PanzerNews - bitwy rankingowe 2020-2021 już tu są!

bitwy rankingowe 2020-2021 już tu są!

Gotowi na konfrontację z godnymi przeciwnikami z X poziomu, Dowódcy?

Bitwy rankingowe, wysoko konkurencyjny tryb, w którym najlepsi gracze grają na równych zasadach, powraca do World of Tanks z trzema nowymi sezonami. Dziękujemy za Wasze uwagi; przeprojektowaliśmy system postępów i wprowadziliśmy kilka innych zmian, które chcielibyśmy teraz szczegółowo omówić.

Tym razem, ostateczną nagrodą za wszystkie trzy sezony jest zupełnie nowy Concept 1B, amerykański czołg ciężki IX poziomu, który zarezerwowany jest dla bitew rankingowych. Pokażcie co umiecie w ciągu tych trzech sezonów i dodajcie tego zawadiakę do swojego garażu!

Czas trwania sezonu Od 13 lipca, 2020, 08:00 UTC, do 3 sierpnia, 2020, 08:00 UTCOkna czasowe Dni robocze: 13:00 UTC – 01:00 UTC (serwer 201) Weekendy: 09:00 UTC – 01:00 UTC (serwer 201)

PRZEWODNIK PO BITWACH RANKINGOWYCH

Poprawiony system postępów

W pierwszym sezonie Bitew rankingowych 2020-2021 system postępów będzie prostszy i łatwiejszy do przejścia. Liczba stopni w dywizjach zostanie zredukowana z 15 do 10. Liczba szewronów, które należy zdobyć, aby awansować, także zostanie zmniejszona. Te zmiany ułatwią i przyspieszą postęp w tym trybie.

Następujące stopnie są niezbywalne:

 • Czwarty i siódmy w trzeciej dywizji
 • Piąty w drugiej i pierwszej dywizji

Ósmy w pierwszej i drugiej dywizji otrzymają ochronę stopnia.

Te zmiany pozwolą Wam szybciej osiągnąć ligi, więc dajcie pokaz swoich umiejętności.

Bonusowe bitwy i dzienne bitwy bonusowe

Aby przyspieszyć Wasz postęp w tym trybie i skrócić podróż przez stopnie, wykorzystajcie bitwy bonusowe, które mogą podwoić liczbę szewronów zdobywanych w bitwach. W tym sezonie wprowadzamy też dzienne bitwy bonusowe, które będą dostępne jedynie po tym, jak osiągniecie ligi.

Dzienne bitwy bonusowe działają na zasadach standardowych bitew bonusowych, ale są automatyczne przypisywane dla wszystkich pojazdów X poziomu każdego dnia. Jeśli nie otrzymacie szewronu po bitwie, dzienna bitwa bonusowa nie zostanie zużyta.

Dzienne bitwy bonusowe wykorzystywane są przed standardowymi bitwami bonusowymi i nie przechodzą na następny dzień. Dla uzyskania maksimum korzyści, wykorzystajcie je zanim znikną!

Dzienne bitwy bonusowe można uzyskać na dwa sposoby:

 • Są one przyznawane codziennie, jeśli zakwalifikowaliście się do ligi. Ich liczba zależy od Waszego miejsca w kwalifikacji.
 • Wypełniajcie niżej wymienione specjalne misje dzienne.

Misje codzienne w ligach

W tym sezonie dzienne misje bitewne dla różnych ról pojazdów będą dostępne zaraz po zakwalifikowaniu się do ligi. W sumie istnieją trzy misje, a ich warunki codziennie będą inne. Wypełniajcie je wedle uznania. Te specjalne misje dadzą Wam obligacje i dzienne bitwy bonusowe.

WARUNEK NAGRODA
Użyj lekkiego pojazdu szturmowego, Luke Znaleźć się w najlepszej 5 pod względem doświadczenia zdobytego w lekkim pojeździe szturmowym 1 dzienna bitwa bonusowa 25 obligacji 
Nie lekceważ mojej mocy Zadać przynajmniej 3500 pkt. uszkodzeń, grając ciężkim niszczycielem 1 dzienna bitwa bonusowa 25 obligacji 
Luke, jestem Twoim „Obrońcą” Zdobyć przynajmniej 150 PD roli, grając obrońcą 1 dzienna bitwa bonusowa 25 obligacji 

Wykorzystajcie swoją kumulacyjną zniżkę!

Po osiągnięciu drugiej dywizji będziecie mogli zdobyć dwa nowe ekskluzywne przedmioty:

 • IXKampfpanzer 50 t , unikalny niemiecki czołg średni IX poziomu, który stanowił ostateczną nagrodę w Bitwach rankingowych 2019-2020
 • Eksluzywny styl 3D Aquilifer dla XProgetto M40 mod. 65

Te wartościowe przedmioty będzie można kupić z użyciem skumulowanej zniżki, a jej wielkość zależeć będzie od Waszego postępu w czasie trwania sezonu.

Po osiągnięciu pierwszej dywizji otrzymacie zniżkę w wysokości 500 obligacji. Po wejściu do ligi Wasza zniżka zwiększy się o następne 500 obligacji.

Dzięki grze w ligach i dotarciu do pierwszej 10 w Waszej drużynie pod względem zdobytego doświadczenia możecie otrzymać zniżki wynoszące 1000 lub 1500 obligacji, w zależności od liczby rozegranych bitew. Wasza kumulacyjna zniżka w pierwszym sezonie może dojść nawet do 6000 obligacji.

WARUNKI NAGRODA
Osiągnąć drugą dywizję Dostęp do przedmiotów z Bitew rankingowych
Osiągnąć pierwszą dywizję Zniżka wynosząca 500 obligacji
Wejść do ligi Zniżka wynosząca 500 obligacji
Rozegrać przynajmniej 20 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1000 obligacji
Rozegrać przynajmniej 40 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1000 obligacji
Rozegrać przynajmniej 70 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1500 obligacji
Rozegrać przynajmniej 100 bitew w ligach i dostać się do pierwszej 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia zdobytego w każdej bitwie. Dostępna raz na konto podczas sezonu. Zniżka wynosząca 1500 obligacji

Po zakupie przedmiotu z wykorzystaniem kumulacyjnej zniżki, będzie ona potrącona z waszego konta.

Maksymalna zniżka na powyższe przedmioty nie może wynosić więcej niż 60% początkowej ceny wybranego produktu.

Nowe przedmioty za obligacje

Podczas wprowadzania Bitew rankingowych 2020-2021 zaktualizujemy listę przedmiotów dostępnych w zamian za obligacje w sklepie w grze. Będziecie mogli dostać w swoje ręce wiele cennych fantów. Oto one:

PRZEDMIOT KOSZT W OBLIGACJACH
Pojazdy
IS-5 10 000 
KV-4 Kreslavskiy 10 000 
IS-6 Black 8000 
Chrysler K GF 8000 
M46 Patton KR 8000 

Ku chwale!

Podczas drugiego sezonu Bitew rankingowych 2020-2021 wprowadzimy specjalną dynamiczną klasyfikację wyświetlającą nazwy najlepszych graczy. W tej klasyfikacji decydujące są najwyższa skuteczność bojowa oraz największa efektywność podczas wszystkich trzech sezonów (łącznie z wynikami z pierwszego sezonu). Jedynie najlepszych 200 graczy dostanie się do tej klasyfikacji, zatem dajcie z siebie wszystko!

Możecie szybko uzyskać do niej dostęp poprzez specjalny obiekt 3D w Waszym garażu. W aktywnej fazie sezonu wygląd klasyfikacji się zmieni, a obiekt będzie służył jako punkt szybkiego dostępu do tego trybu. Zobaczcie sami!

Ograniczenia pojazdów w Bitwach rankingowych 2020-2021

Jak już wspomnieliśmy, jedynie gracze w pojazdach możliwych do zbadania i kolekcjonerskich będą mogli uczestniczyć w Bitwach rankingowych 2020-2021. Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby wyrównać szanse dla wszystkich graczy i zapewnić ducha rywalizacji na zasadach fair play w tym trybie.

Poniżej znajduje się lista czołgów, które nie mogą uczestniczyć w nadchodzących sezonach Bitew rankingowych.

Porozmawiajmy o nagrodach!

Oto nagrody za wysokie osiągnięcia w bitwach! Możecie zdobyć:

 • Kredyty
 • Obligacje
 • Złoto
 • Spektakularne zindywidualizowane style 2D
 • Dodatkowe nagrody!

Nagrody z sezonu to m.in. unikalny styl 2D dla pojazdów X poziomu, po jednym na ligę. Aby utrzymać ten styl w posiadaniu, będziecie musieli uczestniczyć w przyszłych sezonach Bitew rankingowych. Co więcej, otrzymacie ekskluzywną odznakę — świadectwo Waszych umiejętności — za każdą ligę.

BRĄZOWA LIGA SREBRNA LIGA ZŁOTA LIGA

Wasza nagroda roczna nadal zależy od liczby żetonów stopnia, które zdobędziecie podczas wszystkich trzech sezonów Bitew rankingowych 2020-2021. Im więcej żetonów rankingowych zbierzecie, tym lepszą nagrodę roczną otrzymacie. W zależności od Waszych osiągnięć, będziecie mogli uzyskać:

Wszystkie pozostałe żetony rankingowe zostaną wymienione na obligacje pod koniec 3. sezonu.

Zaparkujcie mocarnego Concept 1B w swoim garażu!

Nagrody zaawansowane i maksymalne nagrody roczne dadzą Wam najbardziej pożądane trofeum—unikalny pojazd-nagrodę. Przedstawiamy Wam Concept 1B, zupełnie nowy amerykański czołg ciężki IX poziomu, zarezerwowany dla bitew rankingowych!

To prawdziwy zawadiaka o imponującej sile ognia. Ma szybkie przyspieszenie, jak na czołg ciężki i posiada celne działo dające dobre uszkodzenia alfa. Masywny pancerz Concept 1B podkreśli Waszą obecność na każdej mapie.

1 2 3 4

Dowódcy! Przygotujcie się na nową pancerną wyprawę! Wybierzcie swoje ulubione pojazdy X poziomu i udowodnijcie, że na polu bitwy nie macie sobie równych!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...