PanzerNews - Halloween 2019: tryb opóźniony, cz.II

Halloween 2019: tryb opóźniony, cz.II

Krótkie info: oficjalne ogłoszenie odnośnie tegorocznego trybu Halloween ma pojawić się jeszcze dzisiaj (~15:00). Według super mega tajnych informacji, WG ma wyłączyć serwery na czas wydarzenia, tak samo jak zrobiło to Epic w Fortnite ;) A tak na poważnie to czekamy na ten mglisty klimat rodem z Silent Hill.


W tym roku World of Tanks ponownie będzie świętować Halloween! Przygotujcie się na nowy ekscytujący tryb PvE, w którym będziecie zwalczać zło w nieprzyjaznym środowisku, które zmieniać się będzie przez całą bitwę.

Tym razem przeciwnicy AI będą przebieglejsi i bardziej nieprzewidywalni. Boty dostaną różne role na polu bitwy, będą wykazywać niezależne zachowania i różnorako na Was reagować. Przy konfrontacji, niektórzy przeciwnicy będą nieustannie za Wami podążać, a inni wręcz przeciwnie, będą starać się od Was oddalić, aby zwieść Was w jeszcze bardziej złowrogie okolice. Uważajcie także na wyjątkowo potężnego arcywroga – majestatycznego, ale też przesyconego złem.

W tym roku Ito Masahiro, dyrektor artystyczny pierwszych trzech gier z cyklu Silent Hill miał swój udział w pracach nad trybem Halloween. Jego twórczy wkład sprawi, że atmosfera i efekty wizualne w tym wydarzeniu pobiją wszystkie poprzednie edycje!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...