PanzerNews - czeskie święta w World of Tanks

czeskie święta w World of Tanks

Nastąpił ostatni miesiąc lata, ale w World of Tanks to dopiero początek zabawy! Festiwal Czołgów, czyli główne wydarzenie lata, rozpoczyna się już dzisiaj! Pierwszy etap to Czeskie święta. Wykonujcie proste misje i zdobywajcie nagrody! Niech Wasze wakacje będą przyjemne i przydatne.

Festiwal czołgów rozpieści Was serią ekscytujących wydarzeń, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Będziecie mogli spróbować swoich sił w nowych, ekscytujących trybach gry i przy okazji wygrać góry cennych nagród.

Czeskie wakacje, wydarzenie otwierające Festiwal czołgów, rozpoczną się 9 sierpnia. Część zadań festiwalowych nakłada się z niektórymi misjami tego wydarzenia, więc możecie wykonywać oba rodzaje zadań w tym samym czasie, przy jednoczesnym zdobywaniu podwójnych ilości nagród.

Czeskie wakacje

9 sierpnia 2019, 08:00 UTC – 19 sierpnia 2019, 08:00 UTC

Tego sierpnia wybierz Czechy!

Czechosłowackie drzewo technologiczne pojawiło się w World of Tanks ponad 4 lata temu, a jego pojazdy, a w szczególności czołgi z poziomów IX-X, mają rzesze oddanych fanów dzięki unikalnemu stylowi gry, który te pojazdy umożliwiają. Gracze doceniają ich dobrą dynamikę i wysoką mobilność, szybką pracę automatu do przeładowania oraz wspaniałe działa. Jeśli w dalszym ciągu nie posiadasz tych groźnych pojazdów w swoim garażu, Czeskie wakacje umożliwią zdobycie mnóstwa czechosłowackich schematów, co w praktyce oznacza szybsze badanie czeskiego drzewa technologicznego.

Misje Czeskich wakacji mogą być z łatwością ukończone przez grę w pojedynkę lub w plutonie, zarówno w trybie bitew losowych jak i Wielkich bitew.

W sumie dostępnych będzie 10 poziomów, które powinny być satysfakcjonujące zarówno dla nowicjuszy jak i weteranów. Począwszy od 9 sierpnia misje będą odblokowywane codziennie; możecie rozpocząć rozgrywkę w dowolnej chwili przed zakończeniem wydarzenia i nadgonić wszystkie zaległe misje z dni poprzednich.

Dla przykładu: jeśli zaczęliście wypełnianie zadań piątego dnia wydarzenia możecie przejść przez misje wszystkich wcześniejszych dni i zdobywać za nie nagrody, o ile ukończycie je przed 19 sierpnia! Każda nowa misja Czeskich wakacji będzie dostępna codziennie od 08:00 UTC.

Poza zdobywaniem schematów, kredytów, materiałów eksploatacyjnych i innych standardowych nagród będziecie mieli okazję dobrać się do wyjątkowego stylu 3D dla nowego Škoda T 27—pierwszego w historii czechosłowackiego czołgu premium VIII poziomu.

Shot 647

Maksymalizujcie swoje postępy ze Škodą T 27!

Misje wydarzenia możecie wypełniać dowolnym pojazdem poziomów IV-X, ale wykonywanie ich w Škodzie T 27 zapewni Wam dodatkowe nagrody. Inne prezenty z czeską nutką, których możecie wypatrywać to m.in.:

  • Czechosłowackie podręczniki dla załogi
  • Członkinie załogi z zerowym atutem „Braterstwo broni”
  • Więcej czechosłowackich i uniwersalnych schematów
Infographics Czech Holidays Pl
Zdobędziecie czechosłowackie schematy nawet jeśli już wcześniej zbadaliście czechosłowackie drzewo technologiczne.

A jak wygląda efektywność bojowa pierwszego czechosłowackiego pojazdu premium? Jeśli lubisz grać tierami IX-X tego drzewka to na pewno docenisz Škode T 27 i jej automat przeładowujący na trzy pociski. Jego uszkodzenia na strzał nie robią wrażenia, ale pojazd posiada wystarczającą siłę ognia by poważnie uszkodzić przeciwnika, a to dzięki jego celnemu działu o krótkim czasie celowania i dobrych wartościach penetracji pancerza.

Używajcie jego broni umiejętnie i sprawcie, by każdy strzał się liczył; z rozwagą wybierajcie pozycję na polu bitewnym, a w razie potrzeby wycofujcie się z niej pośpiesznie – to tajemnica udanej rozgrywki tym czołgiem.

Zdobądź Škodę T 27

Czeskie wakacje będą dla nas nowym doświadczeniem i sami jesteśmy ciekawi jak się one potoczą. Wskakujcie na pokład, zgarniajcie nagrody i wjedźcie na pole bitwy w nowiuśkiej Škodzie T 27!
 
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...