PanzerNews - bitwy rankingowe: sezon 2019-2020 zakończony

bitwy rankingowe: sezon 2019-2020 zakończony

Najnowszy sezon bitew rankingowych dobiegł końca, a najlepsi z Was dostali się do sali chwały.

Naturalnie, ci, którzy nie stosowali się do zasad Fair Play zostali ukarani, co oznacza, że 494 kont zostało zablokowanych na tydzień, a 184 kont zostało zablokowanych na stałe. Jednak zanim zaczniecie szukać swoich wyników w klasyfikacjach, chcielibyśmy Wam podziękować. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za uczestnictwo w tej długiej i pełniej wyzwań podróży. Dziękujemy za pasję i oddanie — Wasze zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne!

SPRAWDŹ KLASYFIKACJĘ 

Zostańcie z nami, aby odebrać nagrodyktóre będziemy rozdawać w ciągu kolejnych 14 dni!

UWAGA: Zgłoszenia dotyczące pozycji w klasyfikacji oraz nagród będą przyjmowane tylko w ciągu 30 dni od zamknięcia sezonu.

Nagroda roczna

Zależnie od dywizji lub ligi, w której jesteście w chwili zakończenia sezonu, otrzymacie żetony stopnia. Pod koniec roku wszystkie żetony stopnia osiągnięte we wszystkich sezonach zostaną zsumowane.

DYWIZJA / LIGA ŻETONY STOPNIA DLA SEZONU 1 ŻETONY STOPNIA DLA SEZONU 2 ŻETONY STOPNIA DLA SEZONU 3
Trzecia dywizja 1 1 1
Druga dywizja 2 3 3
Pierwsza dywizja 3 4 4
Ligi brązowa i srebrna 4 5 5
Złota liga 5 6 6

Im więcej żetonów zbierzecie, tym lepszą otrzymacie nagrodę roczną.

Otrzymacie też rekompensatę w wysokości 500 obligacji za każdy dodatkowy żeton stopnia, który Wam zostanie po rozdaniu nagród rocznych.
To oczywiste, że najbardziej pożądanym trofeum, o którym marzy każdy dowódca, to Kampfpanzer 50 t, niemiecki czołg średni IX poziomu. Jest to zwrotny pojazd z niezłym pancerzem, wspaniałą dynamiką i dobrą kombinacją uszkodzeń alfa oraz uszkodzeń na minutę. Jego cechą wyróżniającą jest ekstrawagancki wygląd, dość nietypowy wśród czołgów niemieckich. Absolutne musicie go mieć w Waszej kolekcji czołgów – na pewno wzbudzi on zazdrość innych dowódców!

Charakterystyka pojazdu

 

Wśród ostatecznej puli nagród znajdzie się nowy, unikalny styl 2D, „Klasyczny rankingowy”, który zostanie przyznany do Waszego konta na stałe i który dostępny jest w trzech wariantach. Sprawdźcie sami.

Przeczytajcie przewodnik po bitwach rankingowych, aby lepiej zapoznać się z tym wydarzeniem i jego nagrodami.

PRZEWODNIK PO BITWACH RANKINGOWYCH

Czego możemy się spodziewać w przyszłych sezonach?

Stosując się do Waszych sugestii, dostosujemy nieco mechanikę gry, aby zachęcić Was do częstszego grania w ligach. W tym celu udostępnimy specjalne misje codzienne dla tych, którzy zakwalifikowali się do lig. Przeprojektujemy też mechanikę otrzymywania bitew bonusowych i skrócimy Waszą podróż przez każdą dywizję.

Naturalnie, zależnie od Waszych wyników z wszystkich trzech sezonów bitew rankingowych 2020-2021 możecie zdobyć ostateczną nagrodę, pojazd IX poziomu. Jego nazwa, klasa, nacja i charakterystyki pozostają ściśle tajne, ale zostaną ujawnione w późniejszym czasie.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...