PanzerNews - Armored Warfare: podsumowanie streamu urodzinowego

Armored Warfare: podsumowanie streamu urodzinowego

Jeśli oglądaliście nasz ostatni stream urodzinowy, wiecie, że opowiedzieliśmy w nim trochę o przyszłości Armored Warfare. Jeśli go przegapiliście, to nie ma się czym martwić – możecie go obejrzeć ponownie poniżej lub zapoznać się z tym artykułem.

Dużo się działo u nas w tym roku: rozpoczęliśmy kilka sezonów, w tym nasz ostatni – Amerykański Sen – pełny nowych funkcji, pojazdów i map.

scr1

Ale jedne z najważniejszych zmian są trochę niewidoczne. Od 1 września 2019 Armored Warfare nie jest wydawane przez My.com – wersja PC została kupiona przez dynamiczną moskiewską firmę, która może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w branży.

Cała struktura operacyjna – wraz z serwerami i zespołem programistycznym – ciężko pracowała przez ostatnich kilka miesięcy, aby wszystkie zmiany po naszej stronie były nieodczuwalne dla graczy. Nadal oczywiście współpracujemy z My.com i z przyjemnością informujemy, że Armored Warfare będzie jedną z gier w niedawno ogłoszonym portfolio marki MY.GAMES.

Śpieszymy też poinformować, że planujemy długi cykl życia Armored Warfare i będziemy się starać jak najbardziej dostosowywać grę do waszych potrzeb i pomysłów oraz do wizji deweloperów.

A co się zaś tyczy bardziej konkretnych planów – sezon Amerykański Sen będzie trwał do końca zimy i dodamy do niego jeszcze następujące zawartości:

Kolejna Bitewna droga będzie utrzymana w klimacie amerykańskim i będzie obejmować kilka nowych pojazdów oraz niesamowitą nagrodę główną. Oczywiście będą też inne nagrody: skórki, flagi i tak dalej. Ponadto spodziewajcie się też wielu wydarzeń, prezentów, bonusów, konkursów i innych niespodzianek.

W pocie czoła pracujemy też nad kolejnym sezonem, który zacznie się początkiem roku 2020. Oto, czego możecie się spodziewać w przyszłym roku:

  • Nowa gałąź azjatyckich pojazdów progresywnych
  • Kolejna Bitewna droga
  • Nowa mapa PvP
  • Wiele nowych mechanik i modyfikacji istniejących rozwiązań

Przywracamy również stare funkcje (np. „bazę wojskową”) i będziemy wspierać rozwój gry, promując kilka ulepszeń QoL.

scr3

Informacje odnośnie do dostępności Armored Warfare na innych platformach – głównie Playstation i Xbox.

Podczas kontaktów z graczami dostajemy dużo pytań o te kwestie. Niestety nie możemy na nie odpowiedzieć, ponieważ konsolowe wersje Armored Warfare to w rzeczywistości oddzielne produkty i są one obsługiwane niezależnie. Więc jakichkolwiek informacji może udzielić tylko My.com. Aby uzyskać te informacje, odwiedźcie ich strony internetowe:

I na koniec gorąco dziękujemy Wam wszystkim – bez Was nic by się nie wydarzyło, a gra by nie istniała. Dziękujemy Wam za wsparcie, krytyczne uwagi, a zwłaszcza za granie w Armored Warfare.

ź: AW
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...