PanzerNews - Festiwal Czołgów: wielki wyścig powraca

Festiwal Czołgów: wielki wyścig powraca

W czasie Festiwalu czołgów czeka na Was wyjątkowa atrakcja – Wielki Wyścig! Legendarny tryb powraca w glorii i chwale, wiec przygotujcie się na zrywanie asfaltu w drodze do mety.

Przygotujcie się do ujarzmienia jednego z trzech wyjątkowych czołgów wyścigowych i wyciśnijcie z siebie siódme poty by dowieść, że to Wy jesteście niepodważalnymi mistrzami toru.

Wielki Wyścig

23 września 2019, 04:00 UTC do 7 października 2019, 04:00 UTC

Zarys ogólny

Tak jak poprzednim razem, wyścig odbywa się w trybie drużynowym 3 na 3. Wybierz grę solo jako cześć 3-osobowej drużyny złożonej z 3 losowych graczy, lub zbierzcie trójkę przyjaciół w zwycięskim plutonie złożonym z 3 graczy. Uwaga: gracze solo będą grali tylko przeciwko innym graczom w trybie solo, a plutony zmierzą się z innymi plutonami.

Gdy rozpocznie się wydarzenie, w Waszych garażach znajdziecie 3 czołgi wyścigowe:

Leopard Sport
Szybki
Т-50 Sport
Zwrotny
Chaffee Sport
Wszechstronny

Każdy z wyścigowych czołgów posiada unikalne charakterystyki i styl gry, jak i zamontowane specjalne „wyścigowe” wyposażenie, którego nie można wymienić, ani usunąć. Każdy z tych trzech czołgów posiada również podstawową umiejętność „Szybcy i wściekli”, która zwiększa prędkość.

Wyścig można wygrać na jeden z dwóch sposobów:

  1. Dotrzeć do bazy na końcu toru wyścigowego przed drużyną przeciwników i przejąć ją.
  2. Zniszczyć wszystkie pojazdy przeciwnika w czasie wyścigu lub przy bazie.

Wielki Wyścig będzie się toczył na przybrzeżnej strefie przemysłowej, która powinna być znajoma dla graczy, którzy uczestniczyli w wyścigu w roku 2014.

 

System rozwoju

W wydarzeniu dostępnych będzie kilka typów postępu, w zależności od tego, czy przyłączyliście się do drużyny, czy gracie solo. Drużyny są dowodzone przez 3 kapitanów wyścigu, do których możecie dołączyć by zyskać dodatkowe nagrody!

W czasie wyścigu i w zależności od Waszych osiągnięć na torze otrzymacie Trofea wyścigowe. Gracz może otrzymać tylko jedno trofeum wyścigowe jednego rodzaju na wyścig. Za każde zdobyte trofeum otrzymacie pewną liczbę punktów wyścigowych branych pod uwagę przy osobistych osiągnięciach w wyścigach.

 

Tryb wyścigowy będzie również gościł specjalne misje bojowe (dzienne i tygodniowe). Wypełniajcie je by zdobyć kupony festiwalowe i zdobywać wyjątkowe elementy do Waszych nieśmiertelników.

Dołączcie do turnieju!

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie turnieju wyścigowego złożonego z pięciu etapów, który odbędzie się od 23 września do 6 października. Rejestracja do Wielkiego Wyścigu zostanie otwarta 18 września, a zakończy się 23 września.  
  • Rejestracja: od 18 do 23 września
  • Etap 1: 23-25 września
  • Etap 2: 26-28 września
  • Etap 3: od 29 września do 1 października
  • Etap 4: 2-4 października
  • Etap 5: 5-6 października
Nie przegapcie okazji by wziąć udział w szaleńczym pościgu za niepowtarzalnymi stylami rajdowymi, jak i innymi nagrodami!
By uczestniczyć w turnieju, przyłączcie się do jednej z trzech drużyn od 18 do 23 września.

Jeżeli brakuje Wam czasu na rejestrację w określonym czasie, możecie przyłączyć się do drużyny drogą programu rekrutacyjnego (jeżeli spełniacie jego warunki).

Wszystkie zdobyte przez Was punkty wyścigowe trafią do skarbonki drużynowej. Drużyny otrzymają punkty turniejowe w liczbie zależnej od ich pozycji w tabeli podsumowującej każdy z etapów.

Po zakończeniu Etapu 5, przeliczymy łączną sumę punktów turniejowych i rozdzielimy nagradzane miejsca pomiędzy drużynami. Drużynom turniejowym przydzielone zostaną poniższe nagrody:

 
 

By otrzymać nagrody, musicie wziąć udział przynajmniej w 20 wyścigach.

Każdy gracz, który zdobędzie trofea wyścigowe otrzyma punkty postępu osobistego. W oparciu o liczbę punktów wyścigowych zdobytych w określonym etapie turnieju, kompilowana jest lista najlepszych 100 graczy w każdej z drużyn. Jeżeli gracz, w ramach poszczególnych etapów, uplasuje się w pierwszej setce rajdowców, otrzyma specjalną „odznakę wyścigową” z unikalnym tytułem.

Drużyna, której 100 najlepszych graczy zdobyła więcej punktów wyścigowych niż 100 najlepszych graczy z jakiejkolwiek innej drużyny na danym etapie, otrzymuje dodatkowe punkty turniejowe na tym etapie.
Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność oficjalnym partnerom Wielkiego Wyścigu, którzy stanowią nierozłączną część tego wydarzenia:
Pewnie znacie ich procesory, ale ich działalność obejmuje o wiele więcej. Intel poszerza granice technologii by urzeczywistniać niesamowite doświadczenia. We współpracy z World of Tanks, Intel dąży do wzbogacenia doświadczenia gry dla każdego z 160 milionów czołgistów na całym świecie.
Razer to wiodąca marka gamingowego stylu życia. Począwszy od potężnych laptopów gamingowych, na wydajnych urządzeniach peryferyjnych skończywszy, każde urządzenie Razer zostało zaprojektowane z myślą o prędkości, sterowaniu i ergonomice by umożliwić rywalizację na najwyższym poziomie. Kiedy gracie z Razer jesteście wyposażeni w jedną z najbardziej zaawansowanych technologi przeznaczonych do grania, stworzonych by dać Wam przewagę na polu bitwy.

Wielki Wyścig, wielka okazja

Każdy dobry kierowca z dumą nosi barwy swojego zespołu! Od 15 września do 10 października (lub do czasu, aż nasze zapasy nie zostaną wysuszone jak Wasze zbiorniki paliwa) przy zakupie dowolnej koszulki World of Tanks otrzymacie dodatkową koszulkę World of Tanks -„Don't Tread” - za darmo!

Nie martwcie się jeśli koszulka „Don't Tread” nie jest już dostępna w Waszym rozmiarze. W takim przypadku dostaniecie innego t-shirta. Więc bez zbytecznej rozgrzewki, ruszajcie do sklepu już teraz!

T-SHIRTOWA GORĄCZKA  

Wypatrujcie wszystkich informacji odnośnie Wielkiego Wyścigu w dedykowanym artykule, który zostanie opublikowany wkrótce!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...