PanzerNews - Armored Warfare: nowe modyfikacje

Armored Warfare: nowe modyfikacje

Jak już od pewnego czasu wiecie, druga część sezonu Arabian Nights wnosi do gry sporo nowych pojazdów w postaci drzewa nowego dilera oraz dużą liczbę unikalnych funkcji, w tym na przykład nowe zdolności, osiągnięcia i kamuflaże. Dzisiaj opowiemy o kolejnej funkcji, która wjeżdża wraz z nowym dilerem – mianowicie nowych modyfikacjach.

scr1

System modyfikacji występuje w Armored Warfare od dłuższego czasu. Umożliwia on dopasowanie pojazdów do preferowanego stylu gry. W Aktualizacji 0.28 pojawią się trzy nowe modyfikacje, które można będzie odblokować za doświadczenie (lub reputację) poprzez wprowadzone właśnie francuskie pojazdy. W odróżnieniu od innych ulepszeń pojazdów modyfikacje te będą przeznaczone dla wszystkich pojazdów w grze.

Dwie z trzech modyfikacji będą dostępne w chwili wejścia aktualizacji, natomiast trzecia zostanie dodana do Armored Warfare później z drugą połową gałęzi. Początkowo dostępne modyfikacje to:

Aktywna kamera termowizyjna – tę technologiczną modyfikację można będzie odblokować poprzez AFV AMX-13 DCA, zaś będzie ona zawierać duży bonus zdolności wykrywania wrogich celów przez listowie (krzaki itp.). Nic jednak za darmo. Jednocześnie modyfikacja ta zmniejszy wszystkie bonusy, zapewniające dodatkową ochronę przed wrogimi modułami typu termowizor (takimi jak ulepszony system chłodzenia Armaty). Dlatego też modyfikacja ta przyda się bardzo aktywnym (mobilnym) zwiadowcom – to oznacza zaś, że natrętni, chowający się cały czas za krzakami "biwakowicze" nie umkną twojej uwadze.

Celowanie AI – modyfikacja siły ognia, do odblokowania poprzez MBT 5 poziomu AMX-40, obejmująca bonus czasu celowania i ogólnej celności. Ta konfiguracja wyjdzie na dobre aktywnym graczom, znajdującym się zawsze w ruchu, zwłaszcza grającym lekkimi czołgami i różnymi lekkimi czołgami podstawowymi (na przykład francuskimi), zdającymi się bardziej na mobilność niż mierny pancerz.

W późniejszym trybie zostanie wprowadzona następująca modyfikacja:

Kontrola nacisku – tę modyfikację mobilności można będzie odblokować poprzez TD 8 poziomu VCAC Mephisto, zaś będzie ona zawierać duży bonus przyspieszenia na bezdrożach. Modyfikacja ta będzie przeznaczona jednakże tylko dla pojazdów kołowych. Oznacza to, że będzie najbardziej odpowiednia i opłacalna dla mobilnego stylu rozgrywki lekkich kołowych pojazdów rozpoznania.

Mamy nadzieję, że nowe opcje tuningu pojazdów przypadną wam do gustu i zrobicie z nich dobry użytek. ź: AW

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...