PanzerNews - GRYOnline.pl: WG zrobi krok wstecz i poprawi system Załoga 2.0; fani pomogą

GRYOnline.pl: WG zrobi krok wstecz i poprawi system Załoga 2.0; fani pomogą

Studio Wargaming postanowiło wziąć pod uwagę opinie graczy World of Tanks w kwestii systemu Załoga 2.0.

Deweloperzy obiecali nie spieszyć się z jego implementacją poza trybem piaskownicy i dołożyć starań, aby finalna wersja spełniła oczekiwania fanów.

Przez ponad dekadę obecności na rynku World of Tanks przeszło niejedną zmianę – w większości na lepsze. Kolejne nowe rozwiązanie, które szykowali deweloperzy ze studia Wargaming, nie przypadło jednak graczom do gustu. Mowa o dostępnym w trybie piaskownicy systemie Załoga 2.0, który choć na papierze zapowiadał się nieźle, to w praktyce osłabiał dotychczasowe załogi posiadające 3-4 umiejętności, premiował garstkę najlepszych czołgistów, a także dodatkowo zachęcał do kupowania podręczników zapewniających doświadczenie.

Fani World of Tanks zaczęli podsuwać deweloperom pomysły na implementację nowego rozwiązania w taki sposób, aby przebiegła ona możliwie najmniej inwazyjnie. Wygląda na to, że po pięciu miesiącach utyskiwań społeczności twórcy wreszcie postanowili zrobić jeden krok wstecz i przeprojektować cały system w oparciu o otrzymane uwagi. Taką informacją podzieliła się koordynatorka społeczności WoT, którą możecie znać pod pseudonimem TragicLoss. Z jej słów wynika co prawda, że system Załoga 2.0 pojawi się w niesandboksowych trybach dużo później niż zakładano, ale – przynajmniej w teorii – będzie bliższy temu, co chcieliby dostać gracze. Pełna wypowiedź TragicLoss brzmiała następująco:

Ilość opinii i danych, które otrzymaliśmy przy ostatniej wersji trybu piaskownicy była tak duża, że uznaliśmy za niezbędne dokładniejsze zagłębienie się we wszystko, co do tej pory przygotowaliśmy. Wobec tego w najbliższym czasie nie pojawi się nic związanego z systemem Załoga 2.0, a my będziemy kontynuować współpracę z naszymi graczami.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji spróbować swoich sił w World of Tanks, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście rozpoczęli przygodę z grą choćby dziś. Możecie to zrobić tutaj.

ź: GRYOnline TY C3Z4R
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...