PanzerNews - Battle Pass: sezon III, cz.IV

Battle Pass: sezon III, cz.IV

Nowe wyzwania, nowe nagrody!

Przygotujcie się na zdobycie lukratywnych nagród podczas nowego sezonu Przepustki bitewnej, Dowódcy!

Począwszy od 17 września do World of Tanks wjedzie wyczekiwany 3. sezon epickiej Przepustki bitewnej. W jego ramach wprowadzone zostaną dwie sztuki nowego Wyposażenia z nagród, dwa nowe pojazdy podstawowe przepustki bitewnej, oszałamiające style 3D i nie tylko. Zaktualizowaliśmy też elementy mechaniki nagród, abyście mogli wybierać interesujące Was nagrody spośród wyposażenia z nagród oraz standardowego. Zapoznajcie się ze szczegółowymi informacjami o atrakcjach czekających na Was w nadchodzącym sezonie.

Przepustka bitewna. Sezon 3

17 września 2020, 13:00 UTC do 7 grudnia 2020, 00:00 UTC

Podstawy rozgrywki

Ogólna mechanika Przepustki bitewnej nie ulegnie zmianie, więc prosimy korzystać z naszego szczegółowego przewodnika, by odświeżyć pamięć w przypadku wątpliwości. Jednak z myślą o tych z Was, dla których Przepustka bitewna to nowość – oto podstawy!

 • Grajcie w bitwach losowych (z wyjątkiem wielkich bitew) w pojazdach z poziomów VI–X i pokażcie się z jak najlepszej strony.
 • Zdobywajcie Punkty rozwoju, aby pokonywać etapy Przepustki bitewnej.
 • Pojazdy podstawowe przepustki bitewnej oraz VIIKing Tiger (Zdobyczny King Tiger) obowiązują specjalne zasady zdobywania Punktów postępu.
 • Za każdy ukończony etap otrzymacie cenne nagrody w grze.
 • Po ukończeniu wszystkich 45 etapów głównego postępu kontynuacją Waszej przygody bojowej będzie Elitarny postęp, który przyniesie jeszcze więcej nagród!

Nowe pojazdy podstawowe

Sezon 3 wprowadzi dwa nowe pojazdy podstawowe przepustki bitewnej: XIS-4 oraz XT110E5 Tak jak wcześniej pojazdy podstawowe zdobywają 1000 punktów zamiast 700.

T110E5

IS-4

Grafika poglądowa, interaktywna wersja na oficjalnej stronie WoT.

Bp1

Wypożyczanie czołgów

Czy nie macie wystarczającej ilości pojazdów z poziomów VI–X do ukończenia pierwszych 10 etapów? W takim razie możecie wypożyczyć pojazdy premium na miesiąc za darmo, a nawet przedłużyć okres wypożyczenia na każdy kolejny miesiąc do końca sezonu. Wszystkie wypożyczone pojazdy są replikami istniejących pojazdów, posiadają więc te same charakterystyki.

Wypożyczane czołgi są oferowane wraz ze swoimi „wirtualnymi” miejscami w garażu i w 100% wyszkoloną załogą.

Do wypożyczenia dostępne będą trzy pojazdy premium VII poziomu:

Użyjcie tych wypożyczonych czołgów do ukończenia pierwszych 10 etapów głównego postępu. Po ukończeniu 10. etapu będziecie mieć możliwość zakupu ulepszonej przepustki i kontynuowania Waszej chwalebnej przygody bojowej.

Jeśli nie macie wystarczającej ilości pojazdów do ukończenia pierwszych 10 etapów głównego postępu, możecie je po prostu wypożyczyć. Zamiast przycisku Kup ulepszoną przepustkę w sekcji Przepustka bitewna znajdziecie przycisk Zdobądź za darmo. Kliknijcie go, aby wypożyczyć skuteczne pojazdy i wziąć pole bitwy szturmem. Nie będzie możliwe wypożyczenie czołgów w liczbie większej niż niezbędna do ukończenia głównego postępu. Wypożyczone pojazdy pozostaną na Waszych kontach do zakończenia okresu wypożyczenia i nie będzie możliwe jego przedłużenie po ukończeniu pierwszych 10. etapów. Zamiast tego w sekcji Przepustka bitewna w Waszym garażu pojawi się przycisk Kup ulepszoną przepustkę.

A teraz porozmawiajmy o nagrodach!

Zajmijmy się tym, co najbardziej interesuje dowódców – nagrodami! Sezon 3. zawiera masę nagród do zdobycia za pokonywanie etapów głównego postępu, a wśród nich:

 • Unikalne elementy personalizacji: emblematy, naklejki oraz dwa spektakularne style 2D
 • Wyposażenie z nagród oraz standardowe
 • Zestawy demontażowe
 • i wiele więcej!

Jak już pewnie wiecie, system wyposażenia w World of Tanks został poddany gruntownej modernizacji. Dlatego dodaliśmy zestawy demontażowe do nagród tego sezonu, abyście mogli poeksperymentować z wachlarzem dostępnego wyposażenia. Dzięki nim będziecie w stanie wypróbować różne konfiguracje wyposażenia na Waszych ulubionych pojazdach oraz znaleźć rozwiązania najlepiej pasujące do Waszego stylu rozgrywki.

Do tego możecie zdobyć dodatkowe ulepszone nagrody, nawet za ukończone już etapy. Aby to zrobić zwyczajnie kupcie ulepszoną przepustkę na dowolnym etapie wydarzenia, korzystając z sekcji Przepustka bitewna w garażu.

Szczegóły dotyczące nagród ze wszystkich etapów możecie również zobaczyć w sekcji Przepustka bitewna w garażu lub w zestawieniu poniżej.

Grafika poglądowa, interaktywna wersja na oficjalnej stronie WoT.

Bp2Styl 2D „Działania desantowe”

Jest to wielosezonowy styl przyznawany jako nagroda podstawowa za ukończenie 1. etapu głównego postępu. Styl ten można zastosować na pojeździe dowolnego poziomu.

Styl 2D „Pancerny beton”

Jest to wielosezonowy styl przyznawany jako nagroda podstawowa za ukończenie 10. etapu głównego postępu. Styl ten można zastosować na pojeździe dowolnego poziomu.

Naklejki

Naklejki przyznawane są jako nagroda podstawowa za ukończenie 40. etapu głównego postępu. Naklejki nie są historyczne i można je zastosować na dowolnym pojeździe.

Natalie

Mary Ann


Emblematy

Emblematy przyznawane są jako nagroda podstawowa za ukończenie etapów 1. oraz 10. głównego postępu. Emblematy można zastosować na dowolnym pojeździe.

Morskie tygrysy

Pingwin szturmowy


Wybierzcie własne wyposażenie!

Jedną z cech sezonu jest możliwość wyboru spośród kilku dostępnych rodzajów wyposażenia z nagród oraz standardowego. Po pokonaniu określonych etapów głównego postępu możecie zdecydować, jakie wyposażenie chcecie otrzymać w nagrodę, uwzględniając Wasze potrzeby oraz preferowany styl rozgrywki.

Następujące wyposażenie będzie dostępne w 3. sezonie:

Wyposażenie z nagród

Wyposażenie z nagród można zdobyć jako ulepszoną nagrodę na 20. etapie oraz jako nagrodę podstawową na etapie 30.

 • Mechanizm dosyłający z nagród
 • System naprowadzania z nagród
 • Wentylacja z nagród
 • Optyka z nagród
 • Stabilizator z nagród
 • NOWOŚĆ! Konfiguracja z nagród
 • NOWOŚĆ! Mechanizm obracania z nagród

Konfiguracja z nagród

Mechanizm obracania z nagród

Zwróćcie szczególną uwagę na Mechanizm obracania z nagród, który jest nadzwyczaj wyjątkowym elementem wyposażenia ponieważ nie posiada odpowiednika wśród wyposażenia ulepszonego. Zapewnia ono Waszym pojazdom większe premie niż wyposażenie standardowe, co czyni je bardziej konkurencyjnym w bitwie.

Nowe wyposażenie standardowe

Wyposażenie standardowe zdobyć można jako nagrodę podstawową na etapie 40.

 • Ulepszony system celowania
 • Cichy układ wydechowy
 • Ulepszony mechanizm obracania
 • Ulepszona konfiguracja
 • Ulepszone wzmocnienie
 • Turbosprężarka
 • Ulepszone radio
 • System obserwacji dowódcy
Każda nagroda w postaci wyposażenia z nagród lub standardowego kwalifikuje Was do jednej sztuki odpowiedniego typu wyposażenia. Wyposażenie standardowe oraz z nagród zdobywa się z różnych nagród.
Jak tylko osiągniecie odpowiedni etap głównego postępu, na ekranie Przepustki bitewnej pojawi się specjalne powiadomienie. Kliknijcie przycisk w prawym górnym rogu menu postępu, aby przejść do sekcji zaopatrzenia Ostatniej granicy magazynu w garażu.
Wyposażenie standardowe Wyposażenie z nagród

Będziecie mogli tam odebrać wybrane wyposażenie standardowe oraz z nagród. Możecie również wybrać wyposażenie bezpośrednio z magazynu w garażu za pośrednictwem sekcji Zaopatrzenie Ostatniej granicy.

Najważniejsze nagrody sezonu

Przejdźmy jednak do wisienki na torcie. Poza wyposażeniem z nagród, najbardziej wyczekiwane nagrody sezonu to:

 • Do dwóch ekskluzywnych stylów 3D nawiązujących wyglądem do pojazdów służących w Piechocie Morskiej dla pojazdów podstawowych nadchodzącego sezonu Przepustki bitewnej, IS-4 oraz T110E5.
 
 • Spersonalizowany członek załogi dla jednego z pojazdów podstawowych z zerowym atutem Braterstwo broni i dostateczną liczbą PD do opanowania dwóch dalszych atutów/umiejętności.

Nikołaj Samoczin

Doświadczony, sprytny i rozważny oficer bojowy, przedkładający rozwiązania logiczne nad emocjonalnymi. Z łatwością dostosowuje się do każdej sytuacji i zawsze wypełnia rozkazy, bez względu na to, gdzie go zaprowadzą: czy to będzie garnizon za Kołem Polarnym, czy baza wojskowa pośród piasków Afryki Północnej. Lubi hokej i łowiectwo podwodne, ale coraz trudniej jest znaleźć na to czas.

Nacja: ZSRR

Jack Reed

Ludzie zawsze mnie pytają, czy znam Jacka Reeda. Zanim im odpowiem, zazwyczaj robię głęboki wdech i na chwilę zamykam oczy. Bycie jego dowódcą to nie jest żywot usłany różami. Reed to buntownik, któremu jakimś cudem udaje się wykonywać rozkazy bez naruszania zasad wojskowych. Teraz siedzi w gorącym jak samo piekło czołgu, ale gdzieś tam w duszy pędzi drogą na swoim motocyklu w kierunku Route 66 i czuje wiatr we włosach.

Nacja: USA

By wykorzystać style 3D i spersonalizowanego członka załogi, głosujcie na Wasz ulubiony czołg w kliencie gry.

Możecie wybrać tylko jednego z dwóch unikalnych członków załogi! Poprzez wybranie jednego z członków załogi automatycznie otrzymacie powiązany z nim styl czołgu. Jeśli posiadacie Ulepszoną przepustkę to otrzymacie również drugi styl 3D.
Po zakończeniu 3. sezonu:
 • Załoga, która wygrała głosowanie otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD dla wszystkich pojazdów z poziomów IV–X w garażu.
 • Załoga, która zajmie drugie miejsce otrzyma specjalną, tygodniową powtarzalną misję 2x PD załogi dla wszystkich pojazdów z poziomów IV–X w garażu.

Elitarne postępy dla elitarnych dowódców!

Po ukończeniu wszystkich 45 etapów Głównego postępu nie przegapcie okazji do zdobycia fajnych nagród dostępnych w ramach Elitarnego postępu! Oferuje on wyjątkowe nagrody dla najwytrwalszych z dowódców, w tym coraz większe ilości obligacji oraz naklejek projekcyjnych informujących o osiągniętym etapie Elitarnego postępu. Ukończenie wszystkich 100 etapów Elitarnego postępu nagrodzi Was ponad 6500 obligacjami.

Oczywiście będziecie mogli też zaprezentować światu swoją sprawność bojową za sprawą Elitarnego szewronu. Po ukończeniu pierwszego etapu Elitarnego postępu zostaniecie nagrodzeni tymi oszałamiającymi insygniami.

Ulepszona przepustka

Czy chcecie zdobyć dodatkowe ulepszone nagrody, nawet za wykonane już etapy? Kupcie Ulepszoną przepustkę na dowolnym etapie wydarzenia poprzez sekcję Przepustka bitewna w garażu, aby natychmiast otrzymać cenne nagrody!

W trakcie pierwszych dwóch miesięcy sezonu możecie nabyć stały pakiet zawierający maksymalnie 20 etapów. Im mniej etapów pozostanie do ukończenia Głównego postępu, tym mniejsza liczba etapów w pakiecie i tym samym, niższy jego koszt.

Czy macie więcej pytań? Sprawdźcie szczegółowy przewodnik po Przepustce bitewnej.

PRZEWODNIK PO PRZEPUSTCE BITEWNEJ 

Przygotujcie się na zaprezentowanie swojego mistrzostwa oraz zdobycie wyśmienitych nagród w 3. sezonie Przepustki bitewnej, dowódcy!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...