PanzerNews - Bitwy Rankingowe: sięgnijcie po swoją nagrodę roczną

Bitwy Rankingowe: sięgnijcie po swoją nagrodę roczną

Wasza bojowa wędrówka po jednym z najbardziej wymagających trybów w World of Tanks dobiega końca. Przed Wami ostatni, 3. sezon bitew rankingowych 2019–2020. Zakończy on cały cykl trzech ambitnych sezonów, które trwały przez niemal rok i przynosi ze sobą obietnicę wielkiej kumulacji nagród!

Trudno o wyższe stawki – po zakończeniu tego ostatniego sezonu, otrzymacie Waszą roczną nagrodę, zależną od liczby zgromadzonych żetonów stopnia. Grajcie ostro, walczcie jeszcze zacieklej i dostańcie w swoje ręce   IXKampfpanzer 50 t  wraz z mnóstwem innych nagród!

Daty sezonu

16 marca, 2020, 14:00 CET – 6 kwietnia, 2020, 03:00 CEST

Okna czasowe

dni robocze: 14:00 – 02:00 CET (serwer EU1), weekendy: 10:00 – 02:00 CET (serwer EU1)

BITWY RANKINGOWE 

Co nowego?

W tym sezonie podstawowa rozgrywka nie będzie odbiegać od tej znanej z batalii ubiegłego roku, ale po wnikliwej analizie Waszych opinii wprowadziliśmy nieliczne zmiany, by uczynić bitwy rankingowe nawet jeszcze przyjemniejszymi. Przyjrzyjmy się im z bliska.

  • Doświadczenie roli: Nowa rola dla pojazdu

Małe przypomnienie: Doświadczenie roli wprowadzono do bitew rankingowych, aby udoskonalić grę Waszymi ulubionymi pojazdami. Zdobywa się je po każdej bitwie w liczbie sprzężonej z Waszymi osiągnięciami (uszkodzenia, zniszczeni przeciwnicy, itp.) i Waszym stylem gry na polu bitwy.

Poprzednio, wprowadziliśmy siedem głównych ról pojazdu do odegrania w bitwie. W sezonie 3. dodajemy jeszcze jedną — wszechstronny pojazd szturmowy . Ta kategoria obejmuje pojazdy odznaczające się niską mobilnością, ale z przyzwoitym pancerzem. Pojazdy te są w szczególności skuteczne w walce na bliskim i średnim dystansie, zapewniając wielkie wsparcie dla pojazdów w roli obrońcy. Aby zdobyć możliwie dużo PD roli, wszechstronne pojazdy szturmowe muszą:

  • Blokować uszkodzenia
  • Zadawać uszkodzenia czołgom w Twoim zasięgu

Poniższe czołgi można uznać za najbardziej typowych przedstawicieli nowej kategorii PD roli: XObject 430U, IXE 50 Ausf. M, XM48A5 Patton.

  • Dostosowania systemu dobierającego

Jednym z głównych celów tego systemu jest dobranie Was do walki z porównywalnymi i stanowiącymi wyzwanie drużynami. By zapewnić Wam wygodniejsze środowisko gry, dostosowaliśmy system losujący, tak aby pojazdy kołowe były dobierane oddzielnie od pojazdów gąsienicowych. W rezultacie, będzie zauważalnie mniej bitew w których jedna z drużyn będzie posiadać w swoich szeregach pojazd kołowy, podczas gdy druga będzie go pozbawiona.

  • Przepracowanie mechaniki zdobywania PD za zniszczenie pojazdów nieprzyjaciela

Liczba PD, które zdobędziecie za zniszczone pojazdy będzie zależeć od sumy uszkodzeń, które zadacie temu przeciwnikowi. Zdobędziecie maksymalną liczbę PD tylko w przypadku, gdy będziecie tymi, którzy zadali całość uszkodzeń dla zniszczonego czołgu.

Nagrody roczne

Pomówmy teraz o bardziej nęcącym temacie – nagrodach rocznych! Im więcej żetonów zdobędziecie we wszystkich trzech sezonach, tym atrakcyjniejszą główną nagrodę otrzymacie. W zależności od Waszych osiągnięć, będziecie mogli uzyskać:

  • Małą nagrodę za 4 żetony stopnia. Zawiera ona: rezerwy osobiste oraz specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 3”.
  • Standardową nagrodę za 7 żetonów stopnia. Zawiera: ona innowacyjny system ładowania oraz specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 2”.
  • Zaawansowaną nagrodę za 10 żetonów stopnia. Zawiera ona: unikalnego Kampfpanzer 50 t, innowacyjny system ładowania, system wyposażenia stabilizującego i specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 1”.
  • Maksymalna nagroda za 17 żetonów stopnia. Zawiera ona: Kampfpanzer 50 t, innowacyjny system ładowania, system wyposażenia stabilizującego, system wentylacyjny i specjalny styl „Klasyczny rankingowy, wariant 1”.

Zaznaczona w Waszym garażu nagroda roczna, do której jesteście obecnie upoważnieni, będzie zależeć od liczby zdobytych żetonów stopnia w ostatnich trzech sezonach.

Rozumie się samo przez się, że najbardziej pożądanym trofeum przez każdego dowódcę jest Kampfpanzer 50 t – niemiecki czołg średni IX poziomu. Zwrotny pojazd z korzystnym nachyleniem pancerza, wspaniałą dynamiką i dobrą kombinacją uszkodzeń alfa oraz uszkodzeń na minutę. Jego cechą wyróżniającą jest ekstrawagancki wygląd, dość nietypowy wśród czołgów niemieckich. Absolutne musicie go mieć w Waszej kolekcji czołgów – na pewno wzbudzi on zazdrość innych dowódców!

Charakterystyka pojazdu

 

Wśród ostatecznej puli nagród znajdzie się: nowy, unikalny styl 2D, „Klasyczny rankingowy”, który zostanie przyznany do Waszego konta na stałe i który dostępny jest w trzech wariantach. Sprawdźcie sami.

Możecie odebrać swoją nagrodę roczną zgodną z ostateczną liczbą zgromadzonych żetonów stopnia, które zebraliście, nawet jeśli nie uda Wam się dostać do żadnej ligi w nadchodzącym sezonie.

Oczywiście, jesteście upoważnieni do nagród za osiągnięcie dywizji. Te nie zmieniły się od sezonu 2. Nagrody sezonu to min. unikalny styl 2D dla pojazdów X poziomu, jeden na każdą ligę w której będziesz musiał uczestniczyć w przyszłych sezonach bitew rankingowych, by móc je zachować. Możecie odnieść się do naszego Przewodnika po bitwach rankingowych, by odświeżyć pamięć o dostępnych nagrodach.

Jak mogę odebrać moją roczną nagrodę?

Nie przejmujcie się, Wasza roczna nagroda będzie przypisana do Waszego konta automatycznie w ciągu dwóch tygodni od ukończenia sezonu 3 – będziecie musieli się tylko zalogować do klienta gry. Wszystkie pozostałe żetony rankingowe zostaną wymienione na obligacje po następującym kursie :

1 żeton stopnia = 500 obligacji

Rekompensata również będzie miała miejsce automatycznie w ciągu 2 tygodni od zakończenia sezonu 3.
NA PRZYKŁAD: Za wszystkie trzy sezony Bitew rankingowych 2019–2020, zdobyliście 15 żetonów rankingowych. W takim przypadku otrzymacie zaawansowaną nagrodę roczną, której koszt to 10 żetonów rankingowych. Pozostałe 5 żetonów rankingowych będzie zrekompensowane 2500 obligacjami w okresie do dwóch tygodni od zakończenia sezonu 3.

Powodzenia w ostatnim sezonie bitew rankingowych, Dowódcy! Podejmijcie ostateczny wysiłek, aby zdobyć żetony rankingowe i dobierzcie się do unikalnych pojazdów-nagród oraz innych fantów, póki jest jeszcze na to szansa!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...