PanzerNews - Halloween 2020: jak się do tego zabrać – przewodnik

Halloween 2020: jak się do tego zabrać – przewodnik

Macie wystarczająco animuszu, by zmierzyć się z nieznanym i odkryć tajemnicę wydarzeń w mrocznym miasteczku Mirny-13?

Musicie być przygotowani na wszystko, chwytając się każdej wskazówki, jaką znajdziecie i konfrontując się z nieprzyjacielem. W tym nowym trybie gry poprowadzi Was eekeeboo, który wyjaśni Wam, co jest grane i jak uciec z Mirny-13 w jednym kawałku, z maksymalną ilością Mirium!

Jak Grać

Zniszcz przeciwników

Jest 6 rodzajów przeciwników, których można spotkać w bitwie. Pokonanie każdego z nich wymaga specjalnej taktyki.

Zbieraj Mirium

Mirium to specjalna materia, wymagana do aktywacji Magnusa. Można ją zebrać ze zniszczonych strażników.

Napełnij Magnusa

Zebrane Mirium musi zostać dostarczone do Magnusa, by można było uruchomić mechanizm i powrócić do domu.

Będziecie grać jako drużyna składająca się z 5 graczy( bądź jako pluton od 2 do 5), przeciwko groźnym przeciwnikom AI, których jedynym celem jest upewnienie się, że nie dostaniecie żadnych Halloween'owych słodkości. Waszym celem jest przejście tylu faz, oraz zdobycie tyle tajemniczej substancji zwanej "Mirium", ile tylko możecie.

Magnus i zbieranie Mirium

  • Dostarcz określone ilości materii do Magnusa w danym przedziale czasu.
  • Magnus zmienia swoje położenie na początku każdej fazy bitwy.
  • Zostaniesz nagrodzony za całe Mirium, które dowieziesz do Magnusa.
  • Gdy wypełnisz Magnusa, przeniesie on Twoją drużynę do kolejnej fazy bitwy.
  • Jeśli nie uda Ci się dotrzeć do Magnusa do momentu przeniesienia, Twój pojazd zostanie zniszczony.
  • Aby odnieść zwycięstwo, musisz ukończyć po kolei wszystkie fazy bitwy.

Walka z przeciwnikami w Mirny-13

Obejrzeliście już film objaśniający? Świetnie! Zatem w ramach podsumowania zobaczmy, kto będzie Waszym przeciwnikiem i jak walczyć z poszczególnymi typami AI:

Mroczne czołgi

Podstawowi przeciwnicy wykazujący "normalne" zachowanie. Użyjcie wszelkich sposobów, aby sobie z nimi poradzić, ale nie traćcie też na nich zbyt wiele czasu. Jeśli zbiorą się w grupę, potrafią być bezlitośni, więc nie dajcie się otoczyć i wykańczajcie ich, by szybko dorwać Mirium. Ten typ przeciwników przyjmuje formę pojazdów: Churchill, Sherman, Pershing, Churchill BP, Patton, lub Caernarvon.

Królik (lub Biegacz)

Szybki lecz słaby przeciwnik, który będzie starał się uciec, ale może też zawieść graczy w pobliże silniejszych botów. Ma na pokładzie mnóstwo Mirium. Reagujcie szybko i zdecydowanie, ale bądźcie ciągle świadomi, co się dzieje dookoła, aby nie skończyć w sytuacji bez wyjścia. Te czołgi przybierają formę Luchs.

Jeż

Błyskawiczny czołg kamikaze, który będzie próbował taranować graczy. Wybucha przy kontakcie. Unikać, schodzić z drogi, omijać z daleka, a gdy to zawiedzie, wykręcić beczkę. W żadnym wypadku nie pozwólcie, aby się z Wami zetknął, a jeśli możecie, załatwcie go zanim się zbliży.

 Łowca

Nieustannie podąża za graczem, przed którym się pojawił, aż go nie zniszczy. Niczym szczenię, które wie, że macie dla niego jedzenie, ten bot nie opuści Was dopóki nie dostanie tego, po co przyjechał. Jednak nie próbujcie go oswajać - gryzie. Ten wróg pojawi się w formie pojazdów Panther II, E 50 lub E 50M.

Komar

Statyczny bot, który pojawia się w niedosięgłych lokacjach (jak dachy lub wzgórza) i strzela z dużego dystansu. Jeśli to możliwe, ustawcie się pod dobrym katem do ostrzału, lub schrońcie się przed nim za osłoną i zostawcie tego bota tam, gdzie się usadził, niczym wstrętny gargulec.

Alpha T28 Prototype

Potężny i agresywny bot. Pracujcie wspólnie jako drużyna, aby wyrównać swoje szanse i starajcie się go wyeliminować jak najszybciej, bez utraty zbyt wielu PW. Unikajcie zuchwałych zachowań, by nie dać botom okazji do triumfu.

Nieśmiertelny

Niezniszczalny i niszczycielski wróg i emitujący ognistą aurę, która odbiera Mirium i zadaje uszkodzenia. Tutaj sprawa jest jasna: nie podchodzić, nawet nie patrzeć w jego stronę, trzymać się na dystans, nie wdawać w potyczki, a jeśli już go zobaczycie... W nogi! Nigdy nie spotkaliście się z takim czołgiem, ale rozpoznacie go bez problemu.

Wskazówki Ocalonego

Zaplanujcie Drogę

Ówczesne, mądre zaplanowanie drogi na początku danej fazy pozwoli Wam komfortowo utrzymać się w limicie czasowym. Tym sposobem, udam się Wam dostarczyć Mirium do Magnusa, bez zbędnej straty czasu.

Współpracujcie

Koordynujcie swoje działania. Pamiętajcie, że nikt nie przetrwa samemu w Mirny-13. Osłaniajcie swoich sojuszników, ponieważ od tego zależy powodzenie tej operacji!

Koordynujcie Swoje Ataki

Postarajcie się atakować jako zwarta jednostka, koordynując swój ogień na jednym przeciwniku. Jak również używajcie swojego wyposażenia rozsądnie.


Komunikacja jest kluczowa – wskakujcie na Discord

Każdy wie, że praca zespołowa potrafi zdziałać cuda. Dlatego właśnie zapraszamy Was do tworzenia plutonów z 5 osób, nie ze zwyczajowych 3, i wspólnej walki na polu bitwy.

Koordynujcie swoje działania na specjalnym kanale Discord, na którym możecie dołączyć do swoich towarzyszy i towarzyszek broni z nowego serwera EU. Dołączcie do lokalnych streamów, zdobądźcie nowe kontakty i zacznijcie rozróbę na polu bitwy!

DOŁĄCZ NA DISCORDZIE


Twitch Drops powracają

Czy istnieje lepszy sposób na wygranie fantastycznych i łatwych do zdobycia nagród, niż z najnowszych Twitch Drops podczas epickich wyzwań Halloween 2020? Pamiętajcie: im dłużej oglądacie, tym wspanialsza nagroda!

Dołączcie do streamów na oficjalnym kanale World of Tanks Twitch podczas tegorocznego wydarzenia Halloween i nie przegapcie specjalnego streamu 31 października, kiedy to eekeeboo Germia powstaną z martwych!

ZOBACZCIE PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS I HARMONOGRAM STREAMÓW 


ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...