PanzerNews - Battle Pass: sezon II, pełne informacje

Battle Pass: sezon II, pełne informacje

Spakujcie Wasze zestawy naprawcze, Dowódcy! Drugi sezon epickiego wydarzenia Przepustka bitewna jest już za rogiem!

Ruszając 11 czerwca, to wydarzenie przyniesie ze sobą zupełnie nowe wyposażenie z nagród, dwa premierowe pojazdy podstawowe Przepustki bitewnej, dwa świeże style 3D wraz z ekskluzywnymi, spersonalizowanymi członkami załogi oraz ogromem cennych przedmiotów w grze. Rzeczy przyjmą jeszcze ciekawszy obrót, więc bądźcie w gotowości na wykazanie się swoimi umiejętnościami i zdobywanie wielu nagród!

Przepustka bitewna. Sezon 2

Od 11 czerwca, 2020, 13:00 UTC, do 8 września, 2020, 00:00 UTC

Odświeżcie swoją pamięć

Podstawowa mechanika rozgrywki Przepustki bitewnej nie uległa zmianom od czasu poprzedniego sezonu. Walczcie bez wytchnienia w bitwach losowych (z wyjątkiem wielkich bitew) w pojazdach poziomów VI–X, grajcie najlepiej jak potraficie i zdobywajcie punkty rozwoju, by awansować przez etapy Przepustki bitewnej. Wasz obecny etap Przepustki bitewnej będzie wyświetlony na medalu Przepustki bitewnej w Waszym garażu. Kliknijcie na niego, by wywołać ekran Przepustki bitewnej, w którym znajdziecie informacje o etapach i nagrodach.

Liczba zdobytych punktów zależy od Waszej pozycji w drużynie w pobitewnym rankingu zdobytych przez nią PD. Nawet, jeśli Wasza drużyna przegrała lub zremisowała, nadal otrzymacie punkty rozwoju.

Pozycja w drużynowym rankingu pobitewnym pod względem zdobytych PD Wygrać bitwę Przegrać bitwę/zremisować
Pojazdy poziomów VI–X M48A5 Patton TVP T 50/51 Pojazdy poziomów VI–X M48A5 Patton TVP T 50/51
Najlepsza 3 10 
Najlepsza 10

System postępów Przepustki bitewnej składać się będzie z dwóch części: głównej i elitarnej. Każda z nich złożona jest z określonej liczby etapów: 45 w głównej i 100 w elitarnej. Aby przechodzić pomiędzy etapami w ramach Głównego postępu, będziecie potrzebowali 50 punktów. Za każdy ukończony etap uzyskacie cenne nagrody w grze.

By uzyskać więcej szczegółów o mechanice i zasadach Przepustki bitewnej zapoznajcie się z naszym szczegółowym przewodnikiem.

PRZEPUSTKA BITEWNA PRZEWODNIK

Nowe pojazdy podstawowe

Każdy czołg w Przepustce bitewnej posiada limit punktów. Im wyższy poziom pojazdu, tym wyższy limit. Po osiągnięciu limitu nadal możecie grać tym pojazdem, ale nie będziecie mogli w nim zdobyć kolejnych punktów rozwoju, zatem będziecie potrzebowali innego czołgu, aby nadal je zdobywać.

W każdym sezonie Przepustki bitewnej znajdziecie kilka jednostek o statusie pojazdu podstawowego. Mają one specjalne warunki zdobywania punktów rozwoju, a także wyższe limity. W sezonie drugim pojawią się dwa nowe pojazdy podstawowe Przepustki bitewnejXM48A5 Patton (amerykański czołg średni X poziomu) oraz XTVP T 50/51 (czechosłowacki czołg średni X poziomu). Oprócz tego te same zasady będą odnosić się do VIIKing Tiger (zdobyczny) potężnego amerykańskiego czołgu ciężkiego VII poziomu. Zdobywać on będzie tę samą liczbę punktów rozwoju, co czołg X poziomu.

BP2
Poziom Limit punktów Dodatkowe punkty i osiągnięcie limitu
VI 100  15 
VII 250  20 
VIII 400  25 
IX 550  30 
X 700  35 
King Tiger (zdobyczny) 700  25 
M48A5 Patton / TVP T 50/51 1000  35 

Odbierzcie swoje nagrody!

Drugi sezon oferuje góry nagród w grze, które będziecie zdobywać za osiąganie każdego nowego etapu Głównego postępu. Możecie zdobyć dni konta premium WoT, kredyty, fragmenty schematów, unikalne elementy personalizacji 2D, naklejki i wiele innych przedmiotów. Jednak do najcenniejszych nagród sezonu należą:
  • Dwa całkowicie nowe typy wyposażenia z nagród:
Optyka z nagród Stabilizator z nagród
  • Do dwóch niesamowitych stylów 3D dla pojazdów podstawowych tego sezonu Przepustki bitewnej
  • Spersonalizowany członek załogi dla jednego z pojazdów podstawowych z zerowym atutem Braterstwo broni i dostateczną liczbą PD do opanowania dwóch dalszych atutów/umiejętności. Narodowość członka załogi nie może zostać zmieniona. Możecie rekrutować nowego członka załogi w koszarach, w sekcji Nowi rekruci.

By wykorzystać style 3D i spersonalizowanego członka załogi, głosujcie na Wasz ulubiony czołg w kliencie gry.

Jeżeli ukończycie Główny postęp, ale nie odbierzecie nagród na końcu drugiego sezonu, zostanie Wam przyznany styl i dowódca dla TVP T 50/51 w ciągu roku.

Listę wszystkich nagród dla każdego z etapów znajdziecie na ekranie Przepustki bitewnej w Waszym garażu i w poniższym widżecie.

Obraz przykładowy, interaktywny widżet na oficjalnej stronie WoT.

BP22

Po zakończeniu sezonu 2:

  • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.
  • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów poziomów IV-X w garażu.

Zarówno pojazdy podstawowe jak i ich dzielni dowódcy będą głównymi postaciami w serii ilustrowanych opowieści o ich eskapadach, które zostaną opublikowane w czasie wydarzenia. Wielkie wyzwania i nieoczekiwane wydarzenia oczekują na naszych bohaterów, więc pozostańcie z nami!

Elitarny postęp

Po ukończeniu wszystkich 45 etapów Głównego postępu możecie kontynuować zwycięską pancerną wyprawę, wyruszając na 100 etapów postępu elitarnego. Będą one dostępne bez względu na to, czy Ulepszona przepustka będzie w Waszym posiadaniu, czy też nie.

Oprócz obligacji, Elitarny postęp nagrodzi Was świetnymi naklejkami.

Po ukończeniu pierwszego etapu Elitarnego postępu zostaniecie nagrodzeni elitarnym szewronem, który możecie zastosować jako symbol Waszej chwały i mistrzostwa.

Ulepszona przepustka

Możecie zakupić Ulepszoną przepustkę na dowolnym etapie wydarzenia z ekranu Przepustki bitewnej w Waszym garażu i również natychmiast otrzymać dodatkowe ulepszone nagrody, nawet za ukończone już etapy.

W trakcie pierwszych dwóch miesięcy sezonu możecie nabyć stały pakiet zawierający maksymalnie 20 etapów. Im mniej etapów pozostanie do ukończenia Głównego postępu, tym mniejsza będzie liczba etapów w pakiecie i tym samym, niższy jego koszt.

Grajcie najlepiej jak potraficie, wywalczcie swoją drogę przez etapy i zdobywajcie wspaniałe nagrody w drugim sezonie Przepustki bitewnej!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...