PanzerNews - Ekspedycja: wielka wyprawa po czołgi

Ekspedycja: wielka wyprawa po czołgi

Już wkrótce każdy gracz World of Tanks będzie mógł udać się na wielką wyprawę po czołgi. W pierwszej połowie roku przeprowadzimy Ekspedycję w trybie Linia Frontu, a w drugiej zaś w Stalowym Łowcy. W Ekspedycji czeka na Ciebie trzy pojazdy: Object 777 version II, Char Futur 4 oraz AE Phase I. Każdy, kto ruszy na Ekspedycję, powróci z cenną nagrodą.

Dowódcy! Rok 2020 wyznacza 10. rocznicę World of Tanks, zatem przygotujcie się na mnóstwo dobrej zabawy i wspaniałych niespodzianek! Jedną z najciekawszych atrakcji w tym roku jest łączony system postępów o nazwie Ekspedycja, dla dwóch ekscytujących trybów, Lini frontu i Stalowego łowcy. Poza fantami, które te tryby oferują z osobna, ten system pozwoli Wam na wygranie dodatkowych nagród w zamian za systematyczne w nich uczestnictwo.

Jak to działa

Linia frontu powróci w pierwszej połowie 2020 roku, a odświeżony Stalowy łowca będzie na Was czekał w drugiej jego połowie. Na każdy z tych trybów składać się będą cztery osobne etapy.

Na każdym etapie możecie zdobyć do 3 żetonów, z łącznie 24 (12 za grę w Lini frontu i 12 za grę w Stalowym łowcy). Wykorzystajcie te żetony, aby zdobyć dowolne dwa z trzech pojazdów, każdy za 12 żetonów, wymienionych poniżej.

Wotpub-30585 Pl

Nie musicie grać w oba tryby – możecie zebrać 12 żetonów wymaganych do zdobycia pojedynczych czołgów z tej listy, wypełniając wszystkie etapy w jednym trybie lub też mieszając etapy z obu.

Odbierzcie swoje nagrody!

Wszystkie trzy pojazdy do wygrania to wszechstronne czołgi IX poziomu, które oferują swoim właścicielom wyjątkową i dynamiczną rozgrywkę.

  • IXAE Phase I. Prawdopodobnie znacie już ten amerykański czołg ciężki z czterema rozdzielonymi gąsienicami. Jest on na stałe wyposażony w Duży zestaw naprawczy i solidną, odbijającą pociski wieżę. Do tego, ten zawadiaka posiada celne działo z korzystnymi pionowymi kątami i wartością przebicia.

Ae Phase1024

  • Object 777 Variant II. Nowiutki radziecki czołg ciężki z niską sylwetką i dobrą siłą ognia. Zadaje wysokie uszkodzenia na strzał i może się pochwalić wysoką mobilnością oraz niezłym pancerzem przednim. Wbudowany Duży zestaw naprawczy stanowi przydatny bonus.

Object 777 1024

  • Char Futur 4. Kolejną nowością jest Char Futur 4, francuski czołg średni z automatycznym mechanizmem ładującym i czterema pociskami oraz doskonałą mobilnością. Jego rozgrywka jest podobna do tej znanej z pojazdów Bat.-Châtillon 25 poziomów IX i X z francuskiej gałęzi. Z pewnością docenicie niewielkich rozmiarów kadłub i wieżę, które utrudnią przeciwnikom trafianie w Wasze słabe punkty. Co więcej, podobnie jak poprzednie dwa czołgi, Char Futur 4 także wyposażony jest w Duży zestaw naprawczy.

Char Futur 1024

Charakterystyki Object 777 Variant II i Char Futur 4 nie są ostateczne i mogą ulec zmianie.
Możecie śledzić liczbę zdobytych żetonów w kliencie gry i wymienić je na wybrany pojazd w dowolnym momencie.

Więcej szczegółów ogłosimy gdy tylko staną się dostępne, zatem zostańcie z nami!

Do zobaczenia na polu bitwy, Dowódcy!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...