PanzerNews - Dni Rozgrywek: czołgi, futbol i nagrody! [aktualizacja]

Dni Rozgrywek: czołgi, futbol i nagrody! [aktualizacja]

W niektórych przypadkach mniej oznacza więcej.

Innym razem przyjemność płynie z obfitości, a nasza najnowsza inicjatywa zdecydowanie wpisuje się w te ramy. Co się stanie, gdy połączymy epickość walk pancernych z widowiskowością meczu piłki nożnej? Wkrótce się przekonacie!

Aktualizacja: Czy postawiliście już prognozę na kolejny mecz? Jeśli nie, to może ucieszy Was wiadomość o tym, że dokonaliśmy zmiany w sposobie uzyskiwania żetonu Zawodnika. W dalszym ciągu możecie udać się do sklepu i kupić go, możecie również wypełnić specjalną misję ZawodnikaWygrajcie 10 bitew jednego dnia, a żeton zostanie automatycznie dodany do Waszego konta! Szykujcie się na następny Dzień Rozgrywek!

Uwaga: nie można zgromadzić kilku żetonów konkurenta w tym samym tygodniu. Jeśli otrzymaliście już jeden żeton z pakietu, nie otrzymacie dodatkowego z misji, i odwrotnie.

Przedstawiamy Dni Rozgrywek

Dni Rozgrywek to całkowicie nowa platforma, na której miłośnicy futbolu mogą przewidywać wyniki meczów topowej niemieckiej ligi piłki nożnej, a następnie wygrywać wspaniałe nagrody.

Jak to działa? Dość prosto. Każdy dowódca może postawić prognozę jedego wyniku meczu tygodniowo, a następnie musi aktywować swój typ, wykonując misję w grze, zanim rozpocznie się mecz. Jeśli Wasza prognoza okaże się prawidłowa, otrzymacie atrakcyjny zestaw nagród w grze! Zestawy zmieniają się każdego tygodnia, a każdy trafnie przewidziany wynik zapewni Wam pełen zestaw nagród w grze.

Nie czekajcie ani chwili dłużej i odwiedźcie witrynę Dni Rozgrywek, aby prognozować swój pierwszy wynik i zapoznać się z pierwszą listą nagród.

DNI ROZGRYWEK 

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...