PanzerNews - Festiwal Czołgów: tydzień festiwalowy #5

Festiwal Czołgów: tydzień festiwalowy #5

Kolejny tydzień, kolejne zadania. Tydzien5a Tydzien5b

Dni Festiwalowe #5 Cel: znajdź się wśród pierwszych 10 graczy w swojej drużynie według parametru zadane uszkodzenia Nagroda: 1 żeton

Weekend Festiwalowy #5 (od 7 do 9 września) Cel: zniszcz 2 pojazdy przeciwnika; spełnij wszystkie warunki w każdej z 2 bitew Nagroda: 30 żetonów


Jak zdobyć dodatkowe kupony: Linia Frontu (odcinek 7 i 8): • 1x kupon za każdy poziom od 15 do 29 (w sumie 15 kuponów) • 5x kupon za osiągnięcie poziomu 30 • jednorazowo za zwiększenie poziomu prestiżu otrzymamy cztery elementy nieśmiertelnika

Stalowy łowca: Koniec sierpnia Znajdujecie się w tajemniczej Krainie snów. Będzie to najbardziej niezwykła bitwa, jaką widzieliście w życiu i tylko Wy będziecie mogli zadecydować o jej wyniku. Eksplorujcie Strefę, badajcie różne pojazdy, grajcie odważnie i walczcie jeszcze odważniej – każda bitwa będzie inna od poprzedniej!

Wyścigi czołgów: Koniec września Jeśli podzielacie nasz entuzjazm dla World of Tanks, z pewnością z zapałem czekacie na powrót prawdziwej legendy do gry. Przygotujcie się więc na oranie asfaltu, kiedy popędzicie ku mecie! Panie i Panowie, odpalajcie silniki!

Zdobywajcie Kupony, aby powiększyć swoją kolekcję

Kupony są specjalną walutą w grze dostępną tylko podczas trwania Festiwalu czołgów. Można je zdobyć poprzez wypełnianie prostych misji w bitwach losowych. Wykorzystujcie Kupony, aby modyfikować elementy na Waszych nieśmiertelnikach i twórzcie niepowtarzalne kombinacje!

Elementy dla nieśmiertelników można nabyć w sekcji Kolekcji. Można je kupić na trzy sposoby. Możecie:

  1. Wybrać przedmiot, który Wam się spodoba.
  2. Dokonać losowej wymiany. W tym przypadku otrzymacie losowy element spośród różnorodnego wachlarza dostępnych opcji.
  3. Wybrać losowy przedmiot konkretnego typu spośród czterech elementów Waszego nieśmiertelnika, na przykład losowy napis lub grawerunek.

Poprzez zdobywanie spersonalizowanych elementów dla Waszych nieśmiertelników możecie zdobywać tytuły i nagrody. Wasz obecny tytuł będzie wyświetlony na Waszym nieśmiertelniku. Możecie też ulepszać swoje tytuły poprzez uczestnictwo w festiwalowych atrakcjach.

Dostęp do festiwalowego sklepu

Po skompletowaniu całej kolekcji elementów otrzymacie dostęp do specjalnego festiwalowego sklepu, w którym znajdziecie dyrektywy i inne cenne nagrody, które poprzednio były dostępne tylko w wydarzeniach specjalnych, np. Jack-o'-Lantern, Fan-2018 czy styl Łuk ognia. Nie możecie sobie pozwolić na przegapienie takich okazji!

Po zakończeniu festiwalu wszystkie Kupony znikną. Upewnijcie się, że wykorzystacie je przed 7 października!
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...