PanzerNews - Bitwy Rankingowe: przygotujcie się na drugi sezon 2020–2021!

Bitwy Rankingowe: przygotujcie się na drugi sezon 2020–2021!

Dowódcy! Organizujcie sprzęt, by walczyć z przeciwnikami godnymi X poziomu! Drugi sezon bitew rankingowych 2020–2021 już za progiem!

Wasza pancerniacka podróż przez jeden z najbardziej konkurencyjnych trybów w World of Tanks rozpocznie się 26 października i potrwa trzy tygodnie. Drugi sezon przynosi góry nagród za dobrą skuteczność w walce, w tym fajne style 2D, obligacje, złoto, kredyty i wiele więcej. Lecz ostateczną nagrodą za wszystkie trzy sezony jest unikalny Concept 1B, amerykański czołg ciężki IX poziomu, który zarezerwowany jest dla bitew rankingowych.

Główna rozgrywka bitew rankingowych i system postępów pozostają bez zmian, a wszystkie szczegóły dotyczące tego trybu poznacie z naszego wyczerpującego przewodnika, zamieszczonego poniżej. Ale teraz przyjrzyjmy się wszystkim najnowszym dodatkom i zmianom w nadchodzącym sezonie!

PRZEWODNIK PO BITWACH RANKINGOWYCH

Daty sezonu

26 października 2020, 08:00 UTC do 16 listopada 2020, 13:00 UTC

Okna czasowe

Dni robocze: serwer EU 13:00 UTC – 01:00 UTC

Weekendy: serwer EU 09:00 UTC – 01:00 UTC

Dynamiczna klasyfikacja

Począwszy od tego sezonu, wprowadzamy dynamiczne klasyfikacje dzienne z nazwami najlepszych graczy bitew losowych 2020—2021. Miejsce w tej klasyfikacji będzie zależało od Waszej efektywności i skuteczności bojowej ze wszystkich 3 sezonów. Tylko najlepszych 200 graczy trafi do klasyfikacji, więc starajcie się z całych sił dojść na szczyt i stać się jednym z elitarnych dowódców!

Odznaka stopnia

Dodaliśmy też Odznakę stopnia, nową naklejkę progresywną. Jej wygląd i poziom będą się zmieniały automatycznie po spełnieniu określonych warunków w bitwach rankingowych.

Status „teamkiller”

Współczynniki związane ze statusem „teamkillera” również zostały uaktualnione. Gracze, którzy systematycznie ogłuszają sojusznicze pojazdy, szybciej uzyskają teraz status „teamkillera”.

Nowy styl dla T-100 LT

Nowy, jedyny w swoim rodzaju styl 3D dla radzieckiego czołgu lekkiego X poziomu XT-100 LT Żmija lewantyńska będzie dostępny w sklepie gry za standardową cenę 10 000 obligacji. Możecie jednak wykorzystać swoją osobistą kumulowaną zniżkę, by zdobyć go za jedyne 4000 obligacji. Ubierzcie niewidzialnego zwiadowcę w to wielosezonowe personalizowane wdzianko i niech inni dowódcy Wam zazdroszczą! Jeśli jeszcze nie macie T-100 LT w swoim garażu, to idealny moment, by go zbadać.

Więcej oszałamiających stylów i inne nagrody!

Za dobrą efektywność w bitwach rankingowych przewidziano mnóstwo nagród! W tym sezonie możecie zdobyć:

  • kredyty
  • obligacje
  • złoto
  • i wiele więcej!

Nagrody sezonu to między innymi unikalny styl 2D dla pojazdów X poziomu, jeden dla każdej ligi oraz ekskluzywna odznaka dla każdej ligi, którą można zastosować jako odznakę biegłości. Pamiętajcie, że jeśli chcecie zatrzymać style i odznaki, będziecie musieli uczestniczyć w kolejnym sezonie bitew rankingowych i utrzymać swoją klasyfikację.

BRĄZOWA LIGA SREBRNA LIGA ZŁOTA LIGA

Pamiętajcie, że Wasza nagroda roczna będzie zależeć od liczby żetonów stopnia, które zdobędziecie podczas wszystkich trzech sezonów Bitew rankingowych 2020-2021. W zależności od Waszej efektywności bitewnej będziecie mogli uzyskać:

Concept 1B: władca pola bitwy

Drugi sezon to świetna możliwość nadrobienia swoich postępów w tym trybie i zdobycia kolejnych żetonów, by uzyskać lepszą nagrodę roczną. Jeśli pierwszy sezon potraktowaliście jako rozgrzewkę, teraz nadszedł czas się rozpędzić i pokazać przeciwnikom, co jesteście warci!

Gracze, którzy pod koniec wszystkich trzech sezonów będą kwalifikować się do zaawansowanej lub maksymalnej nagrody rocznej, otrzymają nowiuteńkiego Concept 1B, bardzo efektywny amerykański czołg ciężki IX poziomu.

Ten wszechstronny brawler bazuje na pomysłach projektowych, które nigdy nie opuściły desek projektantów. Dzięki jego solidnej wieży z 250 mm przedniego pancerza oraz dobrym kątom opuszczenia lufy (-10/+20 stopni), Concept 1B na stokach czuje się jak u siebie. Może się pochwalić dobrą dynamiką i doskonałą zwrotnością jak na czołg ciężki, więc z łatwością zmienia flanki i zajmuje kluczowe pozycje na polu bitwy, jednocześnie zadając średnio 400 PW uszkodzeń zarówno standardowymi (PP), jak i specjalnymi (HEAT) pociskami.

Cchp Cso Cz Cm Dowódcy! Wykażcie się w serii sezonów i wspinajcie się na szczyt ku ekskluzywnemu Concept 1B! ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...