PanzerNews - Battle Pass: sezon V

Battle Pass: sezon V

Dowódcy, przygotujcie się na rozwałkę i przyspieszenie Waszych postępów w przeprojektowanej Przepustce bitewnej! 

Piąty sezon tej epickiej, opartej na postępach aktywności składającej się z trzech rozdziałów, potrwa od 23 czerwca 2021 roku, 08:30 CEST, do 6 września 2021 roku, 06:30 CEST (UTC +2). Wykażcie się umiejętnościami w intensywnych starciach, zdominujcie pole bitwy i zgarnijcie mnóstwo słodkich nagród!

W nowym sezonie są dostępne trzy nowiuteńkie style progresywne dla trzech pojazdów podstawowych. Możecie otrzymać te unikalne skórki za darmo jako nagrody podstawowe i ulepszać je od I do IV poziomu, zbierając punkty Przepustki bitewnej i osiągając określone poziomy postępu.

Interaktywne obrazy na oficjalnej stronie WoT

1 2 3

W każdym rozdziale sezonu czekają na Was góry nagród podstawowych, a także mnóstwo nagród ulepszonych. Oprócz trzech stylów progresywnych możecie zdobyć cztery sztuki dowolnego istniejącego wyposażenia z nagród (w tym nowiuteńkie celowanie z nagród), do trzech spersonalizowanych członków załogi, sporo narodowych fragmentów schematu (z możliwością wyboru nacji) i nie tylko. Sprawdźcie je.

Nagrody podstawowe

4

Nagrody ulepszone

5

7

JAK ZDOBYĆ ULEPSZONĄ PRZEPUSTKĘ

Ulepszona przepustka jest dostępna na ekranie Przepustki bitewnej za 2500 szt. złota za każdy rozdział sezonu w Waszym garażu, w sklepie w grze, albo jako element zestawu specjalnego. Ulepszoną przepustkę dla jednego z rozdziałów możecie kupić jedynie w miarę postępów w aktywności i ich stopniowego wypełniania. Nie możecie kupić ulepszonej przepustki dla dwóch lub trzech rozdziałów naraz, ani dla kolejnego rozdziału do momentu ukończenia poprzedniego.

Chcecie zaoszczędzić trochę złota i od razu zapewnić sobie dostęp do wszystkich nagród podstawowych i ulepszonych? Żaden problem! Przyjrzyjcie się dwóm zestawom specjalnym Przepustki bitewnej dostępnym za prawdziwe pieniądze. Zawierają one ulepszoną przepustkę dla wszystkich trzech rozdziałów sezonu, dzięki czemu możecie maksymalnie wykorzystać piąty sezon. Drugi zestaw zawiera również misję specjalną, która zapewni Wam złoto.

ZDOBĄDŹ TE ZESTAWY Dowódcy, do boju! Ruszajcie na pole bitwy, atakujcie przeciwnika, chwalcie się swoimi umiejętnościami pancernymi i zdobywajcie góry słodkich nagród w V sezonie Przepustki bitewnej!
ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...