PanzerNews - Clan Rivals: oglądajcie finały

Clan Rivals: oglądajcie finały

Gotowi na ćwierćfinały oraz kulminację wydarzenia? To dobrze! Zobaczcie harmonogram naszych transmisji oraz losowania nagród!

Harmonogram transmisji

W związku z zakończeniem ostatnich bitew Clan Rivals zaplanowaliśmy dwie transmisje 27 i 28 lipca. Stream odbędzie się na naszym kanale na Twitchu w języku angielskim.

  • Sobota 27 lipca: Ćwierćfinały odbędą się w godzinach od 15:00 do 20:00.
  • Niedziela 28 lipca: Finały odbędą się w godzinach od 15:00 do 20:00.

Losowanie nagród

Personalizowany komputer

Ciężko o dobry stream bez darmówek do zdobycia! W pierwszej edycji Clan Rivals przygotowaliśmy dla Was wielkie nagrody, w tym ten wyjątkowy komputer stacjonarny zbudowany przez Chillblast. Obejrzyjcie tę wspaniałą machinę wojenną poniżej i nie zapomnijcie włączyć stream w ten weekend, by mieć szansę ją wygrać!

Typowanie zwycięzców – konkurs

Ale to nie wszystko. W ten weekend odbędzie się także konkurs typowania zwycięzców. Weźcie w nim udział klikając przycisk poniżej! Dwóch dowódców, którzy wytypują zwycięzców najlepiej otrzyma czołg Somua SM (z miejscem w garażu i załogą, oczywiście), a 10 losowo wybranych czołgistów, którzy odpowiedzą dobrze co najmniej na jedno pytanie otrzyma 7 dni konta premium World of Tanks. Spróbujcie szczęścia już teraz!

TYPOWANIE ZWYCIĘZCÓW – KONKURS  

 

Dowódcy!

Jeśli myślicie, że lato oznacza pokój między klanami World of Tanks, to nie możecie się bardziej mylić! Rosnąca temperatura podgrzewa atmosferę rywalizacji między najlepszymi spośród wszystkich czołgistów. Przygotujcie się więc na pierwszą edycję naszego nowego turnieju: Clan Rivals. Epickie starcie 15 kontra 15 ze wspaniałymi nagrodami.

Przebieg turnieju

Harmonogram

Kwalifikacje: 20 lipca Etap grupowy: 21 lipca Ćwierćfinał: 27 lipca Półfinały i finały: 28 lipca

Drużyny

Oto jak drużyny mogą dołączyć do pierwszej edycji Clan Rivals 10 najlepszych klanów z wydarzenia Szlak ognia automatycznie zakwalifikuje się do etapu grupowego, gdzie dołączy do nich 6 zwycięskich drużyn z kwalifikacji.

Mecze pokazowe

Ale to nie wszystko: zabawa nie skończy się na finałach Clan Rivals. Zwycięzcy tego turnieju będą tym razem reprezentowali serwer UE nie w jednym, ale w dwóch meczach pokazowych! Najlepsi europejscy czołgiści polecą do Mińska na imprezę WG Fest, gdzie spotkają się ze swoimi odpowiednikami z WNP. Przedtem jednak, w sierpniu, będą musieli zawalczyć z najlepszymi graczami z serwerów północnoamerykańskich! Ekscytujące, nieprawdaż? Trzymajcie rękę na pulsie i wypatrujcie szczegółów w kolejnych artykułach!

Zasady

Zapoznajcie się z pełnym wykazem zasad w pliku PDF, które pobierzecie klikając poniższy przycisk:

POBIERZ  

Rejestracja

Jeśli sądzicie, że podołacie wyzwaniu walki z weteranami mapy globalnej i absolutną czołówką najlepszych graczy, przed walką musicie zrobić tylko jedno: zarejestrować swoje drużyny za pomocą poniższego przycisku.

REJESTRACJA  

Jeżeli macie jakieś pytania, nie zapomnijcie przejrzeć naszej strony z pytaniami i odpowiedziami, zapraszamy również do śledzenia rozwoju tego nowego wydarzenia na stronie z informacjami i aktualizacjami!

Nagrody

1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
150 000G 50 000 obligacji
100 euro na gracza Specjalna bluza z kapturem World of Tanks (z nazwą i logo klanu) 450 000G 100 000 obligacji Czołgi Cobi 300 000G 75 000 obligacji
  • 4. miejsce: 150 000G50 000 obligacji
  • 5.–8. miejsce: 100 000G25 000 obligacji
  • 9.–12. miejsce: 50 000G
  • 13.–16. miejsce: 20 000G

Stream z wydarzenia

Nasi dzielni dowódcy będą potrzebowali widowni, która będzie śledzić ich wyczyny! Na szczęście będziecie mogli oglądać całe wydarzenie w serwisie Twitch, razem z naszymi specjalnymi prowadzącymi: still_mojo oraz Dakillzor. Mailand również tam będzie, nadając na żywo ze swojego domu, specjalnie dla niemieckiej społeczności!

Oczekujcie dodatkowych szczegółów, ponieważ ten artykuł będzie z czasem aktualizowany: dodamy dokładne godziny transmisji oraz parę niespodzianek! Wspomnieliśmy już o upominkach, które rozdamy?

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...