PanzerNews - Finały WCI Rywalizacja klanów i Twitch Drops

Finały WCI Rywalizacja klanów i Twitch Drops

Jesteście gotowi na pełen akcji weekend, gdzie najwprawniejsze z drużyn zawalczą o szansę reprezentacji regionu EU w Superpucharze klanów i finałach Międzynarodowych mistrzostw World of Tank w Chinach?

Przygotujcie popcorn i dołączajcie do transmisji na żywo na oficjalnych streamach World of Tanks 28 i 29 sierpnia o 16:00 CEST (UTC+2).

Finały WCI Rywalizacja klanów

28 sierpnia, 16:00 CEST (UTC+2) i 29 sierpnia, 16:00 CEST (UTC+2)

DOŁĄCZCIE NA TWITCHU

Usiądźcie wygodnie i podziwiajcie, jak najlepsze europejskie klany wykorzystują pracę zespołową i kunszt, by walczyć o zwycięstwo. Każda drużyna dowiodła swoich umiejętności w intensywnych klasyfikacjach i rundach grupowych, a teraz wszystko już gotowe do wielkiego finału. Dołączcie do nas na Twitch i odbierzcie gwarantowane nagrody z Twitch Drops w czasie weekendu lub dołączcie na YouTube!

Śledźcie starcie na żywo

Still_Mojoshishx_the_animalKeyhand oraz eekeeboo są w pełnej gotowości, by dostarczyć fachowego komentarza i poprowadzić Was przez intensywne starcia. Dołączcie do nich na oficjalnych kanałach World of Tanks na Twitchu 28 sierpnia i 29 sierpnia o 16:00 CEST (UTC+2). Upewnijcie się tylko, że Wasze konta Wargaming oraz Twitch są połączone, abyście mogli otrzymać gwarantowane nagrody podczas oglądania.

DOŁĄCZCIE NA TWITCHU

Jeśli angielski nie jest Waszym językiem ojczystym lub zwyczajnie wolicie słuchać transmisji we własnym języku, zajęliśmy się tym. Kilku znakomitych twórców zawartości także będzie prowadziło transmisje podczas tego wydarzenia. Spójrzcie na poniższą listę, rozsiądźcie się wygodnie i zdobywajcie Twitch Drops również na ich kanałach!

Niemiecki Polski Czeski
Mailand NewMultiShow na Twitch i YouTube oraz cygan__ marty_vole
Hiszpański Węgierski Francuski
jXcr MrScheff synop_s

Twitch Drops dla Rywalizacji klanów

Dostępne od 28 sierpnia, 16:00 CEST (UTC+2) do 30 sierpnia, 07:00 CEST (UTC+2) na wszystkich partycypujących kanałach Twitch.

Usiądźcie wygodnie, zrelaksujcie się i oglądajcie finałowe walki na oficjalnym angielskim kanale World of Tanks lub na kanale dowolnego z wymienionych powyżej regionalnych komentatorów, aby zbierać gwarantowane Twitch Drops. To proste - im dłużej oglądacie, tym więcej zdobyczy otrzymujecie!

Gwarantowane zdobycze:

 • Po 90 minutach:
  •  5 dużych zestawów naprawczych
  •  5 dużych apteczek
  •  5 automatycznych systemów gaśniczych
 • Po 150 minutach:
  •  3 naklejki projekcyjne Czaszka w hełmofonie
  •  2 rezerwy osobiste: + 50% PD przez godzinę
 • Po 240 minutach (dostępne tylko od 29 sierpnia, 16:00 CEST):
  •  1 dzień konta premium WoT

O szczegółach dotyczących połączenia kont dowiecie się, klikając w poniższy przycisk, który przekieruje Was do naszego przewodnika.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS


Uczestnicy

1- FAME 2 - CSA 3 - INVIL
4 - R4YD 5 - HIVE 6 - TRIGG

Wyznaczcie zwycięzcę

Ufacie swoim przeczuciom? Powiedzcie, co sądzicie i przewidujcie, który klan zasiądzie na tronie Rywalizacji klanów. Zagłosujcie w naszej grze z prognozami. Dowódcy, których prognozy okażą się najtrafniejsze otrzymają czołg premium VIII poziomu. Dodatkowo 10 losowo wybranych dowódców, którzy postawili przynajmniej jedną poprawną prognozę, otrzyma styl 2D Fan turniejów klanowych. Spróbujcie swego szczęścia już teraz!

KONKURS NA PROGNOZY


Nagrody klanowe

1. miejsce 500 000 złota + 100 000 obligacji + 6000 EUR (nagroda drużynowa) + zaproszenie do Superpucharu klanów + zaproszenie do finału turnieju finałach Turnieju WCI w Chinach
2. miejsce 250 000 złota + 75 000 obligacji + 3000 EUR (nagroda drużynowa)
3. miejsce 200 000 złota + 50 000 obligacji
4. miejsce 150 000 złota + 50 000 obligacji
5. miejsce 125 000 złota + 25 000 obligacji
6. miejsce 100 000 złota + 25 000 obligacji
7. i 8. miejsce 75 000 złota + 25 000 obligacji
 

Sponsorzy

Szczególne podziękowania dla naszego partnera i sponsora głównego Międzynarodowych mistrzostw World of Tank, Qihoo 360.

ź: WoT

Nie macie pełnego rozeznania? Szukacie graczy do drużyny lub dalszych informacji? Skierujcie się na turniejowe forum, aby otrzymać więcej informacji i bieżących wiadomości lub przeczytajcie Przewodnik po turnieju, aby zobaczyć przekrój najważniejszych informacji: jak uformować lub dołączyć do drużyny, jak zobaczyć wyniki i nagrody, a także jakie są zasady i znaczenie turniejowej terminologii.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...