teraz napisać o nich więcej.

scr1

Animowane dwie flagi zgodnie z oczekiwaniami powiewają na każdym pojeździe, który je wspiera (czyli prawie każdym). Są one duże i dobrze widoczne, dzięki czemu stanowią najbardziej charakterystyczną opcję tuningu, dostępną w Armored Warfare. Możecie już podziwiać poprzedniczkę tej funkcji w postaci czołgu podstawowego premium 7 poziomu Challenger 1 Fionn z dużą irlandzką flagą. Wprowadzana do gry opcja bazuje właśnie na niej (i zawiera kilka znacznych ulepszeń).

Należy pamiętać, że flagi są tylko wizualną funkcją – zamontowanie ich na pojeździe nie ułatwia jego wykrycia i nie ma wpływu na nic, co miało by związek z systemem wykrywania.

W przyszłości zamierzamy wprowadzić szereg flag państwowych dla wszystkich czołgów jednocześnie. Będzie je można kupić w grze za złoto. Można je będzie nabyć:

  • W oknie Tuningu
  • Poprzez wybranie przegródki na flagę
  • Wybranie konkretnej flagi
  • Kupienie jej i zamontowanie

W dalszej perspektywie chcemy też dodać darmowe flagi, na przykład w nagrodę za niektóre trudne osiągnięcia oraz flagi batalionów dla wszystkich członków batalionu. ź: AW

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...