PanzerNews - Bisonte C45: włoski podarunek, który nigdy nie przestaje cieszyć

Bisonte C45: włoski podarunek, który nigdy nie przestaje cieszyć

Śmiało, potrząśnijcie pudełkiem. Jak myślicie, co jest w środku? Brzmi jak mocny włoski czołg ciężki: VIIIBisonte C45!

Kiedy zapytano pułkownika Mario Ziniego o jego wizję czołgu przyszłości, opisał on potężny czołg ciężki o niskiej sylwetce. Mimo że ten koncept nigdy nie został zrealizowany, stanowi on doskonałą podstawę dla unikalnych włoskich czołgów, a w tym tego wyniosłego pojazdu premium. Zobaczmy, co ta bestia ma do zaoferowania.

Jak grać?

C45 Ogólne C45 Siła Ognia C45 Mobilność C45 żywotność

Maksymalnie wykorzystajcie tę wyrafinowaną mechanikę automatycznego ładowania. Opróżnijcie magazynek, jeśli trzeba i nie wahajcie się oddać strzału, jeśli macie sposobność unieruchomić przeciwnika, lub nawet go wyeliminować. Premia do czasu przeładowania daje możliwość elastycznej rozgrywki bez konieczności czekania na kompletne uzupełnienie magazynku.

Taktyka ukrytego kadłuba powinna być Waszą ulubioną strategią. Wystawiajcie jedynie wytrzymałą wieżę i wykorzystujcie naturalne osłony – pozwoli Wam to na pozostanie w grze dłużej i zadawanie poważnych uszkodzeń przeciwnikom.

Walka w pojedynkę jest ryzykowna. Upewnijcie się, że macie zaufanego kompana osłaniającego Wasze słabsze strony, który będzie je chronił i odwracał uwagę nieprzyjaciela podczas gdy wy będziecie szybko przeładowywać.

Pancerz

Możecie mówić co chcecie o włoskich czołgach, ale jedno jest pewne – wszystkie one wyglądają dobrze. Włoska szkoła ponownie stworzyła nienagannie skrojony garnitur ze stali dla Bisonte C45, niczym od Brioni. Jest on wielce szykowny, z nitami podkreślającymi jego walory i idealnie dobranymi kolorystycznymi akcentami. Jednak na polu bitwy nie liczy się wygląd. Jaką ma wytrzymałość?

Przód Bisonte C45 to twardy orzech do zgryzienia, nawet dla najgroźniejszych przeciwników. Jego mocna wieża posiada dodatkową warstwę pancerza, która obróci pociski kumulacyjne w pył i właściwie nie ma słabych punktów. Ustawcie tę bestię pod właściwym kątem i posłuchajcie, jak Wasi przeciwnicy klną i zgrzytają zębami, lub wykorzystajcie 10-stopniowe opuszczenie działa, aby schować kadłub i zmienić się w fortecę nie do zdobycia.

Siła ognia

Jeśli mowa o dziale, warto przyjrzeć się uzbrojeniu Bisonte C45. Na pierwszy rzut oka 360 pkt. uszkodzeń i 218 mm przebicia nie robi wrażenia najmocniejszej broni w grze. Jednak zapominamy tu o pewnym drobnym, lecz ważnym szczególe. Cannone da 105/55 ma potężny mechanizm automatycznego ładowania na 3 pociski. Jest to mechanika już obecna we włoskich czołgach średnich, ale ulepszona na potrzeby linii ciężarków.

Zmodyfikowana mechanika automatycznego ładowania

Każdy magazynek Bisonte C45 posiada trzy pociski, a przeładowanie go zajmuje tylko 3 sekundy, co pozwala na zadanie 1080 pkt. uszkodzeń w zaledwie 6 sekund.

Jak wiecie, automat ładujący natychmiastowo ładuje pociski po każdym wystrzale. Jeśli wystrzelicie podczas ładowania, postęp przeładowania zostaje resetowany do zera. Jednak Bisonte C45 posiada nowy system, który jest dla Was o wiele bardziej wyrozumiały. Ulepszony automat ładujący daje premię do czasu ładowania, aż do 50%, w zależności od etapu ładowania, na którym jesteście podczas oddawania kolejnego strzału.

Na przykład, jeśli strzelacie chwilę przed kompletnym załadowaniem drugiego pocisku, czas załadowania nie zresetuje się całkowicie i następny pocisk załaduje się znacznie szybciej.

Ta mała różnica może ocalić Was przed przedwczesnym odejściem do garażu i straconą okazją.

Wyposażenie

ZALECANA KONFIGURACJA

Pancerz powinien być mocną stroną Bisonte C45. To w końcu czołg ciężki, więc nawet nieznaczne podniesienie jego wytrzymałości jest dużą zaletą, która pozwoli Wam zagrać tą klasą jak najlepiej. Z tego powodu polecamy Ulepszone wzmocnienie na pierwsze miejsce.

Kolejne dwa miejsca powinny być poświęcone działu. Ani rozrzut działa, ani czas celowania nie sprawią, że mama będzie z Was dumna, zatem, aby zwiększyć komfort oddawania strzałów, potrzebujemy stabilizatora pionowego oraz ulepszonego mechanizmu obracania.

Jednak jeśli wolicie bardziej konserwatywny styl gry, skupiający się na stabilizacji działa i zasięgu widzenia, alternatywą będą ulepszona wentylacjastabilizator pionowy i powłoka antyrefleksyjna.

Umiejętności załogi

DOWÓDCA
CELOWNICZY
KIEROWCA
ŁADOWNICZY

W przypadku czołgu ciężkiego zawsze należy po pierwsze wybrać naprawę . Niezależnie od tego, czy strzelacie z drugiej linii, czy walczycie w bezpośrednim starciu, nie chcecie skończyć z opuszczonymi gąsienicami. Dodatkowe umiejętności ulepszą skuteczność działa i ogólne osiągi w bitwie, zwłaszcza, gdy mowa o Braterstwie broni.

Zasięg widzenia w tym pojeździe nie jest taki zły, ale można go polepszyć. Dlatego zalecamy zastosowanie umiejętności rozeznanie w sytuacji dla dowódcy, najszybciej jak to możliwe.

Gdzie znaleźć

Dostępne od 9 grudnia 2020r., 07:00 CET, do 11 stycznia 2021r., 07:00 CET (UTC +1)

VIIIBisonte C45 należy do grupy pojazdów premium, które włożyliśmy do tegorocznych Dużych pudełek operacji świątecznych.

Odwiedźcie Sklep premium i zaopatrzcie się w zestaw świątecznych pudełek jednej z czterech kategorii. Są one wypełnione po brzegi takimi fantami jak dekoracje do garażu, złoto, kredyty, czas konta premium World of Tanks, ekskluzywne style 3D i, oczywiście, pojazdy premium, a w tym Bisonte C45.

Pudełka

SKLEP

Pudełka8 Pudełka3 Pudełka4 Pudełka5 Pudełka6 Pudełka7

Conqueror Gun Carriage

Maus

60TP Lewandowskiego

STB-1

WZ-111 model 5A

T110E4

E 100

Object 140

AMX 13 105

Jagdpanzer E 100

Object 430U

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...