PanzerNews - Finały Rywalizacji klanów i Twitch Drops: miejska dżungla

Finały Rywalizacji klanów i Twitch Drops: miejska dżungla

Jesteście gotowi pójść śladem największych mistrzów i zanurzyć się w „Miejską dżunglę”?

Rywalizacja klanów: Miejska dżungla – finały

21 listopada, 2020, 15:00 CET i 22 listopada, 2020,15:00 CET (UTC+1)

DOŁĄCZCIE NA TWITCHU

Dołączcie do naszego streamu na Twitchu lub na kanale YouTube, aby śledzić finały Rywalizacji klanów w weekend 21 i 22 listopada, o 15:00 CET (UTC+1). Najlepsze europejskie klany po raz kolejny rozstrzygną, kto z nich jest najlepszy i zawalczą o koronę Rywalizacji klanów oraz wspaniałe nagrody!

Po bezlitosnych rundach kwalifikacyjnych i zagorzałych bitwach na etapach grupowych, wyłoniliśmy najlepszą 4 klanów, która dołączy do CSA i FAME w spotkaniach barażowych. Bądźcie świadkami ostatecznych bitew o koronę królów Miejskiej dżungli i wykorzystajcie tę okazję, by zgarnąć świetne nagrody Twitch Drops!

Still_MojoKeyhand i eekeeboo przeprowadzą Was przez rozgrywki oraz zapewnią eksperckie komentarze i analizę najlepszych taktyk, na oficjalnym kanale World of Tanks na Twitchu. Dołączając do nich na Twitchu, upewnijcie się, że Wasze konto Wargaming i Prime Gaming są połączone, abyście mogli otrzymać gwarantowane nagrody za czas spędzony na oglądaniu.


Streamy regionalne

Wolicie oglądać to wydarzenie w swoim języku? Żaden problem! Rzućcie okiem na listę wspaniałych twórców zawartości, którzy będą prowadzić transmisję oraz komentowali wydarzenie na swoich kanałach. Spójrzcie na poniższą listę dostępnych języków i nie obawiajcie się, że coś Was ominie. Twitch Drops zostaną uaktywnione także dla tych kanałów.
Niemiecki Polski Francuski
Mailand Newmultishow Synop_s
Czeski Hiszpański
 Marty_vole jXcr

Uczestnicy

Szkoda byłoby przegapić niesamowitą serię zaawansowanych rozgrywek pomiędzy:

Twitch Drops dla Rywalizacji klanów

Dostępne od 21 listopada, 15:00 CET, do 22 listopada, 23:00 CET (UTC+1) na wszystkich partycypujących kanałach Twitch
Ostateczne rozgrywki Miejskiej dżungli będą pokazem najwytrawniejszych umiejętności, przebiegłych taktyk i imponującej pracy zespołowej, jakie europejski region ma do zaoferowania. Nie chcielibyście przegapić tych pełnych akcji walk! Jednak świetna rozrywka to nie jedyny powód, dla którego warto dołączyć do streamów na żywo. Śledźcie ostateczne bitwy na oficjalnym kanale World of Tanks na Twitchu lub kanałach regionalnych komentatorów, aby otrzymać gwarantowane Twitch Drops za czas spędzony na oglądaniu, oraz aby zdobyć szansę na zgarnięcie epickiej zdobyczy!

Kibicujcie swoim ulubionym klanom podczas weekendowych finałów i zgarniajcie mnóstwo nagród wyłącznie za oglądanie.

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy*:

 • Zwykłe zdobycze (gwarantowane):
  • Po 120 minutach: brązowy medal Fan Rywalizacji klanów
  • Po 240 minutach: srebrny medal Fan Rywalizacji klanów
  • Po 360 minutach: złoty medal Fan Rywalizacji klanów
  • Po 180 minutach: 1 styl 2D Rywalizacji klanów: Fan turniejów klanowych
 • Epickie zdobycze (nie gwarantowane):
  • Po 60 minutach:  7 dni konta premium World of Tanks
*Pamiętajcie, że każdą zdobycz Twitch Drop można otrzymać raz na konto w ciągu całego wydarzenia. Zwykłe zdobycze są gwarantowane, jeśli będziecie oglądać transmisję przez określony czas. Epickie zdobycze mogą zostać otrzymane jedynie z pewnym prawdopodobieństwem, a ich zdobycie nie jest gwarantowane.
Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Prime Gaming muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS


Prezenty

Obserwujcie nasze kanały na Twitchu i YouTube oraz bierzcie udział w licznych oferowanych przez nas aktywnościach, aby wygrać jedną z następujących nagród sponsorowanych przez HyperX i sklep Wargaming:
3 zestawy słuchawek gamingowych HyperX Cloud Alpha S 1 Kamuflażowe pudełko z prezentami (zawiera spodnie dresowe z kamuflażem, koszulkę koloru khaki, wyszywaną czapkę wojskową, skarpetki z kamuflażem, torbę na siłownię z kamuflażem i pancerne naszywki rzep nr 1).

Będziecie mogli zapisać się przez Gleam, aby dostać szansę na wygraną. Link podamy podczas streamów.


Prognozujcie zwycięzcę

Czy Wasz ulubiony klan dobrnie do finałów? Które pojedynki skończą się dla niego spektakularnym zwycięstwem, a które sromotną porażką? Kto będzie najbardziej zażarcie walczył, by zetrzeć swoich przeciwników w proch? Czy potraficie wskazać klan, który jest wystarczająco wytrzymały i bezwzględny, by sięgnąć po tron? Zagłosujcie w naszej grze z prognozami. Dowódcy, których prognozy okażą się najtrafniejsze otrzymają czołg premium VIII poziomu. Dodatkowo 10 losowo wybranych dowódców, którzy postawili przynajmniej jedną poprawną prognozę, otrzyma styl Fan turniejów klanowych. Zatem spróbujcie swego szczęścia już teraz!

KONKURS NA PROGNOZY


Nagrody klanowe

Te stalowe bestie żywią się paliwem, ale ich dowódcy są głodni nagród!
1. miejsce 10,000 EUR (dla drużyny) + 500 000 złota + 100 000 obligacji + styl Mistrz
2. miejsce 15 zestawów słuchawek gamingowych HyperX Cloud Alpha S + 250 000 złota + 75 000 obligacji + styl Uczestnik
3. miejsce 200 000 złota + 50 000 obligacji + styl Uczestnik
4. miejsce 150 000 złota + 50 000 obligacji + styl Uczestnik
5.–6. miejsca 100 000 złota + 25 000 obligacji + styl Uczestnik
7.–8. miejsca 50 000 złota + 25 000 obligacji
9.–10. miejsca 50 000 złota

Specjalny kamuflaż Rywalizacji klanów

Udekorujcie swoje czołgi po mistrzowsku i upamiętnijcie to epickie wydarzenie z pomocą ekskluzywnego stylu Rywalizacji klanów w edycji podstawowej! Jest on dostępny bezpośrednio w grze, za złoto i można go stosować na każdym czołgu!

Śledźcie starcie na żywo

W dniach 21 i 22 listopada o 15:00 CET (UTC+1) dołączcie do nas na YouTube i Twitch, aby obejrzeć tę dziką awanturę w miejskiej dżungli!

Sponsorzy

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...