PanzerNews - Doświadczmy historii z Tankfest 2021

Doświadczmy historii z Tankfest 2021

Tankfest powraca z HUKIEM!

Dołączcie do nas podczas corocznego wydarzenia zorganizowanego przez The Tank Museum w Bovington— czyli miejsca, gdzie znajduje się jedna z najwspanialszych kolekcji pojazdów opancerzonych na świecie. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tę tradycję i wspierać ją w kolejnym roku jako główni sponsorzy. Wydarzenie będzie oferowało fantastyczne wystawy prawdziwych czołgów, odkrywcze wywiady z zaproszonymi gośćmi i rozgrzane do czerwoności bitwy w World of Tanks, a to wszystko na przestrzeni czterech napakowanych akcją dni, pomiędzy 17 września a 20 września (oraz, naturalnie, zgodnie z zasadami obostrzeń dot. koronawirusa).

Tankfest 2021

Czas trwania wydarzenia: 17 września – 20 września

Otwarcie oficjalnej Strefy gier World of Tanks: 17 września

Stream na żywo z Tankfestu: 19 września o 16:00 CEST (UTC+2)

 

Tym razem obchodzimy rok Shermana, a to z tej okazji, że w roku 2021 upływa 80 lat od czasu podpisania aktu Lend-Lease, który pomógł Wielkiej Brytanii doposażyć armię, by lepiej przygotować ją do wojny. Pierwszy Sherman z programu Lend-Lease, przezwany „Michael”, został dostarczony do Wielkiej Brytanii w 1942 roku, a dziś znajduje się w The Tank Museum, gdzie każdy może go zobaczyć.

Nadal dostępna jest ograniczona liczba biletów, ale wyprzedają się one bardzo szybko, zatem złapcie je, póki czas! Będziecie mogli bezpośrednio obcować z niesamowitą bronią, zdobyć cenne kody bonusowe i doświadczyć World of Tanks w zupełnie nowej Strefie gier! Jednak nie rozpaczajcie, jeśli nie możecie tam być. Dołączcie do naszego streamu na żywo z Tankfestu w dniu 19 września, aby niczego nie przegapić i zgarnąć zdobycze Twitch Drops podczas oglądania! Możecie się spodziewać jeszcze wielu innych atrakcji, zatem śledźcie nasz portal uważnie, aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu! Będziemy mieć dla Was wspaniałe zniżki na mnóstwo pojazdów, a część dochodu z tych zakupów przekażemy The Tank Museum, na cele konserwacji tamtejszej kolekcji.

ZDOBĄDŹCIE BILETY TERAZ

Nowa strefa gier World of Tanks

Teraz możecie doświadczyć historii na wirtualnych polach bitwy w nowo wybudowanej Strefie gier w The Tank Museum w Bovington. Podjęliśmy współpracę z muzeum i TAKEOFF , aby przybliżyć publiczności historię i stworzyć interaktywną i imersyjną atrakcję . Zobaczcie swoje ulubione czołgi z bliska, a potem zagrajcie ich wirtualnymi odpowiednikami i wieloma innymi pojazdami w World of Tanks!

Strefa jest już otwarta i dostępna do testów beta poprzedzających oficjalną premierę w dniu 17 września. Nie martwcie się, jeśli nie możecie osobiście uczestniczyć w Tankfest 2021 - Strefa gier pozostanie tam przez kilka kolejnych lat. Oto, czego możecie się spodziewać:

  • 10 najnowocześniejszych stanowisk do gry World of Tanks wyposażonych w urządzenia do gry od MSI
  • Interaktywny historyczny quiz, idealny dla amatorów jak i ekspertów, oferujący wspaniałe nagrody i darmowe fanty pomocne w grze.
  • Zielony ekran do robienia sobie zdjęć ze swoim ulubionym czołgiem na mapach World of Tanks.
  • Stylowe studio, gdzie odbywają się spotkania z gośćmi.
Ogromne podziękowania dla TAKEOFF za umożliwienie realizacji tego pomysłu, zaprojektowanie i wybudowanie tej niesamowitej struktury oraz za pomoc w stworzeniu miejsca, które dostarczy zwiedzającym wspaniałych wrażeń.
Do boju! ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...