PanzerNews - AW: zwiastun Arabian Nights, część II

AW: zwiastun Arabian Nights, część II

Mamy przyjemność poinformować, że druga część sezonu Arabian Nights do gry wejdzie już niebawem!

scr1

Oto, czego możecie się spodziewać:

Nowy diler pojazdów

Francine De Laroche wnosi do Armored Warfare całą linię francuskich i włoskich pojazdów.

dealer

W momencie wydania Arabian Nights – część II dostępne będą następujące pojazdy:

  • Czołg podstawowy 3 poziomu AMX-50
  • Czołgi podstawowe 4 poziomu AMX-30B2 i AMX-30B2 Brenus
  • Czołg podstawowy 5 poziomu AMX-40
  • Opancerzony wóz bojowy 5 poziomu AMX-13 DCA
  • Niszczyciel czołgów 6 poziomu C-13 TUA

Po wydaniu początkowej wersji Aktualizacji 0.28 i podczas sezonu Arabian Nights zostaną wdrożone następujące pojazdy:

  • Czołg podstawowy 7 poziomu Leclerc Prototype
  • Niszczyciel czołgów 8 poziomu VCAC Mephisto
  • Czołg podstawowy 9 poziomu Char Leclerc
  • Czołg podstawowy 10 poziomu Char Leclerc “Le Terminateur”

Dodatkowo do drzewa tego dilera zostanie przeniesiony czołg podstawowy 4 poziomu OF-40 oraz czołg podstawowy 8 poziomu Ariete, które wystąpią w roli alternatywnych pojazdów względem francuskich maszyn 4 i 8 poziomu. W brytyjskiej gałęzi czołgów podstawowych miejsce Ariete zajmie czołg podstawowy Al-Hussein MBT, stanowiący zmodernizowaną wersję Challengera.

dealer 2

Motywem przewodnim tego dilera jest wybór gracza. Prawie wszystkie pojazdy będzie można skonfigurować pod kątem różnych ról z pomocą wzajemnie wykluczających się modułów ulepszeń. W grze pojawią się ciekawe nowe mechaniki, takie jak nowe aktywne i pasywne zdolności pojazdów, kompletnie nowy, specjalizujący się w czołgach podstawowych dowódca, sporo wizualnych opcji tuningu oraz osiągnięcia. Więcej na temat Francine De Laroche przeczytacie w poświęconym jej artykule.

Funkcje dotyczące batalionów

W aktualizacji tej przerobimy batalionowy interfejs oraz, co istotniejsze, wprowadzimy tryb rankingowy PvP Batalion kontra batalion czyli bitwy rankingowe batalionów.

bat1

W trybie tym bataliony będą walczyć ze sobą o honor, chwałę i, co najważniejsze, miejsce w rankingu i nagrody. A jako że w tych morderczych zawodach może być tylko jeden prawdziwy zwycięzca, wreszcie pojawi się odpowiedź na pytanie, który batalion w Armored Warfare jest najlepszy. Więcej na temat tych funkcji przeczytacie w odnośnym artykule.

Nowe specjalne operacje

W drugiej części sezonu Arabian Nights zakończy się historia zemsty Magnusa Holtera... pytanie, czy uda mu się zrealizować swoje zamysły?

SO3

W aktualizacji pojawią się dwie nowe specjalne operacje, przy czym sama końcówka historii zależy od was. W ekscytującym, wielkim finale historii musicie dokonać wyboru, nad którym trzeba się dobrze zastanowić. Historię Armored Warfare opowiada osobny artykuł.

Flagi

Dla wszystkich pojazdów wprowadzamy opcję optycznego tuningu, polegającego na wyposażeniu zabójczych maszyn w dwie duże i widoczne flagi.

Flagi będą działały podobnie jak obecny system detali, z tą (istotną) różnicą, że będą znacznie lepiej widoczne. Teraz macie szansę zademonstrować swoje kolory całemu światu Armored Wafare!

so4

Za parę dni będziecie mieli okazję zapoznania się ze wszystkimi ekscytującymi funkcjami na naszym publicznym serwerze testowym.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...