PanzerNews - Battle Pass: nie zaprzestawajcie walki w drugim sezonie!

Battle Pass: nie zaprzestawajcie walki w drugim sezonie!

Z przyjemnością przypominamy, że Wasza zwycięska pancerna podróż w 2. sezonie Przepustki bitewnej nie kończy się wraz z wypełnieniem postępu głównego.

Przed Wami elitarny postęp i jego 100 etapów — poważne wyzwanie jedynie dla najwytrwalszych i najbardziej oddanych dowódców. Jednak jeśli je wypełnicie, otrzymacie ogromne ilości obligacji i wejdziecie do elity naszej pancernej społeczności.

Postęp elitarny: niesamowite naklejki i jeszcze więcej obligacji!

Podczas 2. sezonu postępu elitarnego możecie zebrać 35% więcej obligacji, niż w 1. sezonie! Ta liczba będzie się zwiększać stopniowo, w miarę awansowania na wyższe etapy, z których niektóre wynagrodzą Was o wiele większą liczbą obligacji niż zazwyczaj. To z kolei sprawi, że po ukończeniu postępu elitarnego Wasze skarbce będą pękały w szwach od tej cennej waluty w grze. Wymieniajcie obligacje na wysoko skuteczne pojazdy i inne cenne przedmioty w sklepie w grze. 13 lipca uaktualniliśmy listę czołgów dostępnych za obligacje, więc teraz możecie zdobyć:

Co więcej, jeśli popiszecie się swoimi niezrównanymi pancernymi umiejętnościami w Bitwach rankingowych 2020-2021, będziecie mogli wymienić swoje zasłużone obligacje na dwa nowe ekskluzywne pojazdy:

  • IXKampfpanzer 50 t, unikalny niemiecki czołg średni IX poziomu, który stanowił ostateczną nagrodę w Bitwach rankingowych 2019-2020
  • Eksluzywny styl 3D Aquilifer dla XProgetto M40 mod. 65

Poza obligacjami, w tym sezonie postęp elitarny wynagrodzi Was niesamowitymi naklejkami projekcyjnymi.

Pokażcie światu, co potraficie!

Po ukończeniu pierwszego etapu postępu elitarnego otrzymacie Elitarny szewron, który możecie wykorzystać jako symbol Waszych mistrzowskich umiejętności. Wyświetli on Wasz obecny etap postępu elitarnego i będzie automatycznie aktualizowany w miarę pokonywania dalszych etapów.

Wasze rezultaty naprawdę robią wrażenie!

Czy wypełniliście już główny postęp w 2. sezonie Przepustki bitewnej i zgarnęliście wspaniałe nagrody? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, nie przegapcie szansy na dostanie w swoje ręce unikalnego wyposażenia z nagród, dwóch ekskluzywnych stylów 3D, wyjątkowego spersonalizowanego członka załogi oraz mnóstwa innych cennych nagród!

Od samego początku uważnie śledziliśmy Wasze zaangażowanie w walkę na etapach Przepustki bitewnej, zarówno w postępie podstawowym jak i elitarnym. Szczerze mówiąc, jesteśmy pod wrażeniem! Oto krótkie ich streszczenie.

Dowódcy! Walczcie dalej i zdobywajcie nagrody w 2. sezonie Przepustki bitewnej!
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...