PanzerNews - Dni Rozgrywek: czołgi, futbol i nagrody

Dni Rozgrywek: czołgi, futbol i nagrody

W niektórych przypadkach mniej oznacza więcej. Innym razem przyjemność płynie z obfitości, a nasza najnowsza inicjatywa zdecydowanie wpisuje się w te ramy. Co się stanie, gdy połączymy epickość walk pancernych z widowiskowością meczu piłki nożnej? Wkrótce się przekonacie!

AKTUALIZACJA:

Stan na 21 listopada: z powodu nieprzewidzianych komplikacji natury technicznej, zarówno strona jak i sama inicjatywa zostały wstrzymane. Będziemy was informować na bieżąco odnośnie zaistniałej sytuacji tutaj oraz na naszym forum!

Przedstawiamy Dni Rozgrywek

Dni Rozgrywek to całkowicie nowa platforma, na której miłośnicy futbolu mogą typować wyniki meczów topowej niemieckiej ligi piłki nożnej, a następnie wygrywać wspaniałe nagrody.

Jak to działa? Dość prosto. Każdy dowódca może wytypować jeden wynik meczu tygodniowo, a następnie musi aktywować swój typ, wykonując misję w grze, zanim rozpocznie się mecz. Jeśli Wasz typ okaże się prawidłowy, otrzymacie atrakcyjny zestaw nagród w grze! Zestawy zmieniają się każdego tygodnia, a każdy trafnie wytypowany wynik zapewni Wam pełen zestaw nagród w grze.

Nie czekajcie ani chwili dłużej i odwiedźcie witrynę Dni Rozgrywek, aby wytypować swój pierwszy wynik i zapoznać się z pierwszą listą nagród.

DNI ROZGRYWEK  

404
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...