PanzerNews - Bitwy Rankingowe: drugi sezon dobiegł końca

Bitwy Rankingowe: drugi sezon dobiegł końca

To już ostatnie chwile drugiego sezonu zaktualizowanych Bitew rankingowych. Walczyliście niczym lwy, a Wasze imiona zostały zapisane złotymi zgłoskami w Sali chwały. Sprawdźcie swoje wyniki i efektywność w naszej klasyfikacji.

SPRAWDŹ KLASYFIKACJĘ

Zostańcie z nami, by dowiedzieć się więcej o nagrodach (sprawdźcie nasze przypomnienie poniżej), które będą przydzielone w ciągu 14 dni, oraz by uzyskać najnowsze informacje o nowej iteracji Bitew rankingowych!

UWAGA: Zgłoszenia dotyczące pozycji w klasyfikacji oraz nagród będą przyjmowane tylko w ciągu 30 dni od zamknięcia sezonu.

Nagrody za ligi

Dotarcie do jakiejkolwiek nagrody ligi zapewni Wam specjalna nagrodę pozwalająca na wyróżnianie się na polu bitwy. Im wyższa liga, tym bardziej prestiżowa nagroda:

  • Wyjątkowa odznaka za każdą ligę
  • Unikalny styl dla pojazdów poziomu X, inny dla każdej ligi
Brązowa liga Srebrna liga Złota liga

Przewidziano specjalną nagrodę dla sprinterów – pierwszych 100 graczy, którzy ukończą wszystkie dywizje i osiągną dowolną ligę. Bez względu na to, którą ligę osiągną, zostaną nagrodzeni nagrodami złotej ligi. Sprinterzy oznaczeni są specjalną ikoną w klasyfikacji sezonowej.

Uwaga: gdy dostaniecie już nagrodę za ligę na koniec sezonu, będziecie musieli potwierdzić swój stopień w kolejnych sezonach.

  • Jeżeli utrzymacie się w tej samej lidze do końca przyszłego sezonu, zachowacie swoją odznakę i styl pojazdu.
  • Jeżeli natomiast dotrzecie do kolejnej ligi, Wasza poprzednia odznaka i styl zostaną wycofane i zastąpione przez te z nowej ligi.
  • Jeżeli nie załapiecie się do żadnej z lig, tracicie odznakę i styl.
 
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...