PanzerNews - Halloween 2020: streamy na Twitchu i zrzuty z nagrodami

Halloween 2020: streamy na Twitchu i zrzuty z nagrodami

Czy istnieje lepszy sposób na wygranie fantastycznych i łatwych do zdobycia nagród, niż z najnowszych Twitch Drops podczas epickich wyzwań Halloween 2020? 

Mamy dla Was Zwykłe i Epickie zdobycze od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopadaPamiętajcie: Im dłużej oglądacie, tym wspanialsza nagroda!

Dołączcie do naszych streamów na oficjalnym kanale World of Tanks na Twitchu YouTube, gdzie nasze zombiaki robią rozwałkę z eekeeboo Germią.


Twitch Drops powracają

Twitch Drops zostaną uaktywnione na czas od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada.

PRZEWODNIK PO TWITCH DROPS

Im dłużej będziecie oglądać, tym większe będą Wasze szanse na otrzymanie poniższych zdobyczy:

  • Zwykła zdobycz: 1 pobudzenie (można otrzymać do 3 razy na konto)
  • Epicka zdobycz: 4 style 3D Halloween (po jednym dla Panther II, E 50, E 50 Ausf. M i Leopard 1)

Uwaga: Wasze konto World of Tanks oraz Twitch muszą być połączone, by otrzymać Twitch Drops. Kliknijcie tutaj, by przeczytać przewodnik: Połącz swoje konta.

Przywitajcie się z naszymi streamerami Pancernego kręgu

Pancerny krąg w 3. etapie Stalowego łowcy gościł twórców zawartości World of Tanks, którzy walczyli między sobą, by pokazać swoje umiejętności i zdobyć tytuł zwycięzcy. Wszyscy uczestnicy będą rozdawali dodatkowe nagrody Twitch Drops graczom obserwującym ich kanały, od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada.

Upewnijcie się, że obserwujecie ich kanały na Twitchu, aby otrzymać powiadomienie gdy będą streamować na żywo – jeszcze nie jest za późno, aby zasubskrybować ich kanały i otrzymać łup z Pancernego kręgu.

Grafik streamów na oficjalnym kanale World of Tanks

Zaglądaj na oficjalny kanał World of Tanks przez weekend od soboty, 31 października, do niedzieli, 1 listopada, aby zdobyć szansę na wygranie niesamowitych nagród Twitch Drops.

WORLD OF TANKS NA TWITCHU

Data

Rozpoczęcie (CET)

Koniec (CET)

26/10 14:00 18:00
30/10 15:00 18:00
31/10 Twitch Drops  14:00 19:00
31/10 - 1/11 Twitch Drops  Weekend z twórcami zawartości
2/11 15:00 18:00
4/11 13:00 16:00
6/11 15:00 18:00

Nowe kanały Discord

Wykorzystajcie możliwość walki w plutonach w World of Tanks i zdobądźcie jak najwięcej nagród. Uformujcie plutony z 5, nie zwyczajowych 3, graczy i walczcie ramię w ramię z nowymi członkami drużyny, aby pokonać przeciwników sterowanych AI na polu bitwy.

Koordynujcie Wasze działania na przeznaczonych do tego kanałach na Discordzie, które pozwolą Wam znaleźć towarzyszy i towarzyszki broni na nowym serwerze EU. Dołączcie do swoich lokalnych streamów, zdobądźcie nowe kontakty i zacznijcie rozróbę na polu bitwy!

DOŁĄCZ NA DISCORDZIE

Oferty w Sklepie Wargaming

Przygotujcie się na srogą akcję w Mirny-13 i wykorzystajcie te niesamowite oferty w Sklepie Wargaming. W ramach nowej oferty Halloween, oferujemy aż do 50% zniżki na zamówienia z czarno-pomarańczowej kolekcji. Co więcej, do zamówień za ponad 20 EUR zostanie dołączona specjalna, limitowana przypinka, Legenda Mirny-13 za darmo!

Jednak pośpieszcie się, te oferty będą dostępne jedynie do 8 listopada lub do wyczerpania zapasów!

POLUJ ZE STYLEM 

ź: WoT
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...